Bim'deki ürünler hakkında..

bim eskiden şaibeler olabilir ama şuanda bir şaibesi yok.
bim hakkında birilerinin denmiş de ona kalırsa şuan yediğimiz içtiğimiz koç un ,
koç kim ,yahudinin teki ,peki hiçbişeyi kullanmamak lazım ki ben koçun hiçbişeyini kullanmamaya çalışıyorum çünkü koça giden israile gidiyor direk ,birileri bimi karalamaya çalışacağına bence koçu da bi araştırıp baksınlar bakalım altından ne psilikler çıkıyor ...
ben çok seviyorum bimi,hem ucuz hem kaliteli ,şu zamana kadar memnun kalmadığım hiçbir ürünü olmadı..
çok sevgili koçun marketleri de bire bin katıp satıyor ,onların enayisi olacağıma ucuz ve güzel olanı alırım daha ii..
.. koçtan kaçışımız yok ALLAH affetsin ama bim en azından bire beş katıp satarak insanları enyai yerine sokmuyor ,hem de malları da güzel

dedikleriniz doğru benim verdiğim sayılarda belki yanlıştır.ama var eminim.birşey yazmadan önce araştırsa insanlarımız keşke..

ben de bim deki ürünleri güvenerek kullanıyordum taki ordan aldığımız tavuktan zehirleninceye kadar..annemle ben henüz kendimize gelemedik, tavuğu hiç bekletmeden hemen pişirdiğimiz için bizden kaynaklanan bir şey yok, Mersin Pozcu şubesinden almıştık çok işlek bir yerdir nasıl oldu bilmiyorum, kış günü ve hemen pişirdiğimiz için etiketine bakmak da aklıma gelmedi..

tavuktan zehirlenince diğerlerinii almaktan vazmı geçtinizz

MERHABA KIZLAR

http://www.kadinlarkulubu.com/anket-100-kisiye-sorduk/496590-bim-deki-promosyon-urunler.html

ANKETİ CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM
KISA SÜRELİĞİNE AÇIK KALACAKTIR
SİZLERİN TERCİHLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇIKAN SONUCA GÖRE SATIŞ YAPILACAKTIR
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER​

ben cevapladımmm Altın Takı (Yüzük, küpe v.s.) gelse hiç fena olmaz uygun uygun alırız. hani istanbulda bir yerde yarı fiyatına sattılar ya güzelim altınlarııı bende istiyorummmmmmmmmmmmmmmmmmm

BİM sevdam üniversite yıllarında başladı...
Bugünlere kadar geldi öyle ki tüm yakın çevremde bimin benden sorulduğu söylenir :KK1:
Evlenmeden önce en çok istediğim şey evimin yakınlarında bim olmasıydı çok şükür ziyadesiyle yakın...

Memnun kaldığım ürünlere gelince:

Maden suyu
Sıcak çikolata
Sahlep
Çikolatalı gofret
Yağlı gevrek
Çekirdek
Cin mısırı
Tüm bakliyatlar
Zeytinyağı, Çiçekyağı
Yumuşatıcı
Mikrofiber bezleri
Camsil
Oda kokusu
Bulaşık deterjanı
Güldal çamaşır suyu
Bimin kendi markası cifi
Islak mendil
Tuvalet kağıdı
Kağıt havlu
Süt
Yoğurt
Kaşar peyniri
Tavuk
Pizza
Baharatlar
Sıvı sabun
Bayan Atlet
Kalem Pil
Meyve suyu
Sakızları...

Aklıma ilk etapta gelenler bunlar dıyecegım ama sanırım markette ne var ne yok saydım :KK9:

Memnunum yanı, iyiyiz biz bimle :KK19:

Arkadaşlar bu hafta Bim e düdüklü tencere geliyor.Kullanan ve bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa çok sevinirim.Benim düdüklüm çok geç pişiriyorda almayı düşünüyorum.Kararsız kaldım. :26:

dün bimden yaprak sarma almıştım.bugün sabahtan beri yatıyorum miğdem bozuldu heryerim ağrıyor.

o sarmalardan bende aldım ya benmde midemi bozmuştu
yağı fazla gibi böyle tadında bi farklılı var

merguana çok geçmiş olsun.bir doktora görünseydin keşke :44:

sağol canım benim gitmedim.bugün kalkacak halim yoktu yarın giderim böyle devam ederse:KK16:

pei .!.:
Çok geçmiş olsun arkadaşım tarihi falan mı geçmişti ki acaba?

yok cnm geçmemiş ya neden böyle oldu anlamadım:44: sağol canım benim:KK16:

plasebo .!.:
o sarmalardan bende aldım ya benmde midemi bozmuştu yağı fazla gibi böyle tadında bi farklılı var

evet cnm tadı değişikti ama dikkat etmedim işte bende hata ya:KK16:

bizde seneşerdir bimden alırız ama şikayet edemicem gayet güzel ürünler :)
ama tabi istisnalar kaideyi bozmaz

X