Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
aynen ben bidaha güvenmem ya
bu arada o kızın fotolarından birini atmıştı ondan korkunç dedim
çünkü kızın fotolarını görmüştüm
hangisini atıcak diye bekledim baktım

ne olursan ol yine gel bigel özbigel :KK45:
arada bende geleyim mi. ama erkeğim ona göre:KK45:
baştan anlaşalımda sorun olmasın:cool::KK53:

yani biliyor muydunuz

önce siskooanne tahmin etmiş
geçen gün bana açtı
resimlerini falan aradık googleda öyle buldum
italyan bi kızın fotolarını atıyormuş bize
direkt sen fakesin falan demedik işte yazılarda gördüğün gibi
kız fotolarını çalmış vs deyince itiraf etti
ama bence erkek o En Büyük KK

şok oldum şuanda oha.obenim eski hesabımdı italyan ev arkadaşımla ortaktı nasıl açıp yeni fotoğrafları bulmuş.iclouddan bulabilirmi
ne yalancısın sen yazık. yalan yalanı doğururmuş yalan girdapları içinde sürüklenmek ne kötü kendi bedeninden kendi ruhundan baskalarının ardına sığınmak ne kötü

Yuh be? 17 yaşında olduğuna asla inanmiyorum. Ama psikolojik sorunlari var. Yani ben hicbir kimse icin bu kadar şoke olmamistim. Son itiraf yazisi da sanki onun agzindan yazilmamis gibi. Justin nosunu da biliyorum diyordu.
Iste o yuzden diyorum asla ama asla kimseye güvenmeyin diye.
Yorumlari falan hepsi gayet akillicaydi. Bi de konu acmalari falan. Nasil olabilir ki? Insan hic mi belli etmez ki?
Vallahi elektrik carpmisa döndüm. Sakin burdaki hesabini birisi çalmış olmasın?
Ne bileyim, hala inanamiyorum daa :KK57:

Yuh be? 17 yaşında olduğuna asla inanmiyorum. Ama psikolojik sorunlari var. Yani ben hicbir kimse icin bu kadar şoke olmamistim. Son itiraf yazisi da sanki onun agzindan yazilmamis gibi. Justin nosunu da biliyorum diyordu.
Iste o yuzden diyorum asla ama asla kimseye güvenmeyin diye.
Yorumlari falan hepsi gayet akillicaydi. Bi de konu acmalari falan. Nasil olabilir ki? Insan hic mi belli etmez ki?
Vallahi elektrik carpmisa döndüm. Sakin burdaki hesabini birisi çalmış olmasın?
Ne bileyim, hala inanamiyorum daa :KK57:

sen bi de bana sor her şeyimizi konuşuyoduk artı buluşcaktık işyerimi bile söyledim
tabi hemen hastasına acil bişey oldu uçağa atladı gitti güya norveçe
bidaha tövbe güvenip kimseye bilgilerimi falan vermem.
bence erkek o :KK43:

sen bi de bana sor her şeyimizi konuşuyoduk artı buluşcaktık işyerimi bile söyledim

İş yerini mi soylemistin? Uff just uff. Cok fena vallahi. Nasil ya hâlâ aklim almiyor. Bir insan böyle profesyonel nasıl atabilir?
Ayrica o sevgilisinin telefonuna eski sevgilisinden mesaj gelmis konusu vardi ya hani? Hah ben demistim ki madem sevgilin maçta, onun telefonu sende nasil ona ulaşıp haber verdin diye.
Benim telefonum da onda demisti. Aslinda orda iskillenmistim ama kimse bu meseleye takilmadigi için ben yanlış anlamisimdir demistim.
Hey Allahim ya, telefon numarani da vermistin dimi sen?

İş yerini mi soylemistin? Uff just uff. Cok fena vallahi. Nasil ya hâlâ aklim almiyor. Bir insan böyle profesyonel nasıl atabilir?
Ayrica o sevgilisinin telefonuna eski sevgilisinden mesaj gelmis konusu vardi ya hani? Hah ben demistim ki madem sevgilin maçta, onun telefonu sende nasil ona ulaşıp haber verdin diye.
Benim telefonum da onda demisti. Aslinda orda iskillenmistim ama kimse bu meseleye takilmadigi için ben yanlış anlamisimdir demistim.
Hey Allahim ya, telefon numarani da vermistin dimi sen?

ne bileyim bana dedi ki madem işten çıkacaksın ben geleyim işine yakın bi yere ben de tarif ettim
aklımın ucundan geçmezdi yalan olacağı
gerçi anlamam lazımdı ama güvendi mi de saf gibi güveniyorum işte herkesi kendim gibi sanıyorum
evet telefon numaram var ama onuntelefonu yokmuş güya işte konularına bak bisürü çelişki var
ezgi sağolsun (şişkooanne) sayesinde ortaya çıktı her şeyimizi anlatmıştık yani bu da ders olsun bana artık
konusunda erkek arkadaşım ateist annemle babama nasıl ikna edicem diyor
bana babam yıllar önce öldü diyor
konusunda kardeşim yok yazmış
bana 3 biyolojik bi tane üvey kardeşim var yazdı falan falan neler neler

Topic mudavimleri selamlar...
bir konuyu meraktan okumaya gelmistim de :KK23:

anladım ben hangi konu olduğunu onun :KK53:

Oha just, naptin sen?
Bence bi zarar cikmaz, endiselenme,
zaten sen bu isi uzman olarak yaptigindan gelirse de en dogru adrese gelmis olur yani, bi de boyle dusun ; )
Ruh sagligi bozuk olabilir ama isin bu, aninda dogru yonlendirmeler ile arkadaslarinla sahsa bilimsel bir tavirla yaklasirsiniz bu kadar basit ; )

Benimkine sozum vat, burdan en yakin oldugum insan dahi olsa kimseye reel kimligmi vermeyecegim diye...
sen de bana soz ver olur mu?; ))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X