Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Pazar günü annemle buluşucaz kahve içicez ve annemle konuşmak istiyorum, tüm hatalarını yüzüne vurmak. Müthiş şekilde soğuyorum ondan, belki de bunca sene duygu sömürüleriyle yürüttüğü ilişkimizin ne kadar saçma olduğunu yeni fark ediyorum. Ne şiş yansın ne kebap dedi annem hep. Biliyorsunuz durumları işte. Ben evlendim çok iyi bir aile ve insanla evlendim, evlenip ayrılmış olmamı , eşimden büyük olmamı sorun etmeyen bir aileye gelin gittim ama ne ben ne eşim bir şey anlayamadık! Aylar süren bir küslük, babamın saçma sapan tavırları annemin güya arada kalışı....Akrabaların hakkımda söylediklerini bana anlatıp sonra o akrabalarla hiçbir şey olmamış gibi devam edişi... Şimdi yaptığı duygu sömürüleri, ağlamaklı halleri. Hepsi batıyor bana. Bayramda gittiğimizde sırt çevirdi bana baban merak eder ne konuşuyorsunuz diye dedi kalktı gitti, ben orada saçmalamışım Bakırköy'e gitsem söylesem yatırırlar beni öyle deli deli konuşuyorum! Baban merak eder kalkışı klasik!

Yahu etsin ne olacak anne kız konuşamaz mı ? 30 senedir aynı terane... Baban merak eder huylanır!

Çok bunaldım minnoşlar, annemle hepsini konuşmak istiyorum ne yapayım sizce ?

Bemcede konuş,benim annemle konuşma yolum olsa ben de konuşurdum,çünkü bana da bunaltı geldi artık.anne dediğin biraz çocugunu düşunecek yani,sirf onlar mutlu olsun diye kendimizden ödün vermemeliyiz.

Bemcede konuş,benim annemle konuşma yolum olsa ben de konuşurdum,çünkü bana da bunaltı geldi artık.anne dediğin biraz çocugunu düşunecek yani,sirf onlar mutlu olsun diye kendimizden ödün vermemeliyiz.

Hayır dramatize edecek ne var! Etsem benim etmem lazım yahu nikahımda ailemden kimse yoktu, halam ve kızları geldi ateş almaya gelir gibi geldi kaçtı meğer onlarda benim nikah yemeğime katılmamış ama sonra başka yerde yemeğe gitmişler annem bunu da bana anlattı ne işime yarayacaksa bu bilgi! E şimdi ben soğudum herkesden, yalan geliyor yakınlıkları. Yengemi tümden sildim annem görüşüyor! Dram yapacaksam ben yapayım ühühüh babam nikahıma gelmedi diye

Aynen hepsini konus cicim.bu sekilde devamm edicekse de tavrini koy.artik anne baba da biyere kadar.kizimiz kurtuldu cok iyi yere gelin gitti artik mutlu olacak demiyolar da sorun cikariyolar.mucadele etme.sen sadece evlat olarak ustune duseni yap o kadar.baktin uzuyomu seni kapat telefonu.bazen cok acimasiz oluyolar cunku.bende oyle olursam ins beni uyaricak biri olur.

Son düzenleme:
Neden gelmediler ki çok mu karşılardı evliligine? Valla zaten ne yapıyorlarsa akrabalar yapiyor,çok dolduruyorlar.benim annemin de triplerini görsen,katyilim falan sanırsın

Neden gelmediler ki çok mu karşılardı evliligine? Valla zaten ne yapıyorlarsa akrabalar yapiyor,çok dolduruyorlar.benim annemin de triplerini görsen,katyilim falan sanırsın
Ama akrabalardan cok annen suclu aslinda sizin olayda.akrabalarin cok hatali tamam ama asil sozu veren annen.gerci annenin de karin agrisi baska.degermi yani ayni sehirdesiniz otelde kaliyosun.niye boyle yaparlar hic anlamiyorum.sevgilinin bi yanlisi da varsa sen bunu yasayip goruceksin zaten bence aksine daha fazla yaninda olmasi lazim annenin.biz mi yanlis dusunuyoruz bilmiyorumki

Yok canım ya ne karşı olması babam gelmeyince baba tarafı da çözüldü nikaha geldi, yemeğe gelmedi , anne tarafım heralde ikinci diye sallamadı. Karşı olacak durum yok ki zil takıp oynamaları lazım iyi bir eş buldum diye

Benim annem hep böyle cimriydi zaten,değişmedi hayatı boyunca.istedigi olmayinca çok acımasız oluyor

Otel kısmında bir yanlışlık var dur orada yanlış mı bilgi verdim acaba ?

Ay insan mı onlar ya hiçbiseylerine gitme o akrabalarinin,değer vermeyene değer vermiceksin şu hayatta

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…