Biber gazı ve elektroşok cihazı saldırgan köpeklerde işe yarar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
inşallah karnimdaki bir köpeğe yem olur da o zaman öldürülen insanları anlarsın
Siz ne cins bir şeysiniz. Hamile bir kadına söylediğiniz şeye bakın. İnsan bile olamazsınız. İğrençsiniz mide bulandırıcı tiksinçsiniz.
köpeklerin neden size saldırdığı belli oldu

Senin benim çocuğuma bedduan tutar mı sence bu leş kalbinle?
Bence kalbi leş olan sensin. Bir Çok insan öldü yaralandı isirildi.rahatca evinden çıkamıyor ama bu düzene çanak tutuyorsunuz.zarar görmedikçe fikriniz degismeyecek. insallah ölen bebeklerin ahi tutar

Daha önceki konudan hızını alamamış banı bitmiş hemen yine aynı konuyu açmış.
Ne diyeceğimi bilemedim duble ohaaa, hasta mısınız nesiniz.
Gidin tedavi olun.

Ek olarak çocukken iki kere köpek saldırısına uğradım ama hiçbir zaman böyle hasta bir düşünceye sahip olmadım.

Daha önceki konudan hızını alamamış bani bitmiş hemen yine aynı konuyu açmış.
Ne diyeceğimi bilemedim duble ohaaa, hasta mısınız nesiniz.
Gidin tedavi olun.
Köpekten daha azilisin. Lan saldırıya uğradım kaşar. Bunun bir anlamı yok mu

Bence kalbi leş olan sensin. Bir Çok insan öldü yaralandı isirildi.rahatca evinden çıkamıyor ama bu düzene çanak tutuyorsunuz.zarar görmedikçe fikriniz degismeyecek. insallah ölen bebeklerin ahi tutar
Bütün kk olarak seni yılın leş yaratığı seçiyoruz

Yok ben akıl sahibi insanlardan tavsiye için açtım. Köpek tanrısı dinine inanıp ne olursa olsun insanların mağduriyetini hiçe sayan yarım akıllıların değil
Elhamdullillah muslumanim, ve benim dinim hayvana iskenceyi eziyeti yasaklamistir. Sizin dininiz nedir bilmiyorum fakat, yasadigim ulkede hristiyan ve yahudilerin hayvanlara karsi davranislarina bakilirsa onlardada hayvana siddet yok.
Sizin dininiz inanciniz nedir ben anlayamadim
Bu nasil kin, nefret. Pes diyorum
Rabbim sizinle ve sizin gibi biriyle karsilastirmasin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…