Saç Uzatma Yöntemleri bioblas sarmaşık özlü kullanmaya başlayanlar buraya :)

doğru yoldasın canım devam et
sinamekiyle birlikte şampuanın etkisi çoğalıyor sanki
ben uzun zamandır ikisini bi arada götürmeye çalıştım
ve sonucunu da devamlı aldım

xAyx dayanamadım bende aldım bu şampuanı senın saçları görünce, arada sinemakide yapmaya çalışıyorum umarım benimde senın gıbı uzar saçım. şampuana çamtrbntın bemiks ampul vs. katyormusun ? ama saçımı çok döküyor bu bakımlar şampuanda saçımı çok dolaşdırdı.

bende kullandım ama yarısına gelınce bıraktım çünkü aşırı derecede kaşıntı yaptı. doktor seboreik dermatit şampuanı verdi. zateen bioblası bırakır bırakmaz kaşıntı gitmişti

çok iyi yapmışsın canım kürle birlikte kullanmaya özen göster umarım sana da faydalı gelir
ben uzun zamandır şampuana bişi eklemiyorum
bi dönem 1er ampul olmak üzere bemiks evigen ve bepanten eklemiştim
sanırım gürleşmesine yardımcı olan buydu
yalnız çamterebendini tek başına eklediğim bi şampuandan hiç verim alamadım
nedense ç.terebendinin yalnız yağ karışımlarında etkili olduğunu düşünüyorum
öbür türlü
bu arada sinamekide yeniysen dökülme olabilir ama geçici bi durum bu
şampuanın kremli olanını almanı tavsiye ederim

Evet canım devam edeceğim. Dün çünkü beni çok mutlu eden bir sonuçla karşılaştım saçlarım küre başlamadan önce 41 cm iken şimdi 43 cm. Bir mutluyum bir mutluyum anlatamam. Eee tabi insanın hayatında hiç saçları uzun olmayınca seviniyor iki cm ye bile :))

canm kremsızını aldım kremlı şampuan saçı yumuşatıp doktugu ıcın korktum açıkçası. bende çamtrebntn kattgımda şampuana kuruluk yaşadım yağlı saçlar için önerebılırım ampul koysam mı dıye duşundum canım olmadı eklerım br ara bemıks evigen bephnten

Eğer sağlığınızla ilgili bir problemden dolayı uzamıyorsa bilmiyorum ama normal şartlarda saçı çok yormamak kendi halinde uzamasını beklemek en doğrusu Ben de bioblas kullanıyorum ama sadece bioblas yani gayet iyi tek kutuda çoklu destek

Kızlar bol bol protein agirlikli beslenmediginiz surece ne kullanirsaniz kullanin saciniz pek fazla uzamaz bitki gibi dusunun toprak verimliyse bitkiler guzel yetisir verimsizse yetismez o yuzden önce saglikli beslenmeye ozen gosterin bol bol yumurta süt et tahıl tuketin ben bide avrupada ödul almis bi balık yaği var onu kullaniyorum hap seklinde onu kullandigim zaman hem sacim hem tirnagim cok hizli uzuyor omega 3 omega 6 var icinde iyi geliyo sizede tavsiye ederim boyle bi urun kullanmanizi ve stresten uzak durun stres sac uzamasini yavaslatir ayni zamanda gunde en az 1 lt su icin yogurt limon yumurta ve zeytin yagiyla bi maske yapiyorum oda cok iyi geliyo. Sampuani almayida con istiyorum insallah faydasini gorurum bellerime kadar uzun olan sacimi bu afustosta küt kestirdim su an cok pismanim ve tekrar eskisi gibi olmasini istiyorum suan sacim sirt hizamda 5 cm daha uzasa baska bisy istemiyorum ya cok pismanim kestirdigim icin ((((((

kremli olunca iyi olmuyor mu arkadaşlar ya, ben de bulamadım sadece şampuan olanını kremli de normal etkiyi gösteriyor değil mi?:18:

Geçen kış bende büyük umutlarla almıştım sarmaşık özlü şampuanı.Normalde saçımı yıkarken dahi o kadar fazla saçlarım dökülmez ama nedendir bilmem benim saçımı aşırı dökmüştü.Herhangi bir uzamada olmadı saçımda.Aynı zamanlarda bir arkadaşım kullandı bu şampuanı onun saçlarında belirgin bir şekilde uzama farkediliyordu.Yapı meselesi işte herkese yaramıyor herhalde napalım :)

bende aylaaarrr önce almıştım ama hiç düzenli kullanmamıştım bu şampuanı.son 1 aydır haftada en az 3 defa her saçımı yıkayışımda kullanıyorum ve inanılmaz fark etti saçlarım en az 3 parmak uzadı

bugün birisi saçların çok uzamış dedi bu şampuanı kullanıyorum bir aydır ama çok döküyor inanılmaz şekilde bitsin diye kulanıyorum bitmedi hala ama uzamış diyince çok sevindim

uzatıyosa süpermiş saçlarımı kestircem cok yıprandı peki kızlar uzatmasından hariç dökülmeyede iyi geliyomu ?

Saçım konusunda güvenerek kullandığım tek ürün Bioblas. Hatta saçını uzatmak isteyenler Bioblasın sarmaşık özlü formunu deneyebilirler. Kesinlikle etki göreceklerine inanıyorum.

Bende bugun aldim bu sampuani vallahi deniyicem ama diyorumki icine bi cam terrbentin bemiks evigem bepanten kiriyim etkili olsunzaten haftada bi bir suru yagi karistirip yapiorum bakimimi saclarim yumusacik extradan sacim surdugum keratase argan yagli seerumu yumusacik yapiyor saci tavsiye ederim

Ben de bioblasın içine çam terebentin ve bemiks ampül koydum o şekilde kullanıyorum yaklaşık 2 haftadır.Koymadan önce tereddüt etmiştim şampuan kendi etkisini kaybeder mi diye. Saçlarımda farkedilir bi uzama var fakat olması gereken bu mu, sadece şampuanı kullanmak daha mı etkili olur bilemiyorum.

Icine hepsinden koydum yikadim ins ise yarar gerci 20 gunde 1 cm uzatabildim normal seyirinde zaten onuda gectim o da uclardan gider galiba ben hep kisa sacli kalicam (

Benim saclarim boyle uzasada kirilir son 5 6 yikamadir kullaniorum sacimda bekletiyorum birde haftalik bakim yapiyorum bemiks evigem fln ayrica sampuanin icinede koydum dip boyam geldi boyattim gecen gun uzamis yani gozumle fark ediyorum ki 3 haftada imkani yok boyle belirgin uzamaz benim saclarim sadece sampuana baglamamak lazim

Kızlar bende aldım sarmaşık özlü ama kremli ikisi birarada.dökmez inşallah .şimdi yıkadım sacımı yumuşavık yaptı.dökülme 10 tel falan oldu.
SİZLER KREMLİ Mİ KREMSİZ Mİ KULLANIYORSUNUZ.kece gibi yaptı diyenler kremli baya güzel yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…