Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ne bileyim bana dedi ki madem işten çıkacaksın ben geleyim işine yakın bi yere ben de tarif ettim
aklımın ucundan geçmezdi yalan olacağı
gerçi anlamam lazımdı ama güvendi mi de saf gibi güveniyorum işte herkesi kendim gibi sanıyorum
evet telefon numaram var ama onuntelefonu yokmuş güya işte konularına bak bisürü çelişki var
ezgi sağolsun (şişkooanne) sayesinde ortaya çıktı her şeyimizi anlatmıştık yani bu da ders olsun bana artık
konusunda erkek arkadaşım ateist annemle babama nasıl ikna edicem diyor
bana babam yıllar önce öldü diyor
konusunda kardeşim yok yazmış
bana 3 biyolojik bi tane üvey kardeşim var yazdı falan falan neler neler

anladım ben hangi konu olduğunu onun :KK53:

Uff just bence kendine dikkat et. Iş yerini biliyor, Allah korusun ne olur ne olmaz.
Anlamadigim bir insan neden bunu yapar? Sen anlarsin just, derdi nedir bunun?

Oha just, naptin sen?
Bence bi zarar cikmaz, endiselenme,
zaten sen bu isi uzman olarak yaptigindan gelirse de en dogru adrese gelmis olur yani, bi de boyle dusun ; )
Ruh sagligi bozuk olabilir ama isin bu, aninda dogru yonlendirmeler ile arkadaslarinla sahsa bilimsel bir tavirla yaklasirsiniz bu kadar basit ; )

Benimkine sozum vat, burdan en yakin oldugum insan dahi olsa kimseye reel kimligmi vermeyecegim diye...
sen de bana soz ver olur mu?; ))

ahaha ahaha doğru dedin :KK70:
ama sanmam hayatım ya o kız falan değil bence bariz erkek yani
gerçi o daha sıkıntılı bi sapığım olsun istemiyorum erkek :KK53:
yok bidaha vermem tövbe ya fake adres verir savarım :63:

eheh hoşgeldin forumdan yoğun ilgi var :KK70:

Uff just bence kendine dikkat et. Iş yerini biliyor, Allah korusun ne olur ne olmaz.
Anlamadigim bir insan neden bunu yapar? Sen anlarsin just, derdi nedir bunun?

eğer dediği doğruysa (ki sanmıyorum ama hadi öyle diyelim) birçok şey olabilir valla
şizofreniden tut mitomaniye kadar
çoklu kişilik bozukluğuna kadar :110:
ama sanmam erkek bence o
bi insan şişmanım, çirkinim beni sevmiceksiniz diye bu kadar şeyi uydurmaz
mesela tamam fake resim atar
kendini göstermez
ama o yok sevgilim norveçli, yok diyetisyenim vs bu kadar şeyiatmanın sebebi şişman ve çirkin olmak olamaz değil mi :KK14:

ahaha ahaha doğru dedin :KK70:
ama sanmam hayatım ya o kız falan değil bence bariz erkek yani
gerçi o daha sıkıntılı bi sapığım olsun istemiyorum erkek :KK53:
yok bidaha vermem tövbe ya fake adres verir savarım :63:

eheh hoşgeldin forumdan yoğun ilgi var :KK70:

eğer dediği doğruysa (ki sanmıyorum ama hadi öyle diyelim) birçok şey olabilir valla
şizofreniden tut mitomaniye kadar
çoklu kişilik bozukluğuna kadar :110:
ama sanmam erkek bence o
bi insan şişmanım, çirkinim beni sevmiceksiniz diye bu kadar şeyi uydurmaz
mesela tamam fake resim atar
kendini göstermez
ama o yok sevgilim norveçli, yok diyetisyenim vs bu kadar şeyiatmanın sebebi şişman ve çirkin olmak olamaz değil mi :KK14:

Kesinlikle. Bi de hayal dünyası nasil Bi sey ki? Neden Norvec mesela? Neden diyetisyenlik? Cok ilginc gercekten..

Geçmiş olsun öncelikle herkese...
Hem üzüldüm hem şaşırdım.Üzüldüm çünkü bir insanın kendinden bu denli uzaklaşıp bambaşka bir profil yaratması sağlıklı bir aklın ürünü değil bence.
Bir de sevdiğim bir üyeydi yorumlarını beğenirdim neden böyle yalanlar söylemiş ki çok yazık...

Justholdmetight ;
Eğer dediği gibi yaşı 17 ise bir şey yapamaz.Tabi buna da ne kadar güvenilir bilinmez ama yeteri kadar dikkat çekti zaten başka bir şey yapacağını düşünmüyorum.Siz dikkat edin yine de ama zarar geleceğini sanmıyorum ben de :)

dimi ben olsam holding yönetiyorum italyan bi kocam var falan derim :KK70::KK70:

Gelecegin mitomanisini goruyorum sankim : )))

O degilde bigun sayisal ciktihicbirinizi tanimiyorum diye kekleyebilirim, hazirlikli olun :p

Ne saftirigim ha bayagi inanmistim...aklimin ucundan geçmiyor kimsenin birilerini kandirmak icin bu kadar zahmete girebileceği..

Ama bir zarar geleceğini sanmam..

katiliyorum!
ancak daha ilk hafta burda okudugum bir konuyu duygusal bicimde benimkine anlatmistim, o bile duygulandi...
sonra dikkat et mitomani doludur orasi dedi,
o gun bugundur temkinliyim,

gercek olsa ne yazar,
yine bir konuda baska bir kadinin nisanlisina sarkan uyeyi okumustuk...

tek çekincem erkek olması ya o kadar özelimizi açtık anlattık kız muhabbeti yaptık iğrenç hissederim eğer erkekse :KK43:

bi de erkekse sapık tabi :63:

Just sizin topic, kk meraklilariyla dolustu, keske kim girdi cikti listesini veren birsey de olsa bloglardaki gibi ; )))

Lutfen farkimi da bil ama, ben dedikoduya da gelmistim : )))

Inanamiyorum.Gecmis olsun kizlar.
siskooanne tebrik ederim,kusursuz cinayet yokmus gercekten :)

Diger konularda ki yorumlari cok akli basindaydi,son yorumu gercekten tuhaf sanki ondan degil gibi.biz de bunu andiran bir olay yasadik ama sizin ki betona carptiran cinsten.ben bile tanimadigim muhabbetim olmadigi halde dumur oldum.ya cok uzuldum niyeyse.ben de cok sanal bakamiyorum guveniyorum cok sevdigim insanlar var.
Geyikte din dil irk meslek fiziksel ozellikler cok baglamazdi baglamamista. keske yapmasaydi.

Sen nasil anlamadin ben ona sasirdim aslinda, cin gibisin asasen,

Bak duygusal bag kurmak her zaman perdeliyor birseyleri,
her sevdiginde aklinda bulunsun ; )

valla aklımın ucundan geçmedi ya nasıl kör olduysam :110:

o değil de biz de dombiğiz biz de fake olmayalım :KK70:

Bu forum 19 üyelikli kiz görmüş daha neye sasiracagiz yav :KK53:

ya o ayrı bi dünyaydı kendi kendine kocan olsam seni sokağa çıkarmam falan diyordu ahahah :KK70:

Ben 3kilo da olsa verdim, devami su stresli donemim gecsin gelecek ; )
Sen kendini dusun, hih! : p

şu durumda en fake benim yav :KK53:
ama kendimi iğrenç hissediyorum özelimi açtığım için ya erkekse? gerçi benim suçum yok burda :63:

sen bi de bana sor her şeyimizi konuşuyoduk artı buluşcaktık işyerimi bile söyledim
tabi hemen hastasına acil bişey oldu uçağa atladı gitti güya norveçe
bidaha tövbe güvenip kimseye bilgilerimi falan vermem.
bence erkek o :KK43:
just canım sende baya seyler paylaşmışsın bilmiyordum :S ben pek güvenemem insanlara bence adını bile söylememek laızım tanımadan ama bu kişi benimde çok dikkatimi çekiyordu böyle sen sakrak bi tipti laf atardı espiri yapardı :S iice uyum sağlamış ne diyeyim
doktor muymuş o güya ?
norveçe gitmiş hay allam ufak atsa bari

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X