Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nördünüz ben yokken gece ? Just'ın şapşik sustu mu ilk mesajdan sonra ? :eek:

Yaaa cok fenayim.4muydu 5miydi neydi uyandim.kustum cok midem resmen agriyo.burnum akiyo.basim cok agriyo.yatip dinlenemiyorumda kemiklerim agriyo resmennnn:KK42:

Yaaa cok fenayim.4muydu 5miydi neydi uyandim.kustum cok midem resmen agriyo.burnum akiyo.basim cok agriyo.yatip dinlenemiyorumda kemiklerim agriyo resmennnn:KK42:

Kemik ağrısı bende de oldu dün, hatta hırkayla gezdim diye mi oldu dedim. Grip oluyorsun kuzum üşütme bu, nane limon var mı evde ? Kaynat iç ya da ıhlamur, sıcak da bir duş al yatağa gir dinlen.

Ya asklarim coklu alinti yapamiyorum.yatamiyorum iste bebi var.esktra bisey yapmiyorum zaten ama yemegi var,oyunu var.3-5 adim yurumeye basladi hep ayakta.pesindeyim devamli.yinede iyiki var ama cok yorgunum:rolleyes:İctim handos ikisinideeee

Siskooanne .!.:
Ya asklarim coklu alinti yapamiyorum.yatamiyorum iste bebi var.esktra bisey yapmiyorum zaten ama yemegi var,oyunu var.3-5 adim yurumeye basladi hep ayakta.pesindeyim devamli.yinede iyiki var ama cok yorgunum:rolleyes:İctim handos ikisinideeee
Asafı pepeeye alıstır çocuklar onu izleyince hipnotize oluyoer:KK53:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X