Bigel :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ohoo balım bizim açmamız seneye yazı bulur zaten ben işleri oturttuktan sonra biraz daha büyütmek istiyorum dediğin gibi inanılmaz ilgi var ürünlere
Aynen oyle fiyatlarda almis ucmus yani.bakiyorum maliyetine bakiyorum fiyata yuh diyorum.tamam emek cok ama abartiliyo artik.ben kagthane belediyesinden stand kiraladim yaz senlikleri oluyo onlarin.mayistan eylule satis yapicam.red velvet,yogun cikolatali,visneli,havuclu gibi cesitler ve dilim pastalar,cheesecakeler koyucam.ablanin biri hazir yufkadan gozlemeyle koseyi dondu orda.bende umutluyum.sizinde ins isleriniz yolunda gider

red velvet mi dedin?

Amin canım ikimizin de inşallah. Bizim plazaya çiğköfteci açıldı iş yapmaz dedik köşeyi döndü insanlar boğazlarından kısmıyor ve dediğin gibi maliyeti nedir ki ? Eşim de maliyetleri biliyor işinden ötürü o yüzden de umutluyuz yani.

Aynen insanlar bi pantolonu bi yıl giyiyo ama boğazdan kısmıyolar.eşin de bu sektördeyse hiç durmayın:)

Aynen insanlar bi pantolonu bi yıl giyiyo ama boğazdan kısmıyolar.eşin de bu sektördeyse hiç durmayın:)

Bakalım canısı işte niyetliyiz Allah utandırmasın. Ben el adamlarına para kazandırıp elimdekini hüff diye savurmaktan bıktım artık, onüç sene oldu özel sektöre gireli.. Eşim benden daha yeni sektörde ama o da bıktı yoğunluğu bezdirdi onu, ne diyelim kısmet bakalım. Sen nasıl oldun lokumum

Ben hala çok kötüyüm.annem izin aldı geldi acile gittik.üşütmüşüm tabiki.ama hayatımda ilk kex böyle oldum kollarım bacaklarım felç olmuş gibi

Ben hala çok kötüyüm.annem izin aldı geldi acile gittik.üşütmüşüm tabiki.ama hayatımda ilk kex böyle oldum kollarım bacaklarım felç olmuş gibi

Ay canım ya geçmiş olsun acilde verdi mi doktor bir şey ? Kusmandan belli kötü çarpmış seni hava da abuk subuk bir de sen üşüyorum demiştin sanırım geçen di mi ? Anneciğin gelmiş iyi yalnız kalmamışssın

Benim de kollarım tutuldu anlamadım neden eklemlerim ağrıyor akşam olsun evime gideyim istiyorum evciğim

Benim de kollarım tutuldu anlamadım neden eklemlerim ağrıyor akşam olsun evime gideyim istiyorum evciğim
Ya emzirdiğim için ilaç kullanamıyorum.kullanabildikşerim çok tırt.çok şükür o geldi de ben yatabiliyorum.bak benim de öyle başladı handoş şimdiden al önlemini.havalar iğrenç

Ya emzirdiğim için ilaç kullanamıyorum.kullanabildikşerim çok tırt.çok şükür o geldi de ben yatabiliyorum.bak benim de öyle başladı handoş şimdiden al önlemini.havalar iğrenç

Aynen bebiğim dengesiz havalar. Dinlen sen de bol bol oh.

Ne vidyosu bebem ben kaçırdım onu ?
Asafa il yaş hediyesi manevi bişey hazırlamak istedim.bi film hazırlıyorum.dün tanıdık tanımadık herkese iyiki doğdun asaf dedirttim.esnafa bilmemkime ki bu şekilde üşüttümJustla bb göndericek çekip sende göndeeer.anı kalsın.

Hee sabah bb yazmıştı gönderemedim filan demişti tamam çekeriz bebim ne zaman doğumgünüşü ?

Ya aralıkta ama bi animasyon şirketi birleştiricek videoyu o yüzden en geç ay sonuna vermiş olcam.acelesi yok.ama tabi istemiyosam yapma cicim anlarım

Bapıcam :) ben de eşime doğumgününde böyle bir şey düşünmüş ama yapamamıştım servistekiler, işte işyerindekiler filan, belki ben de size söyletirim Mart 2015 de Çok da güzel düşünmüşssün bapıcam ben de

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…