biiitttttiiiii:(((

hemen pes etmek yok öyle.daha yolun çoook başındasın.en kısa zaman içinde bir doktora git bence.kendi kendine beklemektense sorun neyse tedavi edilsin.bende 2.5yıl bekledim. yanlış doktor seçimlerinden zaman kaybı oldu hep.nasip böyleymiş. 2.5yıl sonra allaha şükürler olsun hamile kaldım.herşeyin mutlaka vakti saati zamanı var.anlamadığın bir anda seninde olur.umudunu hiç yitirme...

moralinizi bozmayın lütfen...belki bunu söylemek bize kolay geldiğini sanıyorsunuz ama inanın yazınızı okuyunca içim acıdı...
çok çabuk pes etmişsiniz...olur yada olmaz herşeyde lütfen hayırlısını isteyin Allahtan....
siz umudunuzu kaybetmeyin,istemeye devam edin...v
ve inşallah Rabbim size ve sizin gibi anne olmak isteyen herkese o duyguyu yaşatsın...
sevgiler...

kızlar bu rüya çabuk bitti artık hiçbirşeye inanmıyorum ne adet gecikmesine ne ucuz nede pahalı idrar testlerine hiçbirine güvencim inancım kalmadı......

dün gece yatmadan önce iki damla kahverengi lekelenmem geldi ve hala biraz biraz geliyor( genelde ben adet olmadan 2-3 gün önce kahverengi lekelenmelerim gelir) ... sabah kalkıp oncomed adlı idrar testinden yaptım ve sonuç KOCA BİR NEGATİF evet kızlar yok onca gün verdiğim est paralarını geçtim umutlarımda gitti.....senağlamasenağlamasenağlama

artık umudum yok bir dahaki sefere hamile olup olmadığımı neye göre anlayacağım bilmiyorum inanın kızlar çok üzüldüm artık hiçbir şeye güvenmiyorum..... ve umudumda kalmadı neye umutlanayamki neden umutlanayım yok yok yok olmuyor işte belkide hiç olmayacak yada tedavisiz olmayacak bilmiyorum kızlar inanın o kadar kötüyümki inanın cümleleri bile toparlayamıyorum.....

en iyisi bir dr. bulmalıyım kendime ve eşimide ikna edip en kısa sürede ne gerekiyorsa başlamak istiyorum....gerekirse tüp bebek yoksa kafayı yiyeceğim 1,5 sene oldu toplam bebiş isteyeli ve heray her ay malesefki hüsran....bütün eczacılara reklam oldum heray dünya kadar test silik çizgiler, acabalar, negatif çıkar acaba varmıda çıkmıyor dersin ve tekrar tekrar test yaparsın, silik çizgi çıkar yine aynı acabalar ve yine tekrar tekrar test yapmalar.... sanırım biraz dinlenmeye ihtiyacım var bu bebek olayı beni çok yıprattı artık istesemmi istemesimmi onuda bilmiyorum ama ben heray böyle acabalarla kafayı yemekten bıktım......

kendinize iyi bakın kızlar benden bu kadar.... hoşçakalın.....ben artık hiç bu duyguyu tadamayacağım bunun farkına vardım.....senağlamasenağlamasenağlama

canım bence sen bebek olacak olmayacak olayını kafandan çıkar dikkatini başka şeylere ver bence bak herşeyi kendimiz yapıyoruz bence ne test yap nede adet bekle düzünli olarak haftada 2.3 kez ilişkiye girin ve o sıradada bebek düşünme bence Allah a sığın O na güven bırak gerisini olan ve bence bu yumurta kalitesini artıran bal.çörekotu ve tarçın karışımından ye hergün aç karnına yumurtaların kaliteli olsun beslenmenede son derece dikkat et bünyen ne kadar kuvvetli olursa hamile kalman o kadar çabuk olur sen eylenmene bak yaz ayındayız çık kafanı dağıt bebek olaylarınıda düşünme eminim bunları yaptıktan sonra 1 2 aya kalmz hamiş olursun inşallah tabi dualarım sen ve senin gibilerle:Saruboceq::Saruboceq:

