Bihterin masali saci anketi çok önemli ⚠️

Bihterin masali saci derken hangi ifadeyi kullanıyorsunuz?

• Bihterin masalı

OY: 93 47,4%
  • Bihterin maşalı

OY: 103 52,6%

• Ankete Katılan
    196
Adını Feriha koydum da Feriha ölünce diziyi emirden devam ettirdiler ya Emir'in yolu diye,heh işte ben "Bihterin masalı,saçı" olarak okuyordum o nicki. Yani mantıksızdı ama diziyi izlemediğim için bir esprisi vardır diye düşünüyordum.🤣🤣🤣
Bihterin masalı okey ama saçı ne alaka diye düşünüyordum.
Bihter ölünce saçını fanusa koyup denize bıraktılar. Saçı bulan genç ve kaslı bir denizci aşık olup sahibini aramaya başladı. Bu arayışın sonunda yolu mezarlığa çıkınca gözyaşlarına hakim olamadı ve ıslanan toprak içindekini canlandırıp dışına attı firlatarak. Denizci kollarını açıp son anda Bihteri yere düşüp tekrar ölmekten kurtardı ama denizcinin kolları kırılmıştı. Beyin ameliyatı için para toplayıp kollarını yaptırdılar. Mutlu son.
Bence bu oldukça inandırıcı "masal"cılar için.

Bihter ölünce saçını fanusa koyup denize bıraktılar. Saçı bulan genç ve kaslı bir denizci aşık olup sahibini aramaya başladı. Bu arayışın sonunda yolu mezarlığa çıkınca gözyaşlarına hakim olamadı ve ıslanan toprak içindekini canlandırıp dışına attı firlatarak. Denizci kollarını açıp son anda Bihteri yere düşüp tekrar ölmekten kurtardı ama denizcinin kolları kırılmıştı. Beyin ameliyatı için para toplayıp kollarını yaptırdılar. Mutlu son.
Defoooollll :sinirli:

:rolleyes:

X