Bim'deki ürünler hakkında..

Haftaya gümüş manyaklığı var bimde..
Anlamadım kız isteme vakitleri midir nedir :)

Kondisyon bisikleti ,mekik çekme aleti var.

Sonra şarjlı süpürge 49 lira galiba..

Haftaya hep maliyet olarak yüksek ürünler var.

Ben bugün ilk defa balıkesir kasap köftesi aldım
markası "onet" galiba deneyeceğim .
deneyince buraya yazacağım fikrimi..
1 kilo köfte saklama kabı gibi bir kutuda 16 lira.

Bende saklama kaplarından aldım kırmızı kalmıştı çok hoşlar...

canım benımde celik temosum var bimden alınma değil dısarıdan almıstı eşim bebek için sıcak su mama falan tasıyordum 67 saat garanti sıcak kalıyor içindeki uzerinde contalı kapagı var sıkıca kapadımmı hiç bi soguma olmuyor ayrıca soguk su falan koyuncada buz gibi tutuyor ben hala daha bazen oğlum için içinde bişiler tasıyorum termosun

kaçlık canım termosun markası ne kaça aldın

Bime termos mu gelmiş ?
Ben bi tane adlım içi cam kırdım hemen kullanamadan :KK43:((
bakıyorum aktüellere ama göremiyorum..bilen varmııı ?

daha termos gelmedi geçen yıllarda gelmiş mayısın sonunda.bende camdan vazgeçtim kırarım diye.carfurda 1-1,5 ltreliği 25 tl idi yanlış hatırlamıyosam çelik tabi.plastiği 18 tl

Bime termos mu gelmiş ?
Ben bi tane adlım içi cam kırdım hemen kullanamadan :KK43:((
bakıyorum aktüellere ama göremiyorum..bilen varmııı ?

ben geçen yıl almıştım 700 cc lik bebek için büyük oluyor fiyatı çok uygundu 7,5 lira..ben dışardan bebe termosu diye aldım 500 cc çelik 20 liraydı halada onu kullanıyorum,diğeri büyük oluyor ama pikniğe parka gidiyorsak 700 olana çaY'ın demini koyuyorum başka birtermosa suyunu iyi oluyor:))bundan sonra gelir sanırım..

buradaki yorumlardan sonra dondurlmuş patatesini aldım denedim gayet güzeldi.tavsiye ederim:)

bim bir defasında laptop masası getirmiş.kaçırdım ben :/
hastanelerdeki yemek masaları gibi.sağa sola dönebiliyo.ayakları tekerlekli falan.

onlardan istiyorum:KK60:
yine getirsinler yaa

ben perdeler için tül perde beyazlatıcısı aldım...dün yıkadım perdelerimi şimdiye kadar tüllerim hiç bukadar beyaz olmamıştı...şok oldum..:KK30:.tavsiye ederim...:KK31:

X