Bi tanıdığımın başına gelenler çk etkiledi beni ..

Sebep her ne olursa olsun ortada can alma var bunda acıyıp üzülecek bir şey yok adam olaydı aklı karışmasaydı evde otursaydı ben şu kavga ayırayım derken adam öldüren çocuk için de aynı şeyi düşünüyorum mesela mevzu sebep ne olursa olsun can aldın mı aldın bitti

Neyinden etkilendiniz tam olarak? Ölen adamın ailesi için etkilenin ille etkilenecekseniz.
Hep de nerden çıktığı belli olmayan bıçaklarda suç zaten. Bizim neden öyle aniden üzerimizde bıçak belirmiyo mesela?
Sokma akıllı komşunun gazına gelip orda burda içip kavgaya karışıp adam bıçaklamak yerine karısının yanında evinde oturup çayını içseymiş madem. Niye bi sene yesin diyim şimdi katil çürüsün içeride bizden toplumdan uzak olsun. Konu açmış bi de gelip

Adamın aklı fikri yokmu da ayartılıyor.

Yani şu devirde kavgaya ayartılıp götürülebilen bir adamla evli olmak da ayrı cesaret. Yarın bir gün adam eşiyle kavga etse o nerden geldiği belli olmayan şiddet direk kadına döner. Şu tiplerden uzak dursa kadınlar keşke.

Yanlı bakıyorsunuz olaya. Bir canlıyı öldürecek kadar gözü dönebilen biri o kıza da yarın öbür gün o bıçağı çekerdi. İyi ki tutuklanmış.

Okurken ilk öldürülen çocuğun eşine üzülüyorsun sandım millet niye beğenmedimler komikler atmış diye düşündüm ki devamını görünce
Ben de konunun başlığı ve girişinden tanıdığın kardeşi öldürülmüş beklentisiyle okumaya başladım. Sonu bir katil için inşallah çok yıl yatmaza dönünce şok oldum. Burada daha şaşırmam diyorum ama illa ki şaşıracak bir şey buluyorum

Öncelikle olay anlattığınız gibi değildir. Ne yani, kavgaya diye gidip adamlarla alkol alemi mi yapmışlar? Sonra da asıl geliş sebebini hatırlayıp kavgaya mı tutuşmuşlar? Dahası ölen adamı çok başka yere çağırmışlar sonradan, baya planlı, kasten yapılmış gibi duruyor. Hiç öyle az ceza falan almaz (almamalı da) boşuna kendinizi kandırmayın ( o kadar etkilenmenize, az ceza ummanıza bakılırsa konudaki eş sizin sanırım ).

İyi olmak yetmez kötüden de uzak durmak gerekir.

Kocasinin dusunmeyip oyle ortamlara girdigi ve cinayete karistigi kadini siz neden dusunuyorsunuz?

Su sitede bir tek katil guzellemesi okumamistim, sayenizde onu da okudu bu gozler.

Muebbete baglar bu adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…