sızı anlıyorum bende 9 aylık ewlıyım daha 1 aydır bebk dusunduk olmadı çokuzuldum ve korktum adette degısımler oldu dr gıttım hormon testı ıstedı adetın 3.gunu bakılacak enf warmıs tedavı oluyorum sızı anlıyorum yasadıgınız umutsuzlugu anlıyorum ama hersey olacagına varır bızım komsumuz vardı hıçbır bozukluk anormallık yok ama 8 sene bebısı olmadı 8 senenın sonunda bır kızı oldu hemen arkasındanda 2.ye hamıle kaldı bazen ole olabılıyor moralını saglam tutmak lazım.rabbımbu cuma gunun hurmetıne isteyen herkesı bebek sahıbı yapsın

canım arkadaşım ne olur böyle umutsuzluğa kapılıpta kendini de umutlarınıda tüketme bak biz hepimiz burdayız hepimiz birbirimize bi desteğiz bende senin gibi umutlarımı tüketmiştim 2 ay önce tedaviye ara verdim gittim heyet raporu çıkarmak için iğne tedavisine başlıycaktım ama bide bakmışsın hiç ummadığım anda hamile kalmışım ama yolculuğumuz kısa sürdü 2 aylık bebeğimi düşükle kaybettim pazar günü yıkıldım ama elden ne gelir ihtiyacımız olan sadece zaman allhım herşeyin hayırlısını bilir lütfen isyan etme daha çok yeniyiz bak bi aile dostumuz var 14 senedir olmuyor var yok neleri varsa sattılar tüp bebek denediler kaçkere ama yok ya onlar ne yapsın yolun başındayız beterin beteri var sakın umutlarını tüketme bi yerde bizi bekliyor bebişlerimiz sadece biraz sabır biraz zaman kavuşucaz bizlerde tadıcaz o kutsal annelik duygusunu hadi şimdi topla kendini bizleride üzme olur mua.s.

canım umıdını kesme kımın neolacagı bellı olmaz,ben ıkı aydır korunmuyorum bakalım buay sonu neolacak.ılk ayın heyecanıyla bıraz fazla uzuldum ama sımdı kendımı sıkmıyorum,bıraz korkuyorum sonuc negatıf cıkar dıye yalan degıl ama,kafama buay bebek gelecek dusuncesını yazmıyorum,kı umıtlerım kırılmasın dıye,olumsuza hazırlıyorum kendımı.bıkac gun once kan testınden ogrenmek ıstıyordum sonucu ama suan gunum gecene kadar baktırmayı dusunmuyorum,bır ıkı gundur rahatım bıraz,hayırlısı Allah tan,canını sıkma,her ıste vardır bı hayır,bızımde neolucamız bellı degıl,yanlız degılsın yanı.Rabbım ısteyen herkeze bebıslerını versın ınsallah,

canım cok uzuldum gercekten ama kendını bırakma hemen
herseyde bı hayır vardır ınsallah en kısa zamanda hamıs kalırsın
:teselli:

canım yaşadıkların çok kolay değil ama inan aramızda senin gibi birçok olumsuz olaylar yaşayan insanlar var.Ama sana şunu söylemek isterim daha yolun başındasın ben 5 yıl neler yaşadım. Hepimizin duygularında kimi zaman kopan fırtınalar ve kalan acılar, hepsi zamanla geçiyor mu , hayır mutlaka bir iz kalıyor.Ama önemli olan eşinle olan ilişkin.Yaşadıkların tahlilsizlik ama böyle devam etmeyecek. Sabır etmen gerekiyor. Başaracağına inanaman gerekiyor ayrıca sen bir anne adayısın anneler güçsüz ve umutsuz duramaz. yaşın çok genç şansın yüksek
Sadece zamana ihtiyaçın var. Şansın bol olsun ve en kısa zamanda bebeğine kavuşmak dileği ile.Sabırlı ol canım .Rabbime dua et.

