Bim'deki ürünler hakkında..

dü eşimi alışverişe gönderdim herşeyi bimden almış gelmiş peynirler süper 3 çeşit almış eşim hepsinide çok sevdik, artık tüm ihtiyaçlarımızı bimden alıyoruz. buarada pedlerden bende kullandım memnun kaldım :82:

Kızlar su böreği yaptım vallahi çok yorucu içindeki yufkalar kurumuştu birde sıcak suya atarken parça parça atılmalı yoksa yapışıyor birde arasına tereyağ koydum (peynir+soğan+maydonozlu)paketin üzerinde kaç derece fırın sıcaklığı olması gerektiğini yazmıyor kısık sıcaklıkta denmiş umarım lezzetli çok emeği var

bende bimden alışveriş yapıyorum su sebilin alıcam cuma günü inş.
bide yağlı gevrek var bimde tuzlu denemeyenlere tavsiye ederim süper bişi...

ben bimdeki tavuklardan zehirlendimmmmmmmmm ölüyom.......

kız buraya yazacagına doktora gitsene hemen:KK60::KK60::KK60::KK60:
ciddi misin geçmiş olsun :KK71::KK71::KK71:

:KK53:Gittimm kusunca açıldım.Geri götürdüm evdeki öbür tavuğuda fişimde yoktu aldılar saolsunlar..Aman bir daha almam...Tedbirli olun diye yazdım yanee..:KK5:

cuma günü gelen ındırımlı ürünlerı cok takıp ederım alırım oyuncak yatak örtüsü falan aldım cok memnunum birde profıterol alıyorum arada sankı ıcındekı kreması ekşi gibi oluyo ama tarıhı gecmemiş oluyo bilemıyorum demekkı arada cıkabılıyo

Son düzenleme:
cuma günü gelen ındırımlı ürünlerı cok takıp ederım alırım oyuncak yatak örtüsü falan aldım cok memnunum birde profıterol alıyorum arada sankı ıcındekı kreması ekşi gibi oluyo ama tarıhı gecmemiş oluyo bilemıyorum demekkı arada cıkabılıyo

bende takipçisiyim bim in ihtiycım olan çogu şeyi oradan alıyorum:KK66::KK66:

bimde ki palette boyalarla kozmetikte satılanların kutuları biraz farklı sizce ne farK
vardır kozmetikte 7.5 bimde 5.5tlydi sanırım

Bu hafta ki ürünlerde su sebili vardı hiç alan oldumu acaba ?

dün eşim almış su sebilini kim icat ettiyse bu ürünü çok yaşasın.pompayla kolum yoruluyodu damacanadan su basıncaya kadar.tezgahın üstüne sığmadı.sebilin üzerine damacanayı koyuyomuşuz bende tam tersi sanıyodum :)
birde eşim wok tava almış oda çok hoşuma gitti.chef marka mehtabın ürünü.

kzlar su sebilinden çok az su geliyor başka alan var mı sanırım benimki bozuk çıktı aslında görünümü falanda çok güzel olmuştu pompalamaktanda kurtalucaktım ama ......

X