Bi tanıdığımın başına gelenler çk etkiledi beni ..

papatyaskk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2020
201
70
Arkadaşlar merhaba bi tanıdığımın kardeşi evleneli 3 ay oldu ve kardeşinin kocası komşuları tarafından bi kavgaya karışıyor vs özet geçiyorum size normalde adamın suçu yk komşusu ayartıp götürüyor başka birilerini de çağırıp alkol alıyorlar bi boş arazi de sonra iş kavgaya dönüşüyor ağız kavgasından sonra ordan uzaklaştırmak isteniyor evlerine doğru giderken yolda komşusu o adamları geri arıyor kışkırtıyor evlerinin oraya kadar geliyor kavgayı çıkaranlar ve ortada nerden geldiğini anlamadığım bi bçak var ve o esnada bıçak birine isabet ediyor ve adam Hast gider gitmez hayatını kaybediyor ve ben çk etkilendim o kıza ne olacak o kocası kaç yıl yiyecek bu tip adli durumlardan haberdar olan var mı acaba az bi sene yer deyin nolur çk etkilendim kızı da tanıyorum çk severdim bana kalsa uzun vadede ceza alırsa boşanması tabi de kız bekleyecek kadar çk seviyor ve arkadaşım korkuyor düşman sahibi olundu ya kıza ailesine bişey yaparlarsa diyor

O bıçakların hep nerden geldiği belli olmaz.

Aklı başında adamlar bu tür ortamlara girmezler, başlarına da böyle şeyler gelmez. Su testisi su yolunda kırılmış. Katil güzellemeyin gözünüzü seveyim.

Kaç yıl alır bilmem, umarım güzel, hak ettiği gibi bir ceza alır. Cana kıymanın bir bedeli olmalı.

Neyinden etkileniyorsun? Boş arazide, dağda, bayırda vs arkadaşlarıyla alkol alan hangi erkek normal ki, bu adam olsun? Bu tür biriyle evlenirsen tabi başına her şey gelir. Adam da öldürür, başka şeyler de yapar. Senelerce yatar, hak ettiği cezayı çeksin zaten.

Ben arkadaşının yerinde olsam kalan ömrümü bir katille asla geçirmezdim.
Umarım hakettiği cezayı alır.

kader mahkumlugu bu degil ki bu bildiğin serserilik, mahalle delikanliciligi, gaza gelmek, orke kontrolsuzlugu vs. tonla sacma şey.
normal insanlarin basina gelmez yani endişelenme.
hepimiz bir anda katil olabiliriz. evet kaderdir. bir anda mesrumudafa durumunda kalip dun tanimadigimiz birini öldürebiliriz, trafik kazasında suclu olabiliriz, yaptigi is insanlari etkileyen (yapi denetim-insaat- is guvenligi vb) bir isse dolayli yoldan cinayete ortak olacak yanlis hamlede bulunabiliriz. bunların hepsine kader derim ama bu kader degil. hapishane benzer serserilerle dolu

Sebep ne olursa olsun adam ölmüş,lütfen az bir ceza yemesin,içeride çürüsün böyleleri. Ölen geride kimleri bıraktı, düşündünüz mü

O "nerden geldiğini anlamadığınız bıçağı" gün gelir size saplarlar. Katil seviciliği yapmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…