Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

haklısın balın onarım gucu var ben sampuana koyuyorum bakım yapınca cok yapısıyor sac sevmıyorum o halını sen nasıl uygyuladın
ben ısıtıyorum zeytinyağını içine de tüp şeklindeki ballardan göz kararı sıkıyorum hemen eriyor zaten yağın içerisinde ve daha iyi nüfuz ediyor saça yapışkanlık da bırakmıyor kesinlikle:)

Mrh.kizlar ben şampuana devamm saçlarim uzuyor maş. Ama sinamekili kürü iki kere yaptim biraktim sanki saçlarimi yikadigimda çok döktü, ama hizli uzattiği kesin :KK66: birde şampuanin icine extradan birseyler katan var fazlasi zarar vermesin..

Ben bu şampuanı 3 aydır kullanıyorum, yorum yazmak içın bekledim ama hiç bir faydasını görmedim. Daha önce bioblas kullanmıştım dökülmeye baya iyi gelmişti ama bunu beğenmedim,aksine saçlarım yavaş uzadı tam olarak aralık 14'te başladım kullanmaya hemde saçımı boyadım ki tam uzamayı göreyim diye o zamandan bu zamana 2.5 cm uzamış...

İki gündür kullanıyorum.kokusundan pek hoşlanmadım sanki pek temizlemiyor gibi saçlarıkuförüme gösterdim bunlar hep para tuzağı dedi saça dışardan birşey verilebilseydi keşke dedi :KK43:((

İki gündür kullanıyorum.kokusundan pek hoşlanmadım sanki pek temizlemiyor gibi saçlarıkuförüme gösterdim bunlar hep para tuzağı dedi saça dışardan birşey verilebilseydi keşke dedi :KK43:((

kadın kadının düşmanıdır a en iyi örnek :KK1:(tabi inş kuaför erkek değilse:KK9:)
valla biz dışardan neler yapıyoz saçlarada nasıl yarıyo canım
kesinlikle inançlı ol bişeyi saçına uygularken..emin ol kendine yararlı olarak döndüreceksin uyguladıklarını
bu arada bioblas tuhaftır ki herkeste aynı etkiyi sağlamadı
ama genede 1 2şişe kullanılması gerektiğini düşünüyorum tam emin olmak için

ben de kremlı kremsız olduğunu bılmıordum saçlarım cok yavas uzadığı için markette şampuan alırken dıkkatımı cektı.üzerindeki yazıyı gorunce hemen alıyım uzatır dıye dusundum benımkı kremsızmış rengı koyu yesıl 2 haftadır kullanıyorum sankı bırazcık etkısı vargıbı yıkarken vs çok kasındırıyor ama krem sız kullandığım için saclarımı cok sert yaptı bı de uygularken kafamı eğip saçlarımı ole yıkıorum:)

ben özpol diye bir marketten aldım kullanıyorum saçlarım daha hızlı uzuyor ama saçlarım dalgalı olduğu için pek farketmiyorum. 9,90 tl ye aldım. çok hoş bir kokusu var. normal şampuanlar kadar köpürmüyor.

Kızlar ben de aldım kremsizini ve saclarimda hiç sertleşme vs olmadı massallahhh :) aksine çok kolay tarandi, bu sampuana cam terebentini vs koymayı.düşünmüyorum şimdilik, en azından bikac hafta , farkı görebilmek adına,, ama saç gerçekten çok hafif ve dolgun oldu,, umarım herkes kendine iyi gelen.formülü bulur, sanırım benimkisi bu sampuan olacak :)

Kızlar ben sinemaki kürüyle birlikte kulladım bioblas ı saçım gerçekten gözle görünür bir şekilde uzadı ailem , arkadaşlarım hepsi durumu farketti ben çok memnun kaldım :)) ayrıca bende kaşıntı da yapmadı sadece şampuanı kullandığımda krem sürme ihtiyacı hissediyorum sertleştiriyor çünkü :KK43:
Asıl sormak istediğim ben daha önce kullandığım şampuanlara bemiks ampül kırıyorum ve saçımı gerçekten güçlendirdi bioblasa da kırarsam tam bir atom bombası olacak gibime geliyor :KK70: Sizce bir sakıncası olur mu ? Çünkü aynı zamanda sinemaki kürü , zeytinyağı kürü ve de kendi yaptığım sarımsaklı şampuanı kullanmayı düşünüyorum . Ampul kırdığım bioblası kokusunu alması için kullanacağım :)

