Bim'deki ürünler hakkında..

dost yogurdun süzme yogurdu cıkmıs bimde aldım cok begenerek tuketiyoruz biz eşimle tavsiye ederim

aylık pedlerı de coook guzel 2 cesıt gunduz gece 1 100 lıraaaa:KK68::KK68:

hazır bütün yoğurtlar zaten peynir mayası ile yapılıyor.
nasıl kalıp gibi durabilir ki zaten..
evde yaptığımız yoğurt en güzeli..
Ama yine de dost alırım,lezzeti yoğunluğu yerinde

şişme yatak mı alsam ki çeyize :KK30::KK30::KK30: annem şişirsin kafamda patlatsın :KK57:

şaka bi yana havlu dikkatimi çekti akşam bakarım. :44:

Dost yogurt, pırınc turuncu paket ısmı gelmedı aklıma, mr.bee cıf, sensodyn dıs macunu enucuz orada, efsane un ve yasmaya, bınvezır ve aknaz kasar peynırı, aknaz trakya peynırı cok guzel, bınvezır ezıne klasık , pervın tereyagı, meyvelı yogurtları, dost devam sutu kızıma (en guzelı dıger devam sutlerınden kızımda sadece bunu sevdı), butun sımbat cerezlerı, grıssınılerı, ılkler tuzlu kurabıyesı cok guzel, korpe tavukları hem taze hemde lezzetlı, dondurulmus bolumde kunefe var o da cok guzel oluyor, tul beyazlatıcı guzel, daghan sucuk ta cok guzel, saban bulgur ve nohutta guzel dıger baklıyatları bılmıyorum ama, salgam suyu sevenler ıcınde cok guzel ve en uygun bımde, surprız yumurtası da guzel uygun, ayrıca mılka mılkınıs en ucuz bımde.... Sımdılık aklıma bunlar geldı daha hatırlarsam paylasırım arkadaslar..

Süper valla :KK9:

gecenlerde bende bım den lavas aldım cok lezzetlıydı
fıyatıda cok uygundu
bıde butun tavugunu almıstım onuda cok begendım

ehehe bim süpper bi market yaa dağ kadar şey alıp 20 tl veriyorum ne güzel de oluyor.. evde kardeşle ziyafet çekiyoruz valla :KK53: ben çok ürününden memnunum valla.. tatlıları, beyaz peyniri, abur cuburlarının tamamı, cipsleri, meyveli yoğurdu, normal yoğurdu, ayranı, donmuş gıdalardan mantı, pizza, patates üçlüsü.. daha çooookk .. :KK53:ama özellikle de tavuk etinden yapılma kasap köftesinin tadını baya bi beğeniyorum, hamburger yapınca süper oluyor!!! :KK9:

bir tek ürününü sevmiyorum onun tadında bi tuhaflık var: kaşar peyniri..

$1_kucuk_43725259_bayan_ayakkabi.jpg

kızlaaarr. bugün öylesine bime gittim. bu babetler daha önce bitmişti. görevliye sormuştum bitti "abla" :) demişti. ama bi baktım orada duruyooorr bugün :):) önü tokalı olanlardan aldım.. çok güsel :) yani 10 liraya terlik alamıoruz burada. çok beğendim çok..

bi de bim'in en güzel özelliği sorgusuz sualsiz iade edip paranızı alabiliosunuz. şimdi deniyorum evde. vurursa filan götürücem :):)

X