Bim'deki ürünler hakkında..

kızlar bn bimin turşunu tavsiye ediyorum
hm fiatı çok çok uygun hmde ev yapması gibi çoğu arkadaşım ev yapımı sanıyor
karışığı salatılık turşusu biber turşusu hepsi birbirinden güzel

selamlar..waffle gofretini öneririm benim gibi abur cubur düşkünü olanlar için.. :KK55: paketin içinde 8 adet var,ve yuvarlak tablet şeklindeler :KK3:

kızımın güneş alerjisi var onun için almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim çocuk güneş sütünümü yoksa yüz için olan 50 faktör olan kremimi bilen biri öneride bulunabilirmi.Avonun çocuk için 50 faktörlüyü almıştım ama bek işe yaramadı çocuk dışarı çıktığı anda domates gibi kızarmaya devam ediyor.

kızımın güneş alerjisi var onun için almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim çocuk güneş sütünümü yoksa yüz için olan 50 faktör olan kremimi bilen biri öneride bulunabilirmi.Avonun çocuk için 50 faktörlüyü almıştım ama bek işe yaramadı çocuk dışarı çıktığı anda domates gibi kızarmaya devam ediyor.

arkadaslar uınutmayın kı faktor sayısı arttıkca cıldınıze surdugunuz kımyasal da o nısbette artıyor..yanı olabıldıgınce az yanma derdındeysenız yuksek faktorlu kullanacaksınız ama bunuda boyle bır sakıncası var..helede gunesle bırlesınce bu kımyasal..doktorum banada onerdı ama almadım ben cıldım hassas dısarı cıkmamayı yeglıyorum sımdılık..

arkadaslar uınutmayın kı faktor sayısı arttıkca cıldınıze surdugunuz kımyasal da o nısbette artıyor..yanı olabıldıgınce az yanma derdındeysenız yuksek faktorlu kullanacaksınız ama bunuda boyle bır sakıncası var..helede gunesle bırlesınce bu kımyasal..doktorum banada onerdı ama almadım ben cıldım hassas dısarı cıkmamayı yeglıyorum sımdılık..

çok haklısın canım doktorlar bu konuda uyarı yapıyor
en fazla 30 faktör sürmeliymişiz
ama çocuklar için yorumda bulunamaycağım
araştırmak gerek

Geçen sene kızım için kullandım çocuklar için olanı güzeldi beyaz tenli olmasına rağmen kızarmadı hiç.ama faktörü yüksek tabi zararlımı şimdi bende alacaktım gene:18:

Kızımın güneş alerjisi olduğu için mecburen yüksek faktör kullanmalıyım.Okula gidiyor dışarı çıkmama gibi bir şansı yok.Ben sadece güneş sütümü kremimi daha etkili onu bilemedi araştırdımda ikisinin arasındaki farkla ilgili hiç açıklamada yok.Güneşi gördüğü anda kıpkırmızı oluyor balkona çıksın 5 dk.dursun o bile yetiyor kızarması için.Dışarı şapkasız çıkarmıyorum.Yani bizim derdimiz kızarıklığı en aza indirmek oyüzden her dışarı çıktığında sürüyom ama o bile yeterli gelmiyor.

bim'in yiyecek olarak en çok buono çikolataları seviyorum :KK56: fiyatı da çok uygun.Kişisel bakım ürünü olarak başta ne kadar tereddüt etsemde Blenior hazır ağda bantları çok güzel kesinlikle tavsiye ederim :KK12:

Kızlar BİM'deki enginarlar gerçekten çok güzel ben 1 tane aldım yaptım.Gittim 2 tane daha aldım stok yaptım.Mikrodalga kaplarından aldım ama üzerindeki sayılar ne işe yarıyor bilen var mı?

Kızımın güneş alerjisi olduğu için mecburen yüksek faktör kullanmalıyım.Okula gidiyor dışarı çıkmama gibi bir şansı yok.Ben sadece güneş sütümü kremimi daha etkili onu bilemedi araştırdımda ikisinin arasındaki farkla ilgili hiç açıklamada yok.Güneşi gördüğü anda kıpkırmızı oluyor balkona çıksın 5 dk.dursun o bile yetiyor kızarması için.Dışarı şapkasız çıkarmıyorum.Yani bizim derdimiz kızarıklığı en aza indirmek oyüzden her dışarı çıktığında sürüyom ama o bile yeterli gelmiyor.

canım kendi kafana göre sürme çocuğa
doktora gidin ilaçla tedavi olabilir
5dk durduğunda bile oluyorsa garip bi durum

20 faktor koruyucu gunes sütünü denemek istiyorum, elidor 3lu sac bakim seti de cok ucuz.tüm sac tiplerine uygun getiriyorlarmi:44:
mor sise dalgali saclar icin sanirim

Bugün gittim Bim'ciğime standların arasında dolaşırken Kumtel'in set üstü ocağını gördüm fiyatı 59 tl sizce nasıldır alan var mı? Buarada enginar ları ben bulamadım bizim bimde mi yok acaba hangi bölümde bulunuyor bilgi verirmisiniz..? Ananas alıcaktım onlarda bayağı kurumuş bildiğim kadarıyla ananasın yaprağını çektiğinde hemen geliyorsa ananas taze olurmuş bu ananasın yaprağını bayağı bir çekiştirdim gelmedi..:)

Bugün gittim Bim'ciğime standların arasında dolaşırken Kumtel'in set üstü ocağını gördüm fiyatı 59 tl sizce nasıldır alan var mı? Buarada enginar ları ben bulamadım bizim bimde mi yok acaba hangi bölümde bulunuyor bilgi verirmisiniz..? Ananas alıcaktım onlarda bayağı kurumuş bildiğim kadarıyla ananasın yaprağını çektiğinde hemen geliyorsa ananas taze olurmuş bu ananasın yaprağını bayağı bir çekiştirdim gelmedi..:)

kasaya yakın yerde 4 katlı raflar var
aktüel ürünleri koyuyorlar ya enginarlar ordaydı canım :KK55:

Bim'deki Hollanda Caramel Waffle diye bir ürün var ,adet öncesi tüm tatlı ihtiyacımı giderdi..
Normal zamanda yer miyim bilmiyorum ama şimdi çook lezzetli geldi..
Şeker hastası eder insanı bu güzel ürünler..

X