Bim'deki ürünler hakkında..

bugun bimden ızgaralar için yağ çözücü varmış onu aldım.yazlığa götürcem bakalım mangal yaptığımız ızgaraları temizleyecekmii..siyah şişede..

Son düzenleme:
ecrincim tavsiyelerin için teşekkür ederim canım.ben bayağ bi netten araştırdım bu bez işini türkiye de bez kalitesiyle ilgili bir araştırma yapılmış ve bu bez en iyi 2. bez çıkmış 1. si prima.yorumları okuduğumda ise prima da dahil (az olmakla beraber) tüm bezlerle ilgili şikayetler var.Ama bi tane bile jenny wiily le alakalı olumsuz bir yorum göremedim.O yüzden tereddütsüz kullanabilirim diye düşünüyorum.bide belki abartıyorumdur ama İsrailin parmağının değmediği sektör yok biliyoruz.o kadar sinsi hareket ediyorlarki biz vatandaş olarak anlamıyoruz tabiki.mesela hagisin geliri direk israil ordusuna gidiyormuş.danone de çocukların muhakeme yeteneğini engelleyen katkı maddeleri vs. neler duyuyoruz neler.
iş bebeğe gelince bu israilden baya bi çekiniyorum yapmıycakları şey yok.
ıslak mendile gelince zaten ben ıslak mendili yıkayıp kullanıcam o yüzden dokusu önemli hem o dediğin uni baby çok pahalı.gerçi bebekle ilgili her şey pahalıymışta bnm haberim yokmuş

Allah yavrunu bir an önce sağlıklı bir şekilde eline almanı nasip eder inşallah Pasta meselesine gelince en sevdiğim pasta olan tiramisu'yu yaptım ben labneyle..Bim'in labnesi ve pasta tabanı çok uygun olduğu için burdan almayı tercih ediyorum..

TİRAMİSU (Biliyorsundur belkide ama ben yinede sana kendi yaptığım tarifi yazayım :) )

Mazemeler

> Kakaolu pasta keki
> 3 ymk kaşığı un
> 1 kutu labne ( Bim'in labnesi artık büyük(300g) bir kutuda olduğu için yarısını koysan yeterli gelir)
> 2 çorba kaşığı şeker (ben 4 kaşık katıyorum biraz şekerli sevdiğim için)
> 50 g margarin
> 2 adet yumurta sarısı
> 2 yemek kaşığı nescaffe ( ben 3'ü 1 arada karıştırıyorum)
> 2 su bardağı süt

Un,şeker,yağ,yumurta,süt bunları güzelce çırp.Muhallebi kıvamına gelinceye kadar ocakta hafif ateşte pişirin (un kokusu gidinceye kadar). Daha sonra soğumaya bırakın, ılıyınca labne peynirini muhallebiye ekleyip 10-15 dk kadar güzelce çırp.(Mikserlede çırpabilirsin ama mikser muhallebiye labneyi katınca fazla cıvıttığı için ben genelde çırpıcı ile hızlı bir şekilde çırpmayı tercih ediyorum..)
1 Su bardağı su da erittiğimiz nescaffe'y le kek tabanlarını ıslatıyoruz.. Arasına kremayı döküp geri kalan kremayı da kek tabanın üzerine döküyoruz..Üzerine de kakao eleyip dolapta 4 saat dinlendirin ama tercihim 1 gün dinlenmesinden yana ki kek nescaffe yi tamamen çeksin..AFİYET OLSUN

mucok çok çok teşekkür ederim canım.hemen kopyaladım tarifi deneyeceğim mutlaka.bebiş için temennilerin içinde ayrıca teşekkür ederim canım Allah olanları bağışlasın olmayanlara da nasip etsin mevlam

bimini bütün ürünleri kalitelidir her ne kadar bana uzak olsada ugrarım gittikce minibüse binip gidiyorum her yere

ben ogluma 2.5 sena prima kullandım daha sonra denemek amaclı 2 ay once jenny willy aldım vallahı ne yalan soyleyeyem kalıte olarak ınceliği dokusu olarak primayı değişmem geri donus yaptık bacak arası esnekli guzel değil bu yuzdende ayar yapmak zor oluyor sıkabiliyor bacagını pişik oldu benım oğlumun bacagı bence yenı dogan bebeğin için prima kullan derim en azından esnekliği cok iyi ve ayarlama yerleri belirli oraya yapıstırınca sıkma vs gibi sorunda olmuyor

