Bim'deki ürünler hakkında..

benım yogurttan yana sıkayetım yok aşırı yogurt yedıgımız ıcın cabuk tukenıyor zaten .ancak A101 dekı anadolu yogurdunu yedıkten sonra dost yogurdunun pabucunu dama attık....ama bım dekı ayranı degısmem çok guzel o...lor peynırı evet nerden alırsam alayım tuketılmedıgı zaman hemen bozuluyor...ayrıca hüptirik dıye cocuk yogurtları varya cıleklı muzlu olup tup seklınde..ben onlardan almıstım bim den eve geldım ohh yıyorum 2 tanesını de yedım o an ıncelıyorum tabı yerken bı de ne görum tarıhı gecmiş....dedım neyse yolum duser elbet dedım...sonra gıttım aradan 10 gun falan gecmıs fişi gösterıyorum elımde kı paketı gösterıyorum kadın ınanmıyor yalan mı sölucem dıyorum 25 kurusluk sey ıcın nerdeyse ınandıramıyordum....dedım ben parasında degılım buraya tarıhı gecmıs sey koymayın dedım ama ınsanlık halı tabı dedım.kadın hala bız hergun kontrol edıyoz nasıl olur böyle sey dıyor yahu kardesım ben mı degıstırdım paketın ustunde ki tarihi!!!!!!!!

yardım!!!!!!!!!!!!!
kızlar bend ealdım perde tül beyazlattıvı bunu kullandıgınızda
kısa programdamı yıkıyorsunuz üzerrinde öyle yazıyor sanki
yarın sabah yıkıycma perdeleir umaırm bi cevap gelirr:))

yardım!!!!!!!!!!!!!
kızlar bend ealdım perde tül beyazlattıvı bunu kullandıgınızda
kısa programdamı yıkıyorsunuz üzerrinde öyle yazıyor sanki
yarın sabah yıkıycma perdeleir umaırm bi cevap gelirr:))

Normal tülleri perdeleri yıkadığım programda deterjanın üzerine ekliyorum...

sütleri için süt tozu diyenler bir bildiğiniz mi var yoksa tahmini mi konuşuyorsunuz. ben içeriğine baktım süt diyor. yalan mı söylüyorlar diyorsunuz.

sütleri için süt tozu diyenler bir bildiğiniz mi var yoksa tahmini mi konuşuyorsunuz. ben içeriğine baktım süt diyor. yalan mı söylüyorlar diyorsunuz.

arkadasım bıldıgım bırsey yok sadece akıl yurutuyorum..yanı pıyasadakı en ucuz süt..sen süt oldugunumu sanıyosun?bence degıldır yanı ben ıcmek ıcın hıc almadım almamda..tatlılarda kullanmak ıcın alıyorum ha bakınca süte benzıyor süt gıbı kokuyor ama ben boyle dusunuyorum bence sut degıl sut tozu..bunu bır cok kullanan kısıden de duydum..ha ayrıca hangı marka malını kotuler ve ıcındekıler kısmında oynama yapmazkı..nacızane fıkrım ..sızın tercıhınız memnunsanız içmekten buyrun devam edın..

camasır deterjanını hıc kullanmadım nasıl yıkıyor ve fıyatı neydı kg?

bence gercek sut nıye dersenız akrabalarımız sutlerı buyuk fırmalara verıyor kılosu 70 kurustan cafcaflı markalar kar adı altında fıyatları sısırıyor ben 1,20 kurus normal gelıyor alındıgı fıyatı dusununce

gercek sut mu bilmiyorum ama annemlerde koyde sut kooperatifine sutu 60 kurustan veriyorlar. gerci bizimkilerin sutunu "balkan sut'' aliyor ama balkan da cok pahali degil sonucta...

bugun bimden bi kendime bi anneme günlük kullanım için banyo paspası aldım cok uygun fiyata
bide santa pecetelerinden aldım stokladım kırmızı beyaz kareli olan cok cok guzel

Bimdeki çikolatalar çok güzel :KK52: Buono adı. En pahalı çikolatalar hep antep fıstıklı olanlardır ama Buono'nun antep fıstıklısı 1 TL. :KK53:

arkadasım bıldıgım bırsey yok sadece akıl yurutuyorum..yanı pıyasadakı en ucuz süt..sen süt oldugunumu sanıyosun?bence degıldır yanı ben ıcmek ıcın hıc almadım almamda..tatlılarda kullanmak ıcın alıyorum ha bakınca süte benzıyor süt gıbı kokuyor ama ben boyle dusunuyorum bence sut degıl sut tozu..bunu bır cok kullanan kısıden de duydum..ha ayrıca hangı marka malını kotuler ve ıcındekıler kısmında oynama yapmazkı..nacızane fıkrım ..sızın tercıhınız memnunsanız içmekten buyrun devam edın..

camasır deterjanını hıc kullanmadım nasıl yıkıyor ve fıyatı neydı kg?

canım dost süt ve yoğurt ülkerin peki bunu biliyormuydun? üreten firma bilgisine bak ak gıda yazar ülkerin ticari ismi ak gıdadır.ben de önyargılıydım ama öğrenince önül rahatlığıyla kullanıyorum.bimden aldığımız birçok ürün ismini bildiğimiz firmaların ürünleri.ben de çok incelerim çünkü.gönül rahatlığıyla kullanabilirsin canım....

Geçenlerde LG cep teli aldım, o anda farkında degilim ama açık bir paketi verdiler bana alıp eve geldiğimde oglum karıştırırken bir çocugun resmini gördü sanki kullanılıp getirilmiş gibi silmeseydi resmi, gözlerine sokup iade edecektim cebi.

