Bilgili arkadaşlara

minikcadimm83

MeLeĞiM BeNiMLe..
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2008
2.657
3
slm arkadaşlar,ben 4aylık evliyim.eşim ve ben şuaralar çocuk istemiyorus.ama bazı duyumlar aldım,korunursanız sonradan çocuk olma şansı azalıyomuş,böyle bişe varmı?ama ben değil eşim korunyo.çok korkuyorum yeni evli olmasam şimdi yaparım çocuk..

esin korunuyosa problem yok bence.....ama sen korunuyosan hap yada herangi bi ilac yontemiyle onun hamileligi geciktirme olasiligi oldugunu biliyorum....
gerci herkesde ayni olmuyo ama...
mesela benim arkadasim korunmustu 2 sene ama simdide istedikleri halde olmuyo ,,,,,,,,,
dedigim gibi ama herkesde ayni olmaz..........

eger sen korunmuyorsan korkmana gerek yok..hap kullanan kadinlarda bezen yan etki olarak yumurtalik kücülmesi oluyo hapi biraktiktan birsüre sonra ancak hamile kalabiliolar ama eger esin korunuosa sorun yok.hic takma kafana..yinede bütün hormon testlerini yaptir... eger belki bir priblem vardir.erken ögrenmis olursun

benim görümce 7 sene bu yöntemle korundu
çocuğa karar verdi ve hemen hamile kaldı ama onda hiç problem yoktu her bünye bir olmayabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…