Bilhassa evli hanimlar bakabilir mii

Ben de evlenirken çok korktum. Eşimi çok sevmeme rağmen etrafımda düzgün tek evlilik göremiyordum ama inanmayı seçtim. Sonuç olarak çok şükür hayatımın en güzel yılları evli yıllarım, evlilikten ne beklediğinize de bağlı tabi ama ben destekçi dost sevgili ve eğlenceli bir yaşam kazandım. Her evliliğin klasik rollerde ilerlemediğini gördüm. Sevgilin eğer iyi kalpli biriyse, saygılıysa, nazikse, olgun ve karakteri oturmuş biriyse muhtemelen evliliğin güzel gider iyi örneklerle karşılaşmanı ve o iyi örneklerden olmanı temenni ediyorum

Ya ben kaygili bir tipim muhtemelen ondan böyle garip duygular yasiyorum, erkek arkadasimla alakali değil bu durum
Ben de kaygılı bir insanımdır, düğün öncesi de kaygıdan hastalanmıştım bir hafta hastaneden çıkamadım. Sonuç olarak eşim hala beni kaygılara boğuyor. Demek ki sizin de kaygılarınızı bu adam söküp atamıyor. İyi düşünün.

Bende yaşadım aynı duyguları. Zor bir karar tabikii. Neticede geri kalan hayatını evet diyeceğin kişiyle birleştiriyorsunuz. Düğün günüm bi güldüm bi ağladım bi yandan korku da vardı. Ama hepsi geldi geçti. Şu an evet dediğim için mutluyum. Umarım sizde mutlu olursunuz.

Evlendikten sonra sorumlulukşar artıyor haliyle.
Eş ailesi,kendi aileniz derken herkesin sizden beklentileri oluşuyor zamanla.
E birde çocuk olunca kahve içmeye vakit bulamaz hale gelebiliyorsun.
Belki bunları düşünüp kaygılanıyorsundur.
Eşin iyi ise sorun olmaz.
Yaşayıp göreceksin.
Ayrıca niye ölüme kadar.
Boşanmakta bir hak.
Benim çoğu akrabam 2.evlilliğinden sonra mutlu oldular.
İnşallah siz böyle bir deneyim yaşamazsınız çok mutlu olursunuz.
Bugünlerin tadını çılartın bidaha gelmeyecek

Bence çok normal bende böyle hissediyorum. Neticede bambaşka bir hayata adım atıyoruz üstümüze bir çok sorumluluk yükleniyor. Farklı bi boyuta geçiyoruz resmen. Aile evi bambaşka ama evlendikten sonraki aile hayatı bambaşka. Çok doğal o yüzden. Bende senin gibi çok düşündüm kendime bu cevaplarj buldum bence gayet mantıklı cevaplar.

Bence dünyadaki cennet yada cehennem hayatı kesinlikle evlilikle bağlantılı.Eğer iyise keyifli güzel günler ama değilse kaos karmaşa.Evlilik öncesi bu endiseler de gayet normal bana göre hele ki bu devirde.4 yıl konuştuk gayette iyi tanıyordum ama sözde yüzük takılırken bi an içime bi korku düstü ben napıyorum diye.Çok şükür rabbim utandırmadı.Umarım herşey sizin içinde güzel olur.

ben de böyle düşünürdüm, hayatimin keyifli donemi bitecek diye endise ederdim. sonuc olarak evlenmedim ayrildim:)
simdi böyle düşünmediğim biriyle beraberim. kirkinci yildonumunde cruise gemisine binmek icin para attigimiz bir kumbaramiz var. degil ki endise etmek
eminim ki seviyorsundur ama belli ki olmayan bir sey var. simdi anlamazsin ama ayrilip daha guclu hisler besleyecegin biriyle tanisirsan o zaman anlarsin o olmayan seyin ne oldugunu.
benim oyum yasin daha 28, sirf seviyorum diye evlenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…