Bim'deki ürünler hakkında..

ben bimden hergün 1.5 lt su alıyorum Bursa sanırım markası. 40 Kuruş fazla pahalıda değil gerçi markadanda kaynaklı, onun dışında kepek ekmekleri alıyorum, birde acı biber turşusuna bayılıyorum ozellikle oradan alıyorum

Site içinde lütfen tartışma çıkartmayınız. herkes fikrini söyleyebilir. olumlu yada olumsuz lütfen yorumlar yapınız.
Tartışma yapan arkadaşlar devam ederse uyarı alacaklardır bilginize.. :KK70:

en guzel bim in nugetı guzel gecen gun aygun marketten aldım tuhaf bır kokusu var eşim nugete bayılıyor 4 5 dakıka da yagda hemen kızarıyor ve cok lezzetlı bırsey bundan sonra baska marketlerden almam zaten...

bugün kedi dili bisküvisi aldım bimden pasta yapacağım deneyen var mı acaba:26:

pastayı yaptın mı canım nasıl oldu?ben daha önce hiç kedi dilinden pasta yapmadım lezzeti güzelmi?

dün bulaşık deterjanını aldım.bimde tavuk ürünlerinde indirim var :KK34:

Site içinde lütfen tartışma çıkartmayınız. herkes fikrini söyleyebilir. olumlu yada olumsuz lütfen yorumlar yapınız.
Tartışma yapan arkadaşlar devam ederse uyarı alacaklardır bilginize.. :KK70:

peki herkes olumlu ya da olumsuz yorum yapmak serbestse tartışmalar bundan çıkmaz mı herkes memnun kaldığı ya da kalmadığı şeylere yorum yapabilir ancak beğenip beğenmememizi eleştiremez kimse herkesin beğenme şekli farklıdır dimi ayrıca sitede yoruma yorum yapmak eleştiri yapmak yasaktır bile deniyor yani :KK19:

Son düzenleme:
kızlar pijamalardan alan varmı kumaşı kalınlığı nasıl ? peki kalmışmıdır bugüne acaba kaç tane geliiyo bi bilginiz varmı ?

X