kızlar bu rüya çabuk bitti artık hiçbirşeye inanmıyorum ne adet gecikmesine ne ucuz nede pahalı idrar testlerine hiçbirine güvencim inancım kalmadı......

dün gece yatmadan önce iki damla kahverengi lekelenmem geldi ve hala biraz biraz geliyor( genelde ben adet olmadan 2-3 gün önce kahverengi lekelenmelerim gelir) ... sabah kalkıp oncomed adlı idrar testinden yaptım ve sonuç KOCA BİR NEGATİF evet kızlar yok onca gün verdiğim est paralarını geçtim umutlarımda gitti.....senağlamasenağlamasenağlama

artık umudum yok bir dahaki sefere hamile olup olmadığımı neye göre anlayacağım bilmiyorum inanın kızlar çok üzüldüm artık hiçbir şeye güvenmiyorum..... ve umudumda kalmadı neye umutlanayamki neden umutlanayım yok yok yok olmuyor işte belkide hiç olmayacak yada tedavisiz olmayacak bilmiyorum kızlar inanın o kadar kötüyümki inanın cümleleri bile toparlayamıyorum.....

en iyisi bir dr. bulmalıyım kendime ve eşimide ikna edip en kısa sürede ne gerekiyorsa başlamak istiyorum....gerekirse tüp bebek yoksa kafayı yiyeceğim 1,5 sene oldu toplam bebiş isteyeli ve heray her ay malesefki hüsran....bütün eczacılara reklam oldum heray dünya kadar test silik çizgiler, acabalar, negatif çıkar acaba varmıda çıkmıyor dersin ve tekrar tekrar test yaparsın, silik çizgi çıkar yine aynı acabalar ve yine tekrar tekrar test yapmalar.... sanırım biraz dinlenmeye ihtiyacım var bu bebek olayı beni çok yıprattı artık istesemmi istemesimmi onuda bilmiyorum ama ben heray böyle acabalarla kafayı yemekten bıktım......

kendinize iyi bakın kızlar benden bu kadar.... hoşçakalın.....ben artık hiç bu duyguyu tadamayacağım bunun farkına vardım.....senağlamasenağlamasenağlama
kusura bakma ama kızdım sana çok kızdım:mymeka:
yazık değil mi canına kendine bu kadar zulmetmeye ne hakkın var
sanki dersin 20 sene beklemişde olmamış dr tüm çareler bitti bebek sahibi olamazsınız demiş gibi tüm herşeyi kesip atmışsın bu kadar olmaz canım
daha 1buçuk yıllık evlisin ve böyle umutsuzluk krizlerine giriyorsun yıllarca bekleyenler ne yapsın o zaman yapma böyle kendini bırakma
bi dr'a git durumun hakkında bilgi al her ay beklemekle olmaz bu işler
git sorun var mı yok mu öğren ondan sonra planını yap
ben inanıyorum sen çok güzel bi anne olacaksın ama bunu kendini bırakmazsan başarabilirsin
sen dr'a git gerisini Allah'a tevekkül et
elbet olur ama sen daha dr'a bile gitmemişsin be güzelim
yazık sana böyle kahretmene gerek yok kendini bi gün bu günlerini düşünüp kendine kızacaksın
bende senin hamile olduğunu öğrendiğim gün var yaaaa seni elimden kimse alamaz bu sözlerini tek tek hatırlatıcam sana cadı üzdün hepimizi
sıkma canını geniş ol Allah'a sığın o kerimdirŞeniza.s.a.s.