Kızlar ben sinemaki kürüyle birlikte kulladım bioblas ı saçım gerçekten gözle görünür bir şekilde uzadı ailem , arkadaşlarım hepsi durumu farketti ben çok memnun kaldım :)) ayrıca bende kaşıntı da yapmadı sadece şampuanı kullandığımda krem sürme ihtiyacı hissediyorum sertleştiriyor çünkü :KK43:
Asıl sormak istediğim ben daha önce kullandığım şampuanlara bemiks ampül kırıyorum ve saçımı gerçekten güçlendirdi bioblasa da kırarsam tam bir atom bombası olacak gibime geliyor :KK70: Sizce bir sakıncası olur mu ? Çünkü aynı zamanda sinemaki kürü , zeytinyağı kürü ve de kendi yaptığım sarımsaklı şampuanı kullanmayı düşünüyorum . Ampul kırdığım bioblası kokusunu alması için kullanacağım :)

canım bioblas kürlerle çok iyi bi tamamlayıcı oluyor devam et
bu arada ampul kırmanda bi sakınca yok yeterki 3 5şeyi bi arada ekleyip aslını çok bozma
bu arada saçına saç kremi yerine maske öneririm ve hangisi olursa olsun diplere sürmemeni öneririm
unutma yumuşak saç sevilir ama yumuşak olan saç dökülür en azından diplere uygulamadan saçına sürersen daha çok yararını görürsün
kolay gelsin..

bende aldım bugün bunu saçlarım omzumun birazcık altında belimde olan saçlarıma kıydım :KK43:(( çabuk uzsasın istiyorum benimkide kremli ama korkuyorum döker mi saçlarımı ki zaten az ve ince tell benimkilerrr

bende aldım bugün bunu saçlarım omzumun birazcık altında belimde olan saçlarıma kıydım :KK43:(( çabuk uzsasın istiyorum benimkide kremli ama korkuyorum döker mi saçlarımı ki zaten az ve ince tell benimkilerrr

tam tersine canım saçların ince telliyse kremsiz olan dolaştırır
bu kremli olanın kremi bildiğimiz gibi bişi değil
umarım yarar işine olmadı diğerini bi denersin..

Ben bugün baya bi gezdim aradım bu şampuandan kremlisi var yani üzerinde 2si 1 arada yazıyor ama sadece şampuan olanı bulamadım. Yarında eczanelere bakıcam inş bulurum :)

doğum sonrası ilk 4 ay saçlarımda aşırı dökülme oldu. Neredeyse kel kaldım diyebilirim. Kafama taktıkça stresten daha fazla dökülüyordu. İnternnetten bıoblas ı buldum ve denemeye karar verdim. İnanması güç ama kullanmaya başladığımdan bu yana dökülmelerim durdu. yaklaşık2,5 senedir de neredeyse tüm serisini kullanıyorum. şuana kadar kullandığım ürünlerde en etkisi..

Ben yaklasik 3 aydir icine cam terebentin de ekleyip koyuyorum uzattigi kesin ama ilk kullanmaya basladigimdan beri dokulmesi surekli artti sadece uzatmasi icin kullaniyorum yani

Ben geçen hafta aldım şampuanı 4 kez uyguladım.bir süre saçımda beklettim her seferinde.çok güzel kokuyor saçımı yumuşacık yaptı.ama en önemlisi uzadığını 1 haftada fark ettim. tabi ki çok büyük bir fark değil ama şöyle söyliyim kuaför saçımın önlerini katlı ve kısa kesmişti.topladığımda önlerden büyük bir tutam arkaya erişmiyordu.yani tam olarak toplanmıyordu.bu gün kıvırcık haliyle topladım ve hepsi toplandı.açıkçası inanamadım.böyle bir etki beklemiyordum.saçımı sık sık yıkıyorum ve biraz soğuk su tutuyorum.bu da uzamasını sağlıyor.tavsiye ederim şampuanı.denemekte fayda var :KK52:

ben de iki kutu bitirdim bu şampuandan ve iki günde bir yıkarım saçımı. ama hep minik minik saçlarım çıktı yani ben güçlü ve hepsi eşit olsun istiyorum diplerimden minik minik çıkıyor ama hala istediğim gibi değil saçlarım toplayınca çocuk saçı gibi oluyor, bir parmak kadar saç olur mu :KK14:

ben de iki kutu bitirdim bu şampuandan ve iki günde bir yıkarım saçımı. ama hep minik minik saçlarım çıktı yani ben güçlü ve hepsi eşit olsun istiyorum diplerimden minik minik çıkıyor ama hala istediğim gibi değil saçlarım toplayınca çocuk saçı gibi oluyor, bir parmak kadar saç olur mu :KK14:

evet benimde aynı şekilde kısa kısa saçlarım var.birde benim saçım kıvırcık ve kabarık üstteki saçlar bir garip durdu :KK1:ama hızlı uzuyor pek takmıyorum:KK76:.yakında aynı hizaya gelir sabretmek lazım:KK34:

1.5 haftadır kullanıyorum.
Yumuşaklığı olsun saça etkisi olsun memnun kaldım.
Yanında sinemaki kürünü de uyguluyorum. Şimdilik bir değişimi yok tabi..
Bekliyorum fakat çok umutluyum, dün gece rüyamda saçlarım belimdeydi..
Ah ah.. :KK1:

X