Bim'deki ürünler hakkında..

Derins Lambertz in yarım kiloluk büyük olan kutudakiler süper dışı çikolata kaplı yıldız kalp şekilli kekcikler...

Kayısı dolgulu kalp şekilli olan da aynısı sadece fazladan dolgusu var. Bir de anason var içlerinde olmasa daha mı iyi olurdu ama belkide lezzetlerinin sırrı budur. Exquisit olan da lezzetli tereyağlı bisküvi, kaplamalı olanda var içinde. Diğer yer fıstığı kaplamalı olanları almadım. Çünkü yer fıstıklı çikolata, şekerleme türü şeyleri sevmiyorum.

Cuma gidemedim Cumartesi öğlen gittim.
Normalde hep atardı bizim burada pek kimse almazdı o kurabiyeleri.
Sordum görevliye gelmedi mi diye,düşün bittiğine ihtimal bile vermiyorum.
Dün sabah 10 da hepsi bitmişti dedi
Kurabiye canavarı millet.. Yiyemedim özetle

bende gördüm ama cesaret edip hangisi güzel olur diye alamamıştım.teşekkürler bugun gidip alayım.

kızlar bimde yeni gördüm
sir ağda bandı var adı BELENİOR du sanırım
kullananlar var mı memnun kalanlar
fikirlerinizi yazarsanız sevinirim

Tühh yakınlarda varsa başka şubelerine de baksan. Ama bunlardan ara ara geliyor.

kızlar bimde yeni gördüm

ben uzun zamandır kullanıyorum gayet başarılı
fiyatıda piyasaya göre çok uygun
en iyi sonuç için yapıştırdıktan sonra iyice ısıtmak lazım
ben genelde fön tutuyorum tek bi tüy bırakmıyo

bantlar ne kadar ? bende gideyim alayım.
yaz için 2 ay önceden hazırlık yaptım. şimdi bacağımdaki tüyler az ve ince
rolon ağda alacaktım ama ısıt, sür , çek olayını sevmiyorum.
cihazım yok suda ısıtmak zorundayım.

yanlış hatılamıyosam 6 küsür mü neydi yalan olmasın
10 bant var 2 taraflı olunca 20 yapıyo
ben 1 tanesiyle bi bacağımı alıyorum ısıtıp ısıtıp
tutuşu iyi tüyleri
hem de pratik temiz dağınıklığı yok

Ben bizim burdaki bimde hiç görmedim. herhalde her bimde olmuyor

kızlar bimde yeni gördüm

ben aldım pekde iyi sayılmaz..ağda bantları bacakları bir kere alıyor ikinci yapıştırmaya almıyor..hiç güzel değildi..ama bıyık bölgesi için olnı fena değil..içinde çok var..ama pek almadı benim tüyleri..tekrar ılık ağdaya döndüm..makinada yara yapıyor bacaklarımı çünkü..en güzeli ağda turuncu olanını alıyorum..

aaa ben 5 kaşık falan koydum....perdelerim bembeyaz oldu......hatta perdelerimden nefret ediyordum gri duruyorlardı.şimdi bembeyaz oldu........

benim perdelerde bir değişiklik olmadı..galiba malından ne krem ne beyaz..aynı çıktı..kirli beyaz gibi bir renk..sevmiyorum tüllerimi zaten..

kalamr ve karidese bayılırım..en yakın zamanda alıp deneyeceğim..ama burdaki bimde pek gözüme çarpmadı..pendikteyim..

eğer tüylerin çok az ve inceyse evet iyi olabilir o bantlar..benimkini pek almadı yapışkanıda hemen gitti bacak olanı için yalnız..yüz bölgesi için olanı iyi

Dr.oetker'in pizzasını aldım kutuda 4lü,çok güzel çeşitleri varmış kutuda gördüm,ama ben hiç bakmadan orda sebzelisini almışım,incecik hamuru var çok güzel ama ben sebzeli çok sevmiyorum..sebze sevenlere öneririm,dün gittim karışık alayım diye yokdu acaba hiçmi yok diğer çeşitleri? alan oldumu başka..?

Teşekkür ederim.Bim , daha önce önümüzde apartmanın altındaydı şimdi 10 dk yürüme mesafesinde ha deyince gidemiyorum.O yüzden fiyatlardan pek haberdar değilim .

eğer tüylerin çok az ve inceyse evet iyi olabilir o bantlar..benimkini pek almadı yapışkanıda hemen gitti bacak olanı için yalnız..yüz bölgesi için olanı iyi
Benimde tüylerim fazla bir kere veet almıştım . ta o zaman ne kadar para verdim ama almadı .
Uzattım bacağımı , erkek bacağı gibi oldu zaten kışın almam ben bacaklarımı ...
Mart ayında önce çamsakızı aldım , sonra epilatörler düzelttim ondan ince ve azlar .
Eğer en kısa zamanda bu bantlarla alırsam bacağımı çok işime yarayacak .
Hem keser keser yüzüme de kullanırım .

Son düzenleme:

başka çeşidi yok canım ben özellikle sordum sadece bu var dediler
a101 de var ama diğer çeşitleri aynı fiyata aşşağı yukarı
ben sebzelisini daha çok seviyorum

ben uzun zamandır kullanıyorum gayet başarılı
fiyatıda piyasaya göre çok uygun
en iyi sonuç için yapıştırdıktan sonra iyice ısıtmak lazım
ben genelde fön tutuyorum tek bi tüy bırakmıyo

bende kullanıyorum fiyatıda uygun iyide alıyo tavsiye ederim hemde 32 lik

teşekkür ederim kızlar cevaplarınız için
fiyatı uygun hakikaten hem adette fazla
5.45 lira
deneyeceğim kısa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…