Ben sütlü tatlılarını özellikle kazandibini seviyorum ama sakın dışarıda bırakmayın hemen küfleniyor

daha önce yazılmıstı ama unuttum.bimden bulaşık makinesi deterjanı almak istiyorum.tablet almalıyım tozmu?kullanan görüşlerini bekliyorum :KK16:

daha önce yazılmıstı ama unuttum.bimden bulaşık makinesi deterjanı almak istiyorum.tablet almalıyım tozmu?kullanan görüşlerini bekliyorum :KK16:

eğer makinana ilave olarak tuz ve parlatıcı koyuyosan toz deterjan al ama hiçbirini koymuyosan tablet al.çünkü tabletin içinde tuz ve parlatıcı da oluduğu için ilave olrak da koyarsan bardakları fln çizer.ben tuz koyuyorum parlatıcı yerine elma sirkesi deterjanı da toz alıyorum.gayette memnunum.

beyazzz peynırıne bayılıyorum..sıgara boregı ıcın loru harıka(fakat bozulma ıhtımalı yuksek cabuk tuketılmesı lazım)oda spreyını su turuncu cam sısede olan 3 aydır kullanıyorum halen sıse yarılanmıs degıl kokusu ıse buyuleyıcı..ben hep sole kullandım bu ay yudum aldım soleyle aynı fıyata dusurmus bır market..sole hem ucuz hem guzel..

dost yogurttan baska yogurt almıyorum ben..dıger markalara kıyasla 1 2 lıra kadar pahalı belkı ama 20 gun ve belkı daha fazla sure bozulmadan kalıyor.küflendıgını soyledıgınızde cıdden sasırdım.ayrıca tadı cok guzel..dost sutu ıse daha oncede belırttım ben sut tozu oldugunu dusunuyorum sut degıl,onu tatlı ıcın kullanmanızı tavsıye ederım..zaten o kadar ucuz süt de ıcmeyın yanı..ben tatlılar ıcın eve stok yapıyorum sutu ve krem santısnı...dedıgını o kıvam almama olayını bır kere yasadım fakat aynı paketten cıkan dıgerınde sorun olmamıstı(yalnız tatlıyı o gun aksam yapmıstım..dıgerını gunduz mardının 45 derecelık sıcagında yaptım cok koyulasmadı buzluga attım tas gıbıydı cıkardım kullandım tatlımda ..cokta lezızdı)bır dahada hıc yasamadım..halbukı sureklı alır kullanırım..içim yogurt evde mayalanmıs sulu yogurttan farksız..tadıda guzel degıl..corba gıbı cıkıyor kutudan..tercıh meselesı tabı..

pecetelerınıde kullanıyorum oyle dusundugunuz kadar ne ınce ne de kotu..vc kagıdıda mutfak havlusuda gayet guzel..bıan yazınızdan baska bım varda ordan mı alıyorum dıye dusundum..:KK53:

makarnaları guzel tavsıye ederım,
deterjanları en mukemmel güldalın herseyını,bınd aktıvıd camasır beyazlatıcısını eve stok yapıyorum ..
peynırı cok guzel..
sole kahvaltılık yagını ve sıvı yagını kullanıyorum memnunum,esıme acukasını aldık ekmek ustu cok sevdı..
kırmızı mercımekten memnunum,
haslanmıs mısır,salca,baharatlar bılhassa hem ucuz hem guzel,konservelerden garnıtur ve bezelye,
soda,limon,karpuz,tavuk,nerdeyse kullanmadıgım cok az urunu var ..bazılarında cok nadır sorun olsada genel olarak cok cok memnunum..
3 kez profterolu bozuk cıkmıstı mesela esım gecen gun yıne almıs dedım nıye aldın bozuk cıkıyor dene bakalım belkı duzelmıstır dedı hakkaketn tadı enfestı..
fakat kivi almıs,hepsını oldugu gıbı çöpe attım bozulmus ezılmıs..pakette esım de dıkkat etmemıs..o kadarıda olucak..hem en ucuz olacak hem sorun cıkmayacak..hayal kurmadan bekletılerımızı buna gore sınırlandırmammız lazım..

arkadaşım alıntı yapıp eleştirme tamam mı sadece fikrini beyan et burda fikir alışverişi yapıyoruz sen eleştirerek ilk kez duyuyorum beğenmeyen diyorsun herkesin fikri kendine doğrudur ben beğenmedim yoğurtlarını ilk kez duyuyosan duyuyosun napalım yani sen beğeniyosun diye beğenme gibi bir mecburiyetimiz mi var sen beğeniyosan yaz buraya benim yaptığım yoruma nasıl olur ilk kez duyuyorum diye suçlarvaari konuşma lütfen ne saçma ya ben beğenmedim var mı damak zevkime uygundu ama çabuk bozuldu beğenmek zorundayım sinirlendiriyosun insanı peçetelerinede ince beğenmedim diyorum sen hayır değil diyosun demek ki benim kullandıklarımdan ince geldi bana bunu sorgulamak sana düşmez beğenirim beğenmem...

Son düzenleme:
eğer makinana ilave olarak tuz ve parlatıcı koyuyosan toz deterjan al ama hiçbirini koymuyosan tablet al.çünkü tabletin içinde tuz ve parlatıcı da oluduğu için ilave olrak da koyarsan bardakları fln çizer.ben tuz koyuyorum parlatıcı yerine elma sirkesi deterjanı da toz alıyorum.gayette memnunum.

parlatıcı ve tuz kullanıyorum canım ya.yenilerde koymadım ama vardır daha içinde.olmazsa bende toz deterjan alayım deneyeyim.elma sirkesi fikri iyimiş :KK16:teşekkürler :KK16:

X