Bim'deki ürünler hakkında..

bugün kızıma zıp zıp top aldım yarı fiyatına 18 tl demişlerdi aynısına 8.90 aldık:KK76: kendime de tayt aldım çok güzel pişman oldum keşke 2 tane alsaydım kalırsa 1 tane daha alıcam

Bimde satılan Yurdum marka közlenmiş biber çok güzel. Üzerine biraz zeytinyağı ve biraz kırılmış cevizle müthiş oldu kapıştı misafirlerim.

Kavala kurabiyesi ise şahane tek kelimeyle :KK56:

kızlar salataya filan sıktıgınız limonun kabuklarını makinanızaa dizin enn kalitelii kokuya taş çıkartır
deneyin pişman olmazsını yıllardır kullanıyorum bu yöntemi:KK34::KK34::KK34::KK34:

ayyy evet bunu bende yapıyorum sıktığım limonların kabuklarını atıyorum makinenin içine miiissss..

Bimde satılan Yurdum marka közlenmiş biber çok güzel. Üzerine biraz zeytinyağı ve biraz kırılmış cevizle müthiş oldu kapıştı misafirlerim.

Kavala kurabiyesi ise şahane tek kelimeyle :KK56:

aaa evet bizim her akşamsofamızda vardır.. yaglamıyorumda şişeden çıkartıp dogruyorum çok lezzetli..ımmm

Ben de bu gün osmanlı tuğralı kahve yanında su bardağı aldım. Ayy korka korka gitmiştim ya kalmamışsa diye. Gittim baktım göremedim tüh falan derken bi baktım berelerin altında kalmış hemmmmmmeeeeeeeeeeen aldım bi tane çok mutlu oldum. Bi tane de tayt alacaktım ama bana göre olan bedeni yoktu diğer iki bedeninden bir sürü vardı ama onda şansım yaver gitmedi.

Bir şey soracağım bu zıp zıp top nasıl bir şey acaba? üstüne binince zıplıyor mu? Kızıma alsam (2,5 yaşında) binebilir mi?

Son düzenleme:
gittim tekrar tayt mayt yok bu kadınar kapışmışlarhiç bişi kalmamış:KK1: bizim burdaki kadınlar yam yam gibiler :KK60:
neyse sarmısagına bayılıyorum kocaman kocamanlar hemencik bıcaksız soyuluveriyorlar.. birde karamelli corn flex ini seviyorum oda mis mis.. :KK60: bim beni maaşa bağlasa aslında her ürününü kullanıp memnuniyetimide belirtiyorum :KK19: :KK60:

Ben de bu gün osmanlı tuğralı kahve yanında su bardağı aldım. Ayy korka korka gitmiştim ya kalmamışsa diye. Gittim baktım göremedim tüh falan derken bi baktım berelerin altında kalmış hemmmmmmeeeeeeeeeeen aldım bi tane çok mutlu oldum. Bi tane de tayt alacaktım ama bana göre olan bedeni yoktu diğer iki bedeninden bir sürü vardı ama onda şansım yaver gitmedi.

Bir şey soracağım bu zıp zıp top nasıl bir şey acaba? üstüne binince zıplıyor mu? Kızıma alsam (2,5 yaşında) binebilir mi?

rahatlıkla alabılırsın canım cokta hosuna gider oğlum 3 yasında ve bayıldı evet top tutma yeri var uzerınde topun ustune oturup ordan tutunup zıplıyor yada zıplamaya cakısıyor oğlum gibi :KK1:

Kızlar bende bimdeki ürünleri kullanıyorum.Küçük bir belde de yaşıyorum.Bizim burda en süper süpermarket BİM:KK9:Mikrofiber bezlerini,oda parfümlerinden beyaz zambak ve junior isimli olanları,kavala kurabiyesini,scarlet hijyenik pedini,ışıl sıvı sabununun mor olanı,bulut yumuşatıcısının beyaz olanı,eşimin kullandığı rolonu,buono çikolatası,berk bergamut aromalı çayını,ilkgün ahududu reçelini,süsse portakallı bisküvisi,cocostar çakması wallstarını,cif çakması mr.bee cifini tek geçerim.Ama şunlarıda belirteyim ki;küçük bir yerde olmamızdan mıdır nedir sizin bazı yazdıklarınızı bulamıyoruz.Mesela 3-4 haftadır erkek rolonu gelmemektedir.Yurdum bezelye konservesinden de salyangoz çıkmıştı.Eşim bunun doğal bir ürün olduğunu ispatıdır dedi:emir_bebek:Lakin o zamandan bu zamana(6 aydır) bezelye yemedik:KK1:

kızlar ananas bugün 2.75'ti ! hemen aldım,bayılırımmm.diğer marketlerde şu anda 5-6 lira!
ananas konservesi de aldım o da çok uygun.
sarımsaklı mayonez aldım,burda her yerde bulunmuyo.
peluş minik halılar çok tatlııııı ve 30 lira!
bir de topitanem diye çikolata-karamelli toplar var,mükemmel ötesiiiii,üstelik 1.25 mi neydi fiyatı :KK52:

rosalife581 Bursanın en merkezindeki bime gidiyoruz biz, merkezde oturduğumuz için ama kaç kere baktığımız halde erkek roll onu gelmemişti eşime alacaktık... :44:
Saydığın birçok ürünü kullanıyoruz aynen bizde yaşasın bim :KK1:

yarın bime gidicem şu kahve yanında su tutmak kullanmak için olan bardaklardan almaya ama duyduğuma göre heryerde tükenmiş:KK14:
yaa ben niye hiç aktüel ürünleri bulamıyorum ya hep istediğim ürünler en önce bitiyorrr:KK14:

Dün Bime gittim bir stand yapmışlar saç dökülmeleri için -Bioblis- şampuanın ve bakım kreminin deneme boylarından 6 tane falan verdiler

hanımlar dün bime gittim mutfağıma bir tane peluş kilim alacaktım nasıl temizlerim makinede yıkanır mı diye tereddüt edip almadım.çok da beğendim.aranızda kullanan var mı:44:

X