Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

kızlar ben uzuuun bi zamandır kullanıyorum geçenlerde başka bi şampuanla yıkamak zorunda kaldım ve yıkadım inanın bioblassız olamayacağımı anladım meğer saçlarıma nasıl bi gürlük canlılık vermiş hem uzamama yardımcı oldu hemde gürlük verdi bi şampuandan başka bişi beklenemez heralde..

Kızlar benimde saçlarım yumuşak ve iyi oldu kalın telli çok sert olan saçlarım yumuşadı ama saç köklerimde kaşıntı diye birşey yok sorun bende sanırım uzama da göremedim pek

Bende 1 haftadır kullanmaya başladım şampuanı. Daha önceden sinemaki bemiks ve badem yağı karışımını kullanıyodum. Uzattı saçımı biraz. Bugünde saçı hızlı uzayan arkadaşlarımdan birine bişey kullanıp kullanmadığını sordum haftadabir zeytinyağı ve yumurta sarısı sürüyomuş...

Selam hanımlar:
Bende saçlarımı hızlı uzatmak için bioblasın sarmaşık özlü kremsiz şam. nını ( içi yeşil renkli) ve aynı serinin kemini (durulanan) kullanıyorum.Bir haftadır gün aşırı yıkıyorum normalde de gün aşırı yıkarım zaten ve bu süreçte(1 haftada) yarım santım uzadı.Net söylüyorum çünkü saçımı yeni boyattım, oradan belli. Benim için büyük bir aşama çünkü benim saçım normalde ayda 1 cm anca uzardı,farklı bir bakım vb bişey yapmıyorum. Belki 1 haftada yarım cm size komik gelebilir ama ben sevindim , benim için büyük bir atılım. 2 yıldır da bioblasın normal şam. nını kullanıyorum zaten dökülme prob.mi çözüldü,rahatım. Sadece paylaşayım dedim.
Bu seri de saçlarımda olağan dışı sertleşme,dökülme vs olmadım Ama şu bir gerçek ki bitkisel olduğu için diğer şamp. -kremler gibi yumuşacık yapmaz zaten .Islakken biraz sert ancak kuruduktan sonra yumuşak oluyor,yağlanma vb yok. Bunlar benim kişisel deneyimlerim sadece paylaşayım dedim. nete çok girmediğmi için mümkün olduğunca açık ve anlaşılır bir dille ifade etmeye çalıştım.İnşallah saçlarımız çooook hızlı uzar.

SEVGİYLE KALIN....

Son düzenleme:
kullanan warmı kızlar bu şampuanı?

ben kullandım canım çok da memnunum saçlarıma bi hareket ve gürlük verdi
şuan başka bişi kullanıyorum saçımı onarmak amaçlı ama daha sonra bioblasa dönücem kesinlikle

ben kullandım canım çok da memnunum saçlarıma bi hareket ve gürlük verdi
şuan başka bişi kullanıyorum saçımı onarmak amaçlı ama daha sonra bioblasa dönücem kesinlikle

tamam canım sarmaşık olanı kullandın dimi?ondan almayı düşünüyodum

tamam canım sarmaşık olanı kullandın dimi?ondan almayı düşünüyodum

evet canım 2çeşidi var birinin üstünde 2in1 yazıyo o kremli olanı diğeride kremsiz ama
kremli dediğim kendine özgü bi krem yani ben çok büyük bi fark görmedim açıkçası 2side iyiydi
saç tipine göre seçmeni öneririm saçların yağlıysa kremsizi al yada kuru bi saç yapın varsa kremliyi al bence canım

yarın alayım bari sabaha rampunzel olarak uyanmayız umarım :))

yarın alayım bari sabaha rampunzel olarak uyanmayız umarım :))

valla keşke o kadar etki etse canım
ama şaka maka gürleştirmesi filan iyiydi de ben kür vs yaptığım için uzatmasına çok dikkat edemedim
ama o da katkı sağlamıştır eminim

valla keşke o kadar etki etse canım
ama şaka maka gürleştirmesi filan iyiydi de ben kür vs yaptığım için uzatmasına çok dikkat edemedim
ama o da katkı sağlamıştır eminim

bende sarımsak kürü denicem canım bu şampuanlada saçlarımı yıkarım umarım yararlı olur bibirimizden haberdar olalım

yaklaşık 2 2,5 aydır kullanıyorum hiç uzamayan saçlarım uzuyor boyadıkca dip çıkıyor 1 haftada
şaşırdım

yaklaşık 2 2,5 aydır kullanıyorum hiç uzamayan saçlarım uzuyor boyadıkca dip çıkıyor 1 haftada
şaşırdım

hadi ya çok sewındım canım kremli olanımı aldın kremsız olanımı we kür yaptınmı?

Son düzenleme:
Mrh. Kizlar bende kullaniyorum şampuandan birinci kutum bitti, ikinci kutuya basladim memnunumda fakat ilk şampuanimin rengi kahveydi ikinci kutuda yeşil cikti tuhafima gitti yani bunlardan biri çakma gibi geldi. Kullanan arkadaslarda benim gibi cikan oldumu?

canım yok ikiside orjinal
biri kremli biri kremsiz haklısın çok farkedilmiyor ama
birinin üstünde 2in1 yazıyo o kremli olan..sanırım k.rengi oydu
kremsiz olanda yeşil renkteydi

Valla arkadaşlar şampuanı bilmiyorum ama sprey şeklinde sıvı saç kremleri elektriklenmeyi ve kabarmayı acayip önlüyor. Aslında çok şey denedim. Kabarmasın diye John friedanın keratinli spreyini bile aldım. Ama en iyi ve hızlı çözüm bioblas sıvı krem oluyor.

merhaba kızlar. bende pazar günü aldım ve hemen yıkadım. ilk yıkamada daha bi değişiklik oldugunu farkettim daha parlak daha yumusak oldular. ve tabi daha gür duruyolar bi hacim geldi saclarıma :) Diasa dan aldım bu arada. kremsiz olanından. yarın tekrar yıkayacağım. ne zamandır sinamekiye tekrar başlamayı istiyordum ama bi türlü fırsatım olmadı derslerden sınavlardan. şuanda rahatladım biraz. yarın sinamekiye tekrar başlıcam. umarım olumlu sonuçlar alırız. hepimize kolay gelsin :)

bende yeniden glisse dönmeyı dusunuyordum ama kızlar hem bakım yapıp hem uzatıyorsa bıoblas mı alsam bılemedım kı sımdı

canım yok ikiside orjinal
biri kremli biri kremsiz haklısın çok farkedilmiyor ama
birinin üstünde 2in1 yazıyo o kremli olan..sanırım k.rengi oydu
kremsiz olanda yeşil renkteydi

Aynen öylemiş cnm sağol, ben saç kremi kullanmayı bıraktım onun yerine saç bakım maskesi kullansam uyarmı acep??? KIZLARRR

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…