Son düzenleme:
Bim'in dondurucuda duran Yuva Kayseri mantısını tavsiye etmiyorum.. Geçen gün alıp pişirmeden önce acaba içinde kıymamı var diye baktım içinde de bembeyaz bir hamur var bir de adı Kayseri mantısı..Kayserili'ler mantının içine hamur mu koyuyorlar? Ayrıca hamurunu çok kalın açmışlar bilginize..

bimin bezi kokulu olduğu için oğluma alerji yaptı
canbebeye geri döndük
kabusumuz oldu bez
en iyisi kokusuz olanı almak

merhaba arkadaşlar bnde geçen gün sir agda bezini aldım 40 lı setden cok memnun kaldım cok guxzel alıyor ve hıc acı duymuyorsunz kayserı mantısını bnde aldım cok memnun kalmdım ama hazr mantılardan guzzel olanı da daha duymadım :) kasap koftesı guzel gercekden. selpaklarıda bnm cok hosuma gıdyo fıyat ve model acısından :) annem bulasık mak ıcın tabletlerınden almıs cok memnun kalmıs :d
arkaşlar çig kötesi var bide alan varmı memnun kaldınz mı ?

ben bir defa aldım çok canım istemişti dayanamadım

dürüme sarılı olanını ve hepsini yedim beğenmiştim

heracım beybim bende yedım bimin çiğköftesini =) dürüm olanı güzel cnm hafif acılı ama o gidip yediğimiz yerdekiyle aynı kalitede değil tatlım =)

kayınvaldemde bimdeki bulşık makıne kokusundan kulllanıo çok hoş kokuyo =) bendeki bitisn ondan alıcam :d

parlatıcısını da kullanıo memnun =) bende denemk istiorum .

bugün kızlarıma deniz topu kolluk deniz gözlüğü su yatağı kova seti ve deniz terliği aldım.eşime de deniz şortu aldım birde plaj çantası aldım.
hepsi çok güzel terlikler gezerin topu kızlar hemen şişirdiler gayet kaliteli çanta da çok güzel içinde küçük bir cüzdanda var.ben hepsini çok beğendim
yarın yüzmeye gidiyoruz bakalım memnun kalacakmıyım aldıklarımdan
ayrıca bütün bunlara sadece 35 lira verdim

ben bütün ürünlerini alıyorum hepsindende çok memnunum.çiğköftesindende aldım ama evde yapılandan içine taze soğanını maydanozunu koyup karıştırıyosun içindeki bulguruda kısır gibi ıslatıyorun içi kıyma yerine patatesliymiş heralde oda çok hoşumuza gitii.bulaşık makinesi deterjanını ayrıca tavsiye ediorum markalılardan daha güzel yıkıyo vallamantısında biz çok beğeniyoruz buzlukta 3_4 tane duruyo aniden birisi geldiğinde yapıyorum.zaten dikkat ederseniz ürünlerin üretim yerleri bilindik firmaların fabrikalarında üretiliyor.

Son düzenleme:
bende bgün plaj çantası aldım çok güzel geniş ve katalogta olmayan bir renk beyaz diğerlerinin rengi çok donuk

Bim in ürüleri markasız olabilir ama bence kalitelii..
Ben organik paket kuru fasulye aldım tavsiyede ettim bi kaç kişiye..
Çok güzel Sürekli alıyorum bişiler..
Cuma günlerini takip ediyorum..
Fakat 2 ay öncesi şöle bişe yaşadı arkadaşımm..
Daha doğrusu arkadaşım şikayete giden 13. kişiymiş.. geri veren..
Paket profiterol almışş ve bozukmuş tarihi geçmemiş olmamasına rağmen..
Dikkat etmek lazım yinede..

ben pek beğenmedim canım
dışardan aldıklarımız daha lezzetli

evet canım burda da aynı problemi yaşayan olmuştu

bim yeni bi ürün çıkarmış adı love air
cam şişede oda kokusu
turuncu renkli
şuan sadece mangolu var
alalı 4 gün oldu hala çok güzel kokuyor
4 tl gibi bişey olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…