bi fikri olan varmı

ciceci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2008
57
0
38
arkadaslar ben dün akşam adetim 3 gün gectiği için bi test yaptım çizginin biri koyu kırmızı digeri ise silik fakat egri daha dogrusu parantez gibi sizce bu nedirr ümitlenmek istemiyorum daha önce bi çok kez test yaptım ama hiç böle bişi görmemiştim kan tahlili verdim bugün ama sonucu yarın alcam bana yardımcı olursanız sevinirim

canım hiç morelini bozma ne yapalım herşey allahtan.umarım birdahaki ay yoğun bir şekilde çalışır ve hamiş kalırsın..

arkadaslar ben dün akşam adetim 3 gün gectiği için bi test yaptım çizginin biri koyu kırmızı digeri ise silik fakat egri daha dogrusu parantez gibi sizce bu nedirr ümitlenmek istemiyorum daha önce bi çok kez test yaptım ama hiç böle bişi görmemiştim kan tahlili verdim bugün ama sonucu yarın alcam bana yardımcı olursanız sevinirim

canım aynı şeyi bende yaşadım bende ilşk önce tek çizgi gözüktü 1 saat kadar sonrada ikinci çizgi silik ve eğriydi aynı senin tabir ettiğin gibi parantez gibiydi...bende şaşırdım ama belirtilerimde vardı testten 2gün sonra malesef adet oldum böyle canım benim testin markasıda acura ydı...

canım aynı şeyi bende yaşadım bende ilşk önce tek çizgi gözüktü 1 saat kadar sonrada ikinci çizgi silik ve eğriydi aynı senin tabir ettiğin gibi parantez gibiydi...bende şaşırdım ama belirtilerimde vardı testten 2gün sonra malesef adet oldum böyle canım benim testin markasıda acura ydı...

aynı kaderi paylasıyoruz desene nasip degilmiş demekki sabırla beklemek lazım

bunu ilk defa duydum sanırm o testten bende kullandım ama böyle yamuk çizgi hiç çıkmadı sanırım arkadaşların dediği gibi test bozukmuş... neyse canım hayırlısı olsun inşallah önümüzdeki ay görürsün kopkoyu 2 kırmızı çizgiyi a.s.

önümüzdeki aya inş.hamiş olursun canını sıkma,hayırlısı neyse o olur.çalışmalara daha bir hız verirsiniz aralık ayında yeni yıl sana uğur ve bebiş getirsin arkadaşım.bak hepimiz 2010 annesi olmak için sabırsızlıkla bekliyoruz.umudumuzu yitirmek yok.

X