bİLGİSAYAR VE BEBİŞLERİMİZ.

gulizgul

gulizgul.blogspot.com
Kayıtlı Üye
6 Mart 2008
4.581
9
Kızlar bilgisayarın bulunduğu odada bebişleri bulunduruyormusunuz.malesef biz hep aynı odadayız.bi zararı varmı diye çok düşünüyorum ama, malesef gidecek yerimde yok havalar soğuk malüm....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

modemin başka odada olması yeterli ..ben hamile iken çok araştırmıştım bulduğum tek yanıt buydu

kablosuz internet kullanmıyosanız sorun olmaz..

ben cep telefonlarına çok dikkat ediyorum..

eve gelenlerin ceplerini arıycaz nerdeyse :)

biz bilgisayarı tasıdık onun oldugu odadan cep telefonlarınıda mumkun oldugunca uzak tutuyoruz

Kızlar bilgisayarın bulunduğu odada bebişleri bulunduruyormusunuz.malesef biz hep aynı odadayız.bi zararı varmı diye çok düşünüyorum ama, malesef gidecek yerimde yok havalar soğuk malüm....:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

maalesef biz de aynı odada kullanıyoruz bilgisayarı.kış mevsimi ve de ev sobalı olduğu için başka çaremiz de yok:çok üzgünüm:ama mümkün olduğu kadar ona uzak tutmaya çalışıyoruz.modemi başka odaya taşıyabiliriz aslında.bugün uygulayacağım.yerimseniben

valla kızlar bizde bilgisayarı içeri aldık, eşim yanımda olsun diye ben istedim.. bazen eşim oğluşuyla bilgisayar başında ilgileniyor.. kablosuz net değil bizimki o yüzden sorun olur diye düşünmedik ama ben çocukları bilgisayara yaklaştırmamaya elimden geldiğince dikkat ediyorum.....

bizde birara bilgisayarı başka odaya taşımıştık havalar iyice soguyunca tekrar eski yerne getirdik ama günde en fazla yarım saat açık tutuyoruz.

modemin başka odada olmasına sevindim.bizimki neyseki komşuda...offffffffff çok rahatladım :))))

bilgisayarımız kızımın odasında ama işimiz biter bitmez kapatıyoruz açık bırakmamaya gayret gösteriyoruz ve cep telefonlarını kesinlikle odaya almıyoruz

X