Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Nördünüz ben yokken gece ? Just'ın şapşik sustu mu ilk mesajdan sonra ?

Yaaa cok fenayim.4muydu 5miydi neydi uyandim.kustum cok midem resmen agriyo.burnum akiyo.basim cok agriyo.yatip dinlenemiyorumda kemiklerim agriyo resmennnn

Yaaa cok fenayim.4muydu 5miydi neydi uyandim.kustum cok midem resmen agriyo.burnum akiyo.basim cok agriyo.yatip dinlenemiyorumda kemiklerim agriyo resmennnn

Kemik ağrısı bende de oldu dün, hatta hırkayla gezdim diye mi oldu dedim. Grip oluyorsun kuzum üşütme bu, nane limon var mı evde ? Kaynat iç ya da ıhlamur, sıcak da bir duş al yatağa gir dinlen.

Ya asklarim coklu alinti yapamiyorum.yatamiyorum iste bebi var.esktra bisey yapmiyorum zaten ama yemegi var,oyunu var.3-5 adim yurumeye basladi hep ayakta.pesindeyim devamli.yinede iyiki var ama cok yorgunumİctim handos ikisinideeee

Siskooanne .!.:
Ya asklarim coklu alinti yapamiyorum.yatamiyorum iste bebi var.esktra bisey yapmiyorum zaten ama yemegi var,oyunu var.3-5 adim yurumeye basladi hep ayakta.pesindeyim devamli.yinede iyiki var ama cok yorgunumİctim handos ikisinideeee
Asafı pepeeye alıstır çocuklar onu izleyince hipnotize oluyoer

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…