arkadaşlar denilmesi gereken herşeyi demişler hepsine katılıyorum özellikle belenayın dediği hepimiz için geçerli bencede artık hayatı kendimize vede eşlerimize haram etmekten vazgeçelim Allah yüreğine ferahlık versin arkadaşım umutsuz yaşam olmaz sabırsızda bekleyiş:KK66:

Kendini züme elbet olucak bebişin şuan böyle düşünbilirsin çünkü bekleyip acaba deyince insan nagatif olunca üzülebiliyor. Adetin bitince yeni bir umut olmalı içinde ve bu her ay hamiş kalana kadar devam etmeli pes edersen nasıl olucak herşeyde bir hayır vardır bende her adet oluşumda olmayacak deyip kafaya takıyorum. Sonra yeniden umutlanıyorum... Sana hamişsin deyip kesin konuştuğum içinde özür dilerim okadar inanmıştımki ben pozitif olduğuna:çok üzgünüm:

hayatım her ay yaşadığın o stres var ya işte o hamile kalmana engel oluyor...pek çok kişi umudunu kaybettikten sonra hamile kalıyor..neden????? çünkü artık beklemiyor, gerilmiyor, vücudunu programlamıyor...pek çok arkadaşım sadece psikolojik tedavi sonrası hamile kalabildi...beyindeki şartlanmayı kaldırmak lazım...ilişkiye bu beklentiyle girmemek lazım...ama tabi bu şu demek değil...kafan rahatsa fiziksel bir sorunun bile olsa hamile kalırsın...elbette bu mümkün değil...ama biraz rfahatla ve iyi bir doktorla fiziksel durumunu değerlendir derim....

allah sabirlar versin canim umidini kaybetmemen gerek olacak birgun diye dusun pozitif dusunki pozitif olsun umarim en kisa zamanda bu duyguyu sende tadarsin canim sakin umidini kaybetme.

canım üzme kendini bu kadar. ben de senin gibi bir düşük yaşadım ve şimdi tekrar istiyorum ama henüz birşey yok. ama bak canım bir kez hamile kaldık inşallah tekrar kalacağız ve kucağımıza almak nasip olur inşallah. sadece sabır ve umutla beklememiz gerekli. gerekirse tedavi de olacağız. Allah yardımcımız olsun. kimsenin kucağını boş bırakmasın. inşallah olur canım üzme bu kadar kendini.

Ben şimdi gördüm..
Önce ne kadar sevindiysem şimdi fazlasıyla üzüldüm...
Dur bakalım daha yeni başladın, gelicek bir gün gelicek:emir_bebek::1hug:Şeniz

canım üzme kendini bu kadar lütfen.demesi kolay diyeceksin.haklısın yaşayan bilir bunu zor tabiki.ama umudunu kaybetme,hayellrindende vazgeçme ASLA!
unutma güzel günler zor duraklardan geçer......
bebişin elbet gelecek.öpüyorum seni..

aynı senın dusuncelerıne sahıptım.hep ısyankar hep umutsuz.ve tedavıye baslıycagım ay hamıle kaldım hıc umud yokken.sabırlı ol canım

canım sen lmaycak dersen olmaz kş
bebişin melekler gibi aynen avatarında olduğu gibi seni beklliyor.
geleek neden gelmesin.
anneciği babacığı onu bu kadar isterken
canım üzülme.
ben de ilk denemede negatifi görğnce çok bozuldum ama yılmayacapım.ç
allah hakkımda hayırlsını bilir ve veriri.
olacak herşey güzle olacak..
hatta bebişlerin olacak.
sakın üzülme.
zaten 1-2 sene kendiğinden olmazsa bir kaç ilaç ve takiple tüp bebeğe bile gerek kalmadan hamile kaln çok arakdaşım var.
kendine dikkat et .
annelerin en güzlei sen oalaksın.
tanımıyorum seni yaızarını görüyorumaam senin bu umutusz halin beni üzdü.
sakın umutsuzluk en büyük acı
sakın

X