bilginiz varsa paylaşın lütfennnn

tektanem

AyşegüL
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2009
305
4
arkadaşlar; 6 ay önce boş gebelik geçirdim. 4 aydır korunmuyorum ama hala hamile kalamdım.bu ay doktora gittim ve ve bana idrar yolu enfeksiyonu için bir fitil ve antibiyotik verdi.eğer bu ay adet olursam önümüzdeki ay bu ilaçları kullanıcam.sizce ilaçları kullandığım ay korunmalımıyım olası hamilelikte bir tehlike olurmu.ilaçları kullanma sürem 1 hafta.

ben bu konuda pek bir fikre sahip değilim ilacın prospektüsünde yazmıyormu?
bir de 4 aydrı hala hamile kalamadım demişsin 4 ay uzun bir süre değil hatta bence az bile. ben 2 yıl bekledim hiçbir sorunum olmadığı halde... bence kendine kuruntu yapma bir de soğan kürünü uygula kadınsal problemlerin tümüne iyi geliyor temizliyormuş.
bol şans

sağol canım bilgin için.boş gebelik yaşadım 6 ay önce.soğan kürünüde denemiştim daha önce

canım benim bildiğim kadarı ile bişey olmaz çünkü gebeliklerde ilk 4-5 hafta bilmiyoruz hiç birimiz bir takım ilaçlar kullanabiliyoruz sorun olmuyor ben hamileliğimde bilmeden ağrı kesici kullanmıştım volteren iğne olmuştum daha doğrusu doktorum bişey olmaz daha çok erken dönem hemen herkes bilmeden ilaç kullanıyor dedi ama sen danış genede bir doktora tabiki

soğan küründen sonra incir kürü de uygulanıyor belki biliyorsundur ama büyütme fazla. boş gebeliğin nedeni neymiş?

boş gebelik nedeni sadece o hamileliği oluşturan sprm ve yumurtaların kalitesizliğimiş.nedeni 1.de araştırılmıomuş.eğer tekrarlarsa araştırıyorlarmış.

tamam canm sen bence incir kürünü de uygula Allah gönlüne göre versin inş.

X