bilginize ihtiyacım var

tkgrck

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2011
1.669
5
mrb. ablam için birşey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. adeti geçikti ablamın acaba hamilemiym die düşünüyo. ben size söyle anlatım... 1 ay içinde 4 kez ilişkiye girmişler. birincisi adeti bittigi akşamı prezervatifle girmişler 1 saat sonrada tekrar ilişkiye girmişler geri çekme yöntemiyle içine kaçmamış kocasına sormş yok demiş. sonraki 3 ilişkidede prezervatif kullanmış. ve 3 gündür adeti gelmiyo nden ni nedir acaba hamile olabilrmi korkuyo istemiyolar çocuk oyüzden. bu olaylarda hamile kalmak mümkünmü. lütfen yardımcı olun. hamilelik belirtisi olan yere yazdım ama cvp pek gelmedi yardım lütfen

mrb. ablam için birşey sormak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. adeti geçikti ablamın acaba hamilemiym die düşünüyo. ben size söyle anlatım... 1 ay içinde 4 kez ilişkiye girmişler. birincisi adeti bittigi akşamı prezervatifle girmişler 1 saat sonrada tekrar ilişkiye girmişler geri çekme yöntemiyle içine kaçmamış kocasına sormş yok demiş. sonraki 3 ilişkidede prezervatif kullanmış. ve 3 gündür adeti gelmiyo nden ni nedir acaba hamile olabilrmi korkuyo istemiyolar çocuk oyüzden. bu olaylarda hamile kalmak mümkünmü. lütfen yardımcı olun. hamilelik belirtisi olan yere yazdım ama cvp pek gelmedi yardım lütfen

benim anlamadığım ablanız bunları size mi anlattı? yani önce prezervatifle ilişkiye girdik sonra bir saat sonra tekrar ilişkiye girdik geri çekme yöntemiyle vs. sonraki 3 ilişkide prez. ile girdik falan... :0 kusura bakmayın yeni üyeyim henüz ifade kullanılmıyomuş.. ama burda shok shok shok ifadesi yapmak isterdim..

Geri çekilme diye bir doğum kontrol yöntemi yoktur.
Adam yok demiş,zerreleri mi saymış?

hamıle kalmıs olabılır cnm gerı cekılme korunma yontemı degıldır...bosalmadan once de sperm gelebılıyormus test yapın bı an once

Hamile kalma ihtimalin var. geri çekilme diye bir korunma yöntemi yok.

Son düzenleme:
Yuh! ablanızla bu kadar ayrıntılı nasıl konuşabiliyorsunuz,hem de en ince ayrıntısıyla,allah bilir saatini,yerini filan da anlatmıştır..ablanız değil de siz olmayasınız sakın..

Son düzenleme:
evet biliyorum öyle bi yöntem yok haklısınızda. adeti bittikten hemen o akşamı girmişler yani yumurtalama günü degil bide tam bitiminin akşamı ondan sordum. ilk ilişkisi prezervatifle olmuş . ben söyle duymuştm ikinci ilişkide sperm sayısı düşüyo die 42 saat içinde. yanlışsa düzeltin. bide diger ilişkileri hep prezervatifle olmuş. yani aslında korkcak bi durum yok gibi geldi bana.

benim anlamadığım ablanız bunları size mi anlattı? yani önce prezervatifle ilişkiye girdik sonra bir saat sonra tekrar ilişkiye girdik geri çekme yöntemiyle vs. sonraki 3 ilişkide prez. ile girdik falan... :0 kusura bakmayın yeni üyeyim henüz ifade kullanılmıyomuş.. ama burda shok shok shok ifadesi yapmak isterdim..

evet anlattı. neden anlatamazmı. ben anlatılırmı die sormadım lütfen konuyu iyice okursanız sevinirim...:KK19:

Yuh! ablanızla bu kadar ayrıntılı nasıl konuşabiliyorsunuz,hem de en ince ayrıntısıyla,allah bilir saatini,yerini filan da anlatmıştır..ablanız değil de siz olmayasınız sakın..

ben evli degilim olsa bende yazarım kimden çekincem. lütfen önyargıda bulunmayın. ayrıca bu siteye üye oldugumu biliyo çok yardımcı oluyolar demiştm oyüzden yazmamı istedi bu site olmasa saten bukadar ayrıntılı anlatmaz

Neredeyse açtığın her konunda nişanlından dert yanmışsın bir de korunmasız ilişkiye giriyorsun.

Akla mantığa sığıyor mu.

Neredeyse açtığın her konunda nişanlından dert yanmışsın bir de korunmasız ilişkiye giriyorsun.

Akla mantığa sığıyor mu.

bak arkadaşım agzından çıkanı kulagın duysun. ben nişanlımla ilişkiye girmedm ablamın derdini paylaşmak istedim bilen varsa yorum yapsın die. akla mantıga sıgıp sıgmadıgını size sorarım eger ilişkiye girersem nişanlımlaaa !!!

ifadeleri kontrol panelinden ayarlayabilirsin canımEn Büyük KK

Konu sahibi ablanın hamile kalma olasılığı var , geri çekme yöntemi doğum kontrol yöntemi değil ki ne kadar sperm azalırsa azalsın. Kesin hamile değil diyemeyiz kesin hamiledir de diyemeyiz ama evet olma ihtimali var cnm.

yerı gelıyor arkadasımızla paylasıyoruz en ozel konumuzu ,ablanın paylasması da gayet normal tabı ama ,bu kadar ayrıntılı da ılgınc dogrusu .
neyse o bızı ılgılendırmez de,arkadasım sız bence bır test alın rıske atmayın .

ben evli degilim olsa bende yazarım kimden çekincem. lütfen önyargıda bulunmayın. ayrıca bu siteye üye oldugumu biliyo çok yardımcı oluyolar demiştm oyüzden yazmamı istedi bu site olmasa saten bukadar ayrıntılı anlatmaz

iyi peki bakalım,şimdi bu konuda biraz araştırma yaptım,
adet geçikmesinin nedenleri;
hamilelik,
Beyindeki hormonları etkileyen çeşitli sebepler adet düzensizliklerine sebep olabilir. Stres, iş veya eş değiştirmek, sıkıntılar, üzüntüler gibi bazı sebepler düzenli hormon salgılanmasını bozabilirler. Bu da adet gecikmesine sebep olabilir.
Prolaktin hormonu yüksekliğine (hiperprolaktinemi) neden olan hipofiz bezi hastalıklarında da şikayetler adet gecikmesi ve göğüslerden süt gelmesi olarak görülmektedir.

Yoğun yaşanan stres, mevsim değişiklikleri, mekan değişiklikleri, ağır yapılan diyetler de hormonal dengesini bozabilir. Bu da adet gecikmelerine sebep olabilir.

Adet Gecikmesinin Nedenleri: Diğer Sebepler

Adet gününe yakın zamanda ilişkiye girmek gecikmeye sebep olabilir.

Rahim içi yapılan operasyonlar ve özellikle kürtaj, rahim içi dokuyu zedeleyelerek adet gecikmesine sebep olabilir.

Kadınların egzersiz ve spor konusunda aşırı çalışmaları da sebep olabilir. Ağır yapılan egzersizler adet gecikmesine sebep olabilir. Sporcu bayanlar ve balerinlerde rastlanmaktadır.

bunlar olabilir..bilginize..pardon ablanızın bilgisine:KK53::KK53::KK53:

Son düzenleme:
saat kaçta olduğunu yer ve mekanı da anlattı mı?
Siz de "Bir derdim var" forumunu ablanızın sorunlarıyla işgal etmeyin o halde..
Ablanız bir üyelik alsın canım..
Hem bu kadar mahrem bir olayı ablanız bekar kız kardeşine bu kadar detaylarla nasıl anlatmış ki?
Okurken ben utandım,ne gerek var yahu

Konu sahibi ablanın hamile kalma olasılığı var , geri çekme yöntemi doğum kontrol yöntemi değil ki ne kadar sperm azalırsa azalsın. Kesin hamile değil diyemeyiz kesin hamiledir de diyemeyiz ama evet olma ihtimali var cnm.

tşk ederm canım peki bu büyük bi ihtimal mi. yani ben biraz araştırdım bikerede olcak bişe degil gibi geliyo. kimileri nekadar ugraşıyo kimilerininki hemn bi kerede oluyo ama bu tam bi içine boşalma olmadıgı için zor gibi geldi okuduklarımdan yanlışmı düşünüyorum acaba

1.si ilişki yaşamadığınızı söylemişsiniz ya
tşk ederim canım yaa içimi biraz olsun rahatlattın. benimki damla damla degil adet kanaması gbii ama öyle agrım felan yok. korkuyorum bu ne kanaması die :KK43: ne tahilili canım kanmı. birazda bişe çıkar die korkuyorum aslında:KK43: fırsatım oldugunda gitsemmi bilmiyorum. canım bişe daha sorcam nişanlımla yüzeysel ilişki yaşıyorum acaba hamile kaldımda düşürüyomuyum. bundanda korkuyorum ama agrım yok. düşük nasıl olur. benm kanamam 2 gündür var
bu yazıyı önceki konunuzdan aldım....

2.si buraya açıtğınız konuyu aynı zamanda hamilelik belirtileri konu başlığına da açmışsınız.. http://www.kadinlarkulubu.com/hamilelik-belirtileri/502108-bilginize-ihtiyacim-var.html
ablanızın derdi biraz fazla sizi germiş gibi görünüyor :KK52::KK52::KK52:

burda kimsenin amacı kimseyi eleştiremek özel hayatını irdelemek değil ama insanları kandırmanın da bir anlamı yok öyle değil mi
herkesin tepkisi buna,nişanlınızla olan durumunuz sizi ilgilendirir biz burda söylediklerinize göre konuşuyoruzEn Büyük KKEn Büyük KK

Son düzenleme:
X