Bim'deki ürünler hakkında..

bimden smell good un mor parfümünü aldımm 1 dakika bile dayanmıyo hemen gidiyo kokusu

kızLar bim'in kartını kullanan varmı avantajı varmı

ben duymadım o kartı bi sorarım bime.
dün fısh fınger aldım markası derya.tadı güzeldi ama kağıt kokuyordu.bi jelatinleyip öyle paketleseler daha iyi olurdu.üzerindeki tariflere göre yapmadım sadece kızgın teflonda çevirdim:KK56:

ben duymadım o kartı bi sorarım bime.
dün fısh fınger aldım markası derya.tadı güzeldi ama kağıt kokuyordu.bi jelatinleyip öyle paketleseler daha iyi olurdu.üzerindeki tariflere göre yapmadım sadece kızgın teflonda çevirdim:KK56:

aynen kağıt kokmasa iyi
superfreshinkiyle aynı tadı,kıvamı
ben tost makinasında bile yapıyorum canım

ne anlamı varki o kartın daha anlamış değilim...

ben de hiç duymadım bile :26:

konserve domates salçasını hep alırdım bimden..
ama 2 seferdir açar açmaz küfleniyo..
noldu bu bime..
saklama koşullarında bi problem mi oluştu acaba :26:

Geçenlerde bim'den bioblas aldım.çok dökülüo saçlarım bi deniyim dedim
Ama hiçbi fark olmadı baya bi kullandım,bi fark göremedim hala aynı şiddette dökülüo saçlarım :)
Bazıları eczaneden aldım işe yaradı ama bim'den aldım dökülme tekrar başladı bi etkisi olmadı dediler.
Doğru mudur bu? ben bağdaştıramadım açıkçası bim'deki sahte midir nedendir bilemedim.

Magnum delisiyim..
Dün ilk defa bimin Adora galiba adı Magnum çakması bademli dondurmasını denedim.
Çok beğendim o fiyata o kalite bence çok güzel. fiyatı 1,60

Ve pilleri çok uzun süre gidiyor,philips'ten uzun süre kullandım en azından.

konserve domates salçasını hep alırdım bimden..
ama 2 seferdir açar açmaz küfleniyo..
noldu bu bime..
saklama koşullarında bi problem mi oluştu acaba :26:

aynen meg!
salçalarım hemen küflenir oldu,,bende acaba bendemi bi problem var diyodum..meğer herkesde aynıymış,açınca hemen yağlıyorum üzerini,azaldıkçada yine yağlıyorum azalıyo küf olayı..ama kesinlikle bozuldu salçası bimin..

ben perdeler için tül perde beyazlatıcısı aldım...dün yıkadım perdelerimi şimdiye kadar tüllerim hiç bukadar beyaz olmamıştı...şok oldum..:KK30:.tavsiye ederim...:KK31:

bende aldım beyazlarda kullanıyorum çok memnunum gerçi ben sabun tozunun içine karıştırdım :KK1:
tüllerde de yarın deneyeceğim . yarım temizlik yapacağız Allah nasip ederse :KK53:

aynen meg!
salçalarım hemen küflenir oldu,,bende acaba bendemi bi problem var diyodum..meğer herkesde aynıymış,açınca hemen yağlıyorum üzerini,azaldıkçada yine yağlıyorum azalıyo küf olayı..ama kesinlikle bozuldu salçası bimin..

ben de sıvı yağ koyuyorum üzerine ama daha önce bunu yapmadığım zamanlarda bile küflenme olmazdı salçada..son 2 seferdir 2 gün dayanmıyo..
bir de bayıla bayıla alıp yediğim gür süt tulum peyniri açtıktan 2 gün sora renk ve koku değiştirdi son 2 seferdir..
ama en tedirgin olduğum şeydir bu benim gıda konusunda..
bir an önce düzeltmeliler bu durumu..
yaz da geliyor yaa,daha fena olcak ürünler demek ki..

bım kart..25 tl yuklu

alıyorsun onu ıstedıgın bırıne verıyorsun onlarda ıstedıklerını alıyorlar

bende boyle bılıyorum

Magnum delisiyim..
Dün ilk defa bimin Adora galiba adı Magnum çakması bademli dondurmasını denedim.
Çok beğendim o fiyata o kalite bence çok güzel. fiyatı 1,60

Ve pilleri çok uzun süre gidiyor,philips'ten uzun süre kullandım en azından.

bence de o dondurma iyi,fena sayılmaz ama asla magnum tadını bile vermiyor :KK31:
pillerini denemedim alayım tatlış :KK19:

ben de sıvı yağ koyuyorum üzerine ama daha önce bunu yapmadığım zamanlarda bile küflenme olmazdı salçada..son 2 seferdir 2 gün dayanmıyo..
bir de bayıla bayıla alıp yediğim gür süt tulum peyniri açtıktan 2 gün sora renk ve koku değiştirdi son 2 seferdir..
ama en tedirgin olduğum şeydir bu benim gıda konusunda..
bir an önce düzeltmeliler bu durumu..
yaz da geliyor yaa,daha fena olcak ürünler demek ki..

Bimden hiç peynir almıyorumama ilk gitmemde bu salça konusunu söylücem,

bence de o dondurma iyi,fena sayılmaz ama asla magnum tadını bile vermiyor :KK31:
pillerini denemedim alayım tatlış :KK19:

Onu yerken magnum'u düşünmeyeceksin kuzum..
Ben ne düşündüm biliyor musun,hani belki magnum kadar yoğun değildir kalorisi daha düşüktür falan :KK37:
çok akıllıyım ya :KK60:
o hesapla hoşuma gitti,nefsimi köreltmek için yiyeyim diye

X