Bim'deki ürünler hakkında..

birde bu bimdeki tül beyazlatıcıdan bahstmişti bir arkadaş..acaba nasıl koyuyor makinaya..dün annem yıkadı onla berbat oldu diyor yanlışmı koydu bende aldım ama yıkamay korkuyorum..beş kaşık diyor dışında..nasıl yaptı acaba..:44::44:

eger kalamar-karıdes sevıyorsanız bımın derın dondurucu bolumune göz atın kızlar..

süperfreshin ,500 gr ..

bız hep kalamarı -karıdesı 18-20 mılyon araısnda degısen fıyatlara alırdık o da 350-400 grm ıdı

bımden alıyoruz artık

alıyorz demıyeyım esım abartıp 8 paket almıs 4 tane kalamar 4 tane karıdes

tarıhlerı de 2013 yılına kadarmıs..

cok uygun..

salcasını ben uzun zamandır kullanmıyorum öncu kullanıyorum hep ama bıber salcası da cok guzel o da öncunun zaten..

bim evıme cok yakın oldugu ıcın ne zaman canım sıkılsa carsıya gıderken gelırken ugrarım ..

seevıyorum

bimin pillerinden bende memnunum. bebefon için kullanıyorum baya gidiyor.

aaa ben 5 kaşık falan koydum....perdelerim bembeyaz oldu......hatta perdelerimden nefret ediyordum gri duruyorlardı.şimdi bembeyaz oldu........

bende deterjan gözüne deterjanla beraber 5 yemek kaşığı koyuyorum..güzel yapıyor tüllerimi

ayy kalamar ve özellikle karides harikaa:)kocam bayılıyooo,bende tabii.tavsiye ederimm müthiş bence.

karidesi bol tereyagında,sarımsak+pulbiberle kavuruyorum okadar lezzetli oluyo ki anlatamam.mutlaka denemelisiniz.

dene canım yaa kızlar ablam geçen süt almış pasta yapmak için sütün içinden inek kılı çıkmış beyaz vede çok kalınmış hemen götürmüş tezgahtar kızda nedir bu sütten çektiğimiz demiş demekki hep bişey çıkıyo aman dikkat edin çocuklara içirmeyin..

Araç kışlık paketi vardı 1 ay oluyor sanırm..geçen silecek suyunu koydum, kaza yapıyordum az kalsın, o nasıl bir cam suyu! Pütür pütür birşeyler yapıştı cama önümü göremedim..
götürüp kafalarına atmak vardı ama neyse..
suç bende tabi niye girersin ki bim'e..
bu yediğim kaçıncı kazık...

vala bimin bi sürü ürünü hiçte kaliteli güzel değil.Ama ben atıştırmalık sevenlere bir tat önerebilirim "hollanda waffle"isminde karamelli bir bisküvi var çook lezzetli ben beğeniyorum denemeyen varsa bi baksın tadına derim.Fiyatıda uygun 3tl.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…