Bı durum değerlendirmesi yapalım kizlar bana el atın haydi !!

Geceleri kramp falan girmiyo mu canım sana. Vallahi işin içine numara girecek ama yapacaksın bir iki ağrı sızı numarası yapacaksın ya ben gidersem bu kadın ne olacak diye düşğnmeye başlayacak yoksa o niyete almış gidrr sen de o gelene kadar kendini yer durursun. Kv yi de ara valla siz çağırıyorsunuz o da dayanamıyor ama benim durumum sıkıntılı gece yalnız kalmaya korkuyorum anım anımı tutmuyor bazen bayılacak gibi oluyorum gözüm kararıyor o yokken düşer kalırsam ne olacak diye korkