Bim'deki ürünler hakkında..

baldo pirinci güzeldi ama küflü çıkanıda geri alıyorlar benim bildiğim fiş olduğunda

günaydııııııııııııııııııııııııııın kızlaaaaaaaaaaaaaaar
herkese hayırlı kandiller gönünüzden geçen tüm dilekleriniz hayırlı kılınarak kabul olsun inşallah

günaydın,hayırlı kandiller hanımlar:)kulaktan dijital ateş ölçer gelmiş bu hfta bime.daha önca aln bilen var mı,her ölçüm içn takılan ucundan nereden bulacağız?

kızlar bugün aktüel ürünlerden sosluk ve süpürge aldım. sosluk mor desenli çok tatlı.kaliteli de duruyor. süpügeyi de beğendim fakat çok gürültülü çalışıyor. hem uzatması var hem de el süpürgesi oluyor. normal süpürge gibi değil tabi ama fiyatına göre çekişi güzel.

kızım için uyku tulumu aldım 13 tlye, iki gün önce mağzada fiyatı 35 tl idi kaliteside hemen hemen aynı.
ayrıca şok da bazı ürünlerde 1 alana 1 bedava var pişirme kağıdı, alemünyom folya, çop poşeti. buzdolabı poşeti aldım1 alana 1 bedavaydı bayağı bi stok yaptım

kızlar çayı hakkında ne düşünüyosunuz dün greenwood kırmızı meyve ve kuşburnu çayını aldım meyve çayından pek tat alamadım sanki bu arada aknaz peynire bayıldım tadı damağımda kaldı

ben sahan setini ve sosluğu aldım çok beğendim

ama her ihtimale karşı makineye atmayacağım çizilmesin diye..

zaten kullanım koşullarında da makinede yıkanabilir ama elde yıkanması tavsiye olunur yazıyor

bende bugün krep tavasından aldım,oğlum istedi figürlü çerçevelerden aldım,bide son bi tane kalan korseden aldım toparlayıcı olandan ürünler güzel korsede çok kaliteli biraz göbeğim var umarım toparlamasına yardım eder

kızlar uyku tulumu alan varmı? nasıl*

ben aldım çok güzel yumuşacık..eve gelir gelmez kızım giymek istedi. yıkamadan giydirmek istemediğimden hemen yıkadım ilkez bugece giycek
tavsiye ederim eğer kaldıysa sende al..

aslında oyun halını çok istiyodum malesef ben gidene kadar bitmişti

Bimin günlük yufkaları 2 defa umduğum gibi çıkmadı,hatır hutur ve birbirine yapışmış gibi

yufkalarından devamlı alırım.. allah allah niye öyle çıktı ki?.. tarihi geçmiş olmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…