Bim'deki ürünler hakkında..

ben gürsüt izmir tulum peynirine aboneyim :KK56:
bir izmirli olarak :KK34:

Bim'in baklava yufkası hakkında bilgi sahibi olan var mı?

Annem'in bu yufkadan yaptığı baklavayı çok beğenmiştim..

Çıtır çıtırdı..ama sizlerin fikirlerinide merak ettim.Ramazan yaklaşıyor ve bende evde

denemek istiyorum..Elde açmaya bile gerek yok sanki..Elde açılan hamurumsu oluyor,ama
bu baklava aynı pastanedeki baklavalar kadar güzeldi:KK56:

ben yaptım o kadar kötü kokuyordu ki çöpe attım hepsini.
ve çok üzüldüm ama galiba şanssızdım bozukmuş galiba benimkisi..
benim gibi bir arkadaş daha aynı sıkıntıyı yazdı ama topiğin büyük bir kısmı çok memnun.
ben de korkumdan bir daha denemedim.
kokusu olmasa bildiğin sarıyer böreğiydi sanki hazır gibiydi o kadar güzel olmuştu..

ben almıştım bimin baklava yufkasını ama pek hoşuma gıtmedı yınede dene ıstersen

Annemde görmüştüm aslında..
Süper olmuştu:44:

ben yaptım o kadar kötü kokuyordu ki çöpe attım hepsini.
ve çok üzüldüm ama galiba şanssızdım bozukmuş galiba benimkisi..
benim gibi bir arkadaş daha aynı sıkıntıyı yazdı ama topiğin büyük bir kısmı çok memnun.
ben de korkumdan bir daha denemedim.
kokusu olmasa bildiğin sarıyer böreğiydi sanki hazır gibiydi o kadar güzel olmuştu..

Canım benim,galiba bozuktu aldığın yufka..
Annemin hem baklavasını,hem böreğini tattım aynı yufkayla..Harikaydı..Birde burdan fikir edineyim dedim ki çok iyi oldu..Tarihini iki kere kontrol etmem lazım bundan sonra..
Birde poşet üstü koklarım herhalde her aldığımda:KK61:

Bu ürünün son kullanma süresi uzun vadeli değildi.
Yani haftalık bir ürün,ne bileyim aynı reyondaki döner gibi?
Paketin üstüne kırmızı ve büyük harflerle özellikle soya ve bulgur içermez %100 kıyma içerir yazmışlar.
şöyle zaten dondurucudaki mantıyı oturup 4 kişilik bir aile yer,ama bu iki kişiye zor yetiyor gramajı çok ufak.

evet anladım tatlım şimdi:) bugün baktım ama bende göremedim.. görürsem ve içime sinerse alıcam mutlaka...

buzdolabında bu bahsedilen mantı diye okumuştum..
bende gidip 'buzluktan' yuvam mantı aldım..
yanlışlık oldu..
deneyeyim bakalım bir..:44:

bu hafta bime gidememiştim salata kurutucusundan alamadım diye üzülüyordum geçmişi okuyunca gördüm neyseki bu hafta gelmemiş
bu hafta neler var kızlar sitedeki ürünlerden başka?

Birde 1 milyona bayan çoraplar var bayağı bi aldım.Spor ayakkabılarla giymek için patik çorap olarak da var ama ben normal olanından aldım her renk.Tavsiye ederim.

çoraplarından bende alıyorum, oğluma bile alıp kenara koyuyorum.
külotlu ince çorapları da güzel.
erkek için atletleride çok kaliteli ve uygun fiatta.

X