Bim'deki ürünler hakkında..

bimin bebek sampuanini kullanan var mi? agu baby di sanirim markasi...
tavsiye eder misiniz?

canım ben bir ara gözümdeki rahatsızlık nedeniyle gözlerimi onunla silmek için almıştım o şampunaı.. gözlerim nası acıdı anlatamam!! bir de yakmıyor diye almıştım sözde almaz olaydım.. hemen iade ettim.. yine dene istersen belki ben direk sürdüm die yakmıştır ama paylaşmak istedim..

Geçenlerde bim'den bioblas aldım.çok dökülüo saçlarım bi deniyim dedim
Ama hiçbi fark olmadı baya bi kullandım,bi fark göremedim hala aynı şiddette dökülüo saçlarım :)
Bazıları eczaneden aldım işe yaradı ama bim'den aldım dökülme tekrar başladı bi etkisi olmadı dediler.
Doğru mudur bu? ben bağdaştıramadım açıkçası bim'deki sahte midir nedendir bilemedim.

bnce sahte komşumla beraber aldık o hiç memnun değilim diyordu bnde eşime almıştım bırak saç dökülmesini engellemeyi eşimin saçını bembeyaz kepek yaptı duruyo öyle kullanmıyo

bimden en çok 3lü temizlik bezlerinden memnunum tuvalet kağıdı ve havlu kağıtta onun dışında çok fazla şey almıyorum.zeytinleri güzeldi önceden değişti şu an beğenmiyorum almıyorum.

Bebe şampuanın kullandım ve memnun kaldım.Oğluma dalin kullanıyordum gözüm yanıyor diye her banyoda ağlıyordu.Dalin bitince agu baby aldım oğlum gözüm yanıyor diye bir daha ağlamadı.pompalı oluncada çok uzun süre kullandım.6 ay falan kullandım şimdi azaldı bitince yine biminkini alacağım.

Bioblasıda bimden alıyoruz eşim ve ben onu kullanıyoruz sizin dediğiniz gibi öyle aşırı saç dökmesi yada kepeklenme bizde yapmadı.Hatta eşimin iş arkadaşları memnun kaldığı için bizde aldık daha önce bioxın kullanıyorduk onlar tavsiye etti bizde deneyip memnun kalanlardanız.

Salçası için dedikleriniz doğru çabuk küfleniyor bende öncünün salçanı almaya başladım hatta 2kiloluk plastik kaplarda olanlardan alıyorum kullanacağım kadarını cam şişe koyuyorum kalanı bitikçe kavanozuma ilave ediyorum hiç küflenme yapmıyor aylarca dayanıyor.Bimin çoğu şeyinden memnun ama salçada öncü diyorum küflenip bozulma derdi hiç olmadı.

salçası için dedikleriniz doğru çabuk küfleniyor bende öncünün salçanı almaya başladım hatta 2kiloluk plastik kaplarda olanlardan alıyorum kullanacağım kadarını cam şişe koyuyorum kalanı bitikçe kavanozuma ilave ediyorum hiç küflenme yapmıyor aylarca dayanıyor.bimin çoğu şeyinden memnun ama salçada öncü diyorum küflenip bozulma derdi hiç olmadı.

katılıyorum..bende 7-8 yıldır öncü kullanıyorum..çok memnunum..ama plastik bidonda olandan..tenekedekiler değil......hiç küflenme ,bozulma derdi yok.....

Bime bugün gelen bisküvilerden hangisi güzel ?
Denemek istiyorum ama..

gel bize çayla yiyeylim tatlışım
ben kayısı sevdğim için kayısı dolgulu sütlü çikolatadan aldım
bide merak ettiğim için karışık çikolata kaplamalı bademli,fındıklı bonbon şekerlemeden aldım
tadı iyi
exquist kurabiye var bi kısmı çikolata kaplı
madeira var bide o da kaplamasız ama almadım ondan canım
hee bide eskiden schokoladen lebkuchen almıştım
çok yoğun tarçınlı hiç sevmedim :KK5:
son bi çeşit kaldı o da yer fıstığı kaplamalı
denemedim ama iki tadı yakıştıramıyorum :KK71:

salça konusunda bende aynı fikirdeyim demek sorun bende değilmiş..salçası çabuk küfleniyor gerçektende bimin.:KK47:

2 ay önce salça almıştık kıl çıkmıştı bimin salçasından bide küfleniyor tadı falan bozuk.iyice saçmaladılar

2 ay önce salça almıştık kıl çıkmıştı bimin salçasından bide küfleniyor tadı falan bozuk.iyice saçmaladılar

kıl mı çıkmıştı:26:ben bimin salçasının tadını ve rengini pek beğenmediğim için bu defa tat aldım.bu da küfleniyor ama ben çaresini buldum.üstünü örtecek kadar yağ koyuyorum 3 ayda kalsa birşey olmuyor:KK31:

Arkadaslar bende bimden alıyorum ve cıdden memnunum .. salcanız kuflenıyorsa salcadan cok dolabınız ıyı degılsede olur...nofrostlarda pek bısey olmuyor..benım salca 3 aya yakın kullanıyorum bır kavanozu ucundan kıyısın dan küf müf olmuyor.yag falan da surmedıgım halde..
akfa almayın hangı dolaba koyarsanız koyun küflenıyor ılk haftadan .. bırde agızlarında kapak olan ları tercıh edın hava alıncada küflenıyor.

Arkadaslar bende bimden alıyorum ve cıdden memnunum .. salcanız kuflenıyorsa salcadan cok dolabınız ıyı degılsede olur...nofrostlarda pek bısey olmuyor..benım salca 3 aya yakın kullanıyorum bır kavanozu ucundan kıyısın dan küf müf olmuyor.yag falan da surmedıgım halde..
akfa almayın hangı dolaba koyarsanız koyun küflenıyor ılk haftadan .. bırde agızlarında kapak olan ları tercıh edın hava alıncada küflenıyor.

ben bimin salçasını alıp kendi kapaklı kavanozuma koyuyorum.
Ama benim de son aylarda küflenmeye başladı.
Dolabımda daha 1,5 yıllık no-frost,sebzeler bile haftalarca duruyor sorun olduğunu sanmıyorum ..
tavsiye edildiği gibi yağ koydum üstüne koca bir parmak ama yok ,yine küflendi..
şikayetimizi bildirsek iyi olacak ortak bir sıkıntı var belli ki..
bu arada öncü'nün biber salçasına hastayım o bir harika

bende aynı derinss gibi saklıyorum ama gene olmuyor bende yeni evliyim dolabımda yeni sayılır..ama yağ da koysam küfleniyor...ama şu yuvam biber salçası var bimin harika tat biber salçasından bile güzel..yemeklere ayrı bir tat veriyor..sarmalara bilhassa..tatlı olan ynlız..tavsiye ederim..küflenmede olmuyor biber salçasında..:21::21:

X