bilginize ihtiyacım var

1.si
bu yazıyı önceki konunuzdan aldım..

2.si buraya açıtğınız konuyu aynı zamanda hamilelik belirtileri konu başlığına da açmışsınız.. http://www.kadinlarkulubu.com/hamilelik-belirtileri/502108-bilginize-ihtiyacim-var.html
ablanızın derdi biraz fazla sizi germiş gibi görünüyor :KK52::KK52::KK52:

burda kimsenin amacı kimseyi eleştiremek özel hayatını irdelemek değil ama insanları kandırmanın da bir anlamı yok öly değil mi
herkesin tepkisi buna,nişanlınızla olan durumunuz sizi ilgilendirir biz burda söylediklerinize göre konuşuyoruzEn Büyük KKEn Büyük KK

söylemek istedigim su. biri demişki nie nişanlınla sorunlar yaşıyosunda bide korunmasız ilişkiye giriyosun akla mantıga sıgmaz die ben ona sorcak degilm k.b yın. ayrıca nişanlımla gayet herkesin yaşadıgı gibi yüzeysel bişe yaşamıştık ozman. merak ettigmden sordum. eger suanda konu beni ilgilendirse benim derdm kimden korkcam. tabiki ablam ın derdi beni gerer üzülüyo ve çocuk istemiyo. oyüzden yardı etmek istedm gerek yok böyle laflarınıza...kimseyi kandırdıgım yok kandırdıgımı düşünüyosanız yazmayın genede tşkler.

1.si ilişki yaşamadığınızı söylemişsiniz ya

bu yazıyı önceki konunuzdan aldım....

2.si buraya açıtğınız konuyu aynı zamanda hamilelik belirtileri konu başlığına da açmışsınız.. http://www.kadinlarkulubu.com/hamilelik-belirtileri/502108-bilginize-ihtiyacim-var.html
ablanızın derdi biraz fazla sizi germiş gibi görünüyor :KK52::KK52::KK52:

burda kimsenin amacı kimseyi eleştiremek özel hayatını irdelemek değil ama insanları kandırmanın da bir anlamı yok öyle değil mi
herkesin tepkisi buna,nişanlınızla olan durumunuz sizi ilgilendirir biz burda söylediklerinize göre konuşuyoruzEn Büyük KKEn Büyük KK

bende tam bu yazdıklarını bulmuştum buraya yazacaktım, sen benden önce davranmışsın...

ve konu sahibi arkadaş biz seni eleştirmek için söylemiyoruz, olabilir belki biraz ileri gitmişsinizdir hamilemiyim diye korkuyosundur, bekar olduğun için doktorada gidememişsin.. sen en başta bunları doğru olarak yazsaydın daha detaylı yardımlar alabilirdin burdan.. burdaki tepkilerin nedeni, olayları hep başkaları yapmış gibi anlatman.. ben araştırdım ilk konularında da bir arkadaşının sevgilisinden ayrılmak istediğini ama ilişkiye girdikleri içinde ne yapacağını bilemediği gibi bir konu var mesela... ocak 2012 ayında erkek arkadaşıyla derken üç gün sonrasında sırf konuyu kapatmak için o arkadaşım iki hafta sonra evleniyor yazmışsın.. yani nişanlanmadan galiba yıldırım nikahıyla evlenmiş oldu... bilemiyorum yaaaaaniii...

Son düzenleyen: Moderatör:
tşk ederm canım peki bu büyük bi ihtimal mi. yani ben biraz araştırdım bikerede olcak bişe degil gibi geliyo. kimileri nekadar ugraşıyo kimilerininki hemn bi kerede oluyo ama bu tam bi içine boşalma olmadıgı için zor gibi geldi okuduklarımdan yanlışmı düşünüyorum acaba

Canım ihtimalin büyüklüğü ya da küçüklüğü hakkında ben nasıl bir şey söyleyebilirim ki sana ancak doktor söyleyebilir. Ama bir ihtimal bile varsa ben olsam test yapardım. Sonuçta olabilir ve istemiyor ablan o yüzden bence hemen test yapsın olmadı doktora görünsün cnm.

bende tam bu yazdıklarını bulmuştum buraya yazacaktım, sen benden önce davranmışsın...

ve konu sahibi arkadaş biz seni eleştirmek için söylemiyoruz, olabilir belki biraz ileri gitmişsinizdir hamilemiyim diye korkuyosundur, bekar olduğun için doktorada gidememişsin.. sen en başta bunları doğru olarak yazsaydın daha detaylı yardımlar alabilirdin burdan.. burdaki tepkilerin nedeni, olayları hep başkaları yapmış gibi anlatman.. ben araştırdım ilk konularında da bir arkadaşının sevgilisinden ayrılmak istediğini ama ilişkiye girdikleri içinde ne yapacağını bilemediği gibi bir konu var mesela... ocak 2012 ayında erkek arkadaşıyla derken üç gün sonrasında sırf konuyu kapatmak için o arkadaşım iki hafta sonra evleniyor yazmışsın.. yani nişanlanmadan galiba yıldırım nikahıyla evlenmiş oldu... bilemiyorum yaaaaaniii...

bakın öncede söyledigim gibi inanmayanlar yorum yazmaya bilir. nedn yalan söyleym özel hayatım kmseyi ilgilendirmezki. lütfen artık bu konuyu kapatın konumuz bu degil.

Canım ihtimalin büyüklüğü ya da küçüklüğü hakkında ben nasıl bir şey söyleyebilirim ki sana ancak doktor söyleyebilir. Ama bir ihtimal bile varsa ben olsam test yapardım. Sonuçta olabilir ve istemiyor ablan o yüzden bence hemen test yapsın olmadı doktora görünsün cnm.

evet haklısınız eşine söylemiş olmadıgını test alcaklar bakalım nolcak. tşkler

ve konu sahibi arkadaş biz seni eleştirmek için söylemiyoruz, olabilir belki biraz ileri gitmişsinizdir hamilemiyim diye korkuyosundur, bekar olduğun için doktorada gidememişsin.. sen en başta bunları doğru olarak yazsaydın daha detaylı yardımlar alabilirdin burdan.. burdaki tepkilerin nedeni, olayları hep başkaları yapmış gibi anlatman.. ben araştırdım ilk konularında da bir arkadaşının sevgilisinden ayrılmak istediğini ama ilişkiye girdikleri içinde ne yapacağını bilemediği gibi bir konu var mesela... 2011 aralık ayında erkek arkadaşıyla derken üç dört hafta sonrasında sırf konuyu kapatmak için o arkadaşım iki hafta sonra evleniyor yazmışsın.. yani nişanlanmadan galiba yıldırım nikahıyla evlenmiş oldu... bilemiyorum yaaaaaniii...

evet katılıyorum canım...zaten önceki konusunda hamilemiyim düşük yapıyormuyum diye sormuş,kimse eleştirmemeiş ki herkes güzel güzel cevap yazmış..ayrıca ne tesadüf ki önceki konunun tarihi 17-01-2012 ve burda adetin bittikten bir hafta sonra kanaman olduğunu söylemişsin yani senin adetin her ayın başında ya da tam sonunda oluyor..ne tesadüf ki ablanın ki le aynı zamana denk gelmiş senin ki de.. neyse daha fazla irdelemek istemiyorum,belki utandığın için yazamadın ama burda emin ol herkes birbirine destek oluyor,destek olmayanları da senden önce başkaları eleştiriyor zaten..

Son düzenleme:

evet katılıyorum canım...zaten önceki konusunda hamilemiyim düşük yapıyormuyum diye sormuş,kimse eleştirmemeiş ki herkes güzel güzel cevap yazmış..ayrıca ne tesadüf ki önceki konunun tarihi 17-01-2012 ve burda adetin bittikten bir hafta sonra kanaman olduğunu söylemişsin yani senin adetin her ayın başında ya da tam sonunda oluyor..ne tesadüf ki ablanın ki le aynı zamana denk gelmiş senin ki de.. neyse daha fazla irdelemek istemiyorum,belki utandığın için yazamadın ama burda emin ol herkes birbirine destek oluyor,destek olmayanları da senden önce başkaları eleştiriyor zaten..

Cnm cin gibisin valla:KK9:
Kesinlikle katılıyorum sana yani hadi ablam demiş olabilir ama ortaya çıkıncada bukadar tepki vermesi doğru değil. Bence sen bir an önce evlen...

Bir kere yazarken çok hararetli ve telaşlı yazıyorsunuz:KK19:sanki olayı siz yaşıyorsunuz gibi

:26:Ablanızın olayı saniyesi saniyesine tüm hatları ve ayrıntılarıyla nasıl bu kadar aklınızda kaldı:26:.Bu da çok manidar...

Hem bizden nasıl bir cevap bekliyorsunuz anlamadım ki,Jinekolog gibi bir halimiz mi var
:KK53::KK52:
Ablanız! alsın eline bir test baksın En Büyük KK

stresten gecikmiştir....

KK kadınlarından korkulur valla .En Büyük KKEn Büyük KK

canım bu arada konuda bahsettıgın ablan kac aylık/yıllık evlı ?
cok ozel olmaz ıse cocuk neden ıstemıyor acaba ?

Konuları lütfen içerikleri ile ilgili başlıklara ve bir defa açınız lütfen.
Konu "Hamilelik belirtileri" başlığına taşınmıştır.

X