Bim'deki ürünler hakkında..

Pirincin menşesi önemli amerikadan geleni almıyorun GD0"lu olduğundan

günaydın kızlar,
az önce bimden geldim,
güneş ürünlerinden alacaksanız acele edin,
anladığım kadarıyla az gelmiş.
hepsinden 1er - 2şer tane vardı.
fiyatlar gerçekten çok iyi,
hafta sonu başka bir yerde daha bakmıştım,
neredeyse iki katı fiyatına satılıyordu.

Az önce bende geldim güneş kremleri benimde gözüme çarptı ama 2 adet güneş kremim olunca rest geçtim..Keten tohumu aldım hatta nasıl yenildiğini bile bilmeden tv lerde zayıflama ve sağlık konulu programlarda çokca lafı geçti diye aldım Şimdi araştırdımda bayağı bir faydasının yanı sırada zayıflamada da çokça etkisi olabiliyormuş işte benim ilgi alanım:82: 2 kilocuk versem yeter hadi bakalım keten görelim hünerini Organik fasulye mecimek gibi yeni ürünler gelmiş ilgililere duyurulur :) Enginarıda sonunda gördüm bugün almadım ama bir kaç gün sonra almaya gidiceğim..

dün ben de uğradım
baklava yufkasını hiç denememiştim.
bu akşam misafirlerim var börek yapacağım bakalım nasıl olacak

ikisinden de memnunum canım
Sağol canım.

dün ben de uğradım
baklava yufkasını hiç denememiştim.
bu akşam misafirlerim var börek yapacağım bakalım nasıl olacak

Bim'den değilde başka yerden alıp hem börek, hemde baklava yaptım çok güzel oldular.Seninkide güzel olur. yalnız yufkayı açıkta bırakma hemen kuruyuveriyor.

bim in baklavalık yufkasıda

kedilide harika her misafirimde tereddütsüz alırım hatta şuan dolabımda 3 paket kedilim var acil durumlar için stok yaptım

Kizlarr yha hakkaten bimin mikrodlaga kabinin ustundeki sayilarii ne...mikrodalga dakikasi olsa olmazz 20 dk mikrodalgada ne is olurr...acil bi soleyinnn nuffen/

Bim'in baklavalık yufkasından börek güzel oluyor olmasınada nişastadan dolayı biraz acımtrak bir tad bırakıyor.. Baklavalık yufka deyince hiç şaşmıyacağım marka geçen sene bayramda yaptığım baklavalık yufkanın markası biraz pahallı ama tadınada doyum olmuyor..

bimdeki o saklama kaplarını görmedim

ama tahminimce o sayılar koyduğunuz ürünü hangi gün koyarsanız o numaraya çeviriyosunuz buzlukta veya dolapta ne kadar beklediğini biliyosunuz

Eveet koyu Bim'ci geldi Valla bugünde bankada ki işlerimi halletikten sonra eve doğru dönerken tutamadım yine kendimi Bim'e giriş yaptım.. Kaynanam bir kaç ay önce yaptığım pastayı çok beğenmiş yeni haberim oldu hemen pasta tabanı ve labne aldım birazdan yapıma başlıycam :)) Nişanlım için de garnitür aldım akşama bir American salatası da ona yaparım.. ve buzluktan Kayseri mantısı aldım buradaki tavsiyeler üzerine aldım yarın da onu yapıcağım bakalım nasıl olucak içinde inşallah kıyma vardır daha önceleri makarna bölümünde ki mantıyı alırdım ilk aldığım yıllar içinde sahiden kıyma var gibiydi ama tabi yıllar geçtikçe içindeki kıyma kıymalıktan çıktı...

baklava yufkasından sarıyer böreği yaptım misafirlerim bayıldı..

kızlar tarifleri yazın lütfen merak ettim nasıl yaptınız??
ben sarıyer böreği yapmıştım ama hiç güzel olmamıştı.pasta da yapmıştım ama labneli nasıl olutor çok merak ettim valla
ben bide bişey sorucam Allah kısmet ederse temmuzun başında doğum yapıcam bebişin eşyalarını falan ayarladım.bebek bezinide bim den jenny&willy aldım buradaki yorumlar üzerine aldım.3-6 kg yazıyor üstünde.galiba o bebişin kilosu dimi kızlar.bide bunlarda erkek kız ayrımı oluyor mu ben paketin üzrinde bir yazı göremedimde.eğer ayrım oluyorsa veya 3-6kg farklı bir şey içinse bezi geri vereceğim o yüzden sordum.ve bebek şampuanı vardı almadım o şampuan yeni doğan bebekler için uygun mudur aceba? cvplarınızı bekliyorum kızlar şimdiden teşekkür ederim.:95:

şimdiden hayırlı doğumlar,bence bebek için o bezleri kullanmayın yeni doğanda pişik olabilir,prima yada molfiks alın.
ıslak mendilde uni baby'nin yeni doğan mendilini tavsiye ederim çok güzel,e-bebekte 12 li falan satılıyor 2-3 ay gidiyor 49 lira falan..
bebek bezlerinde erkek kız diye ayrım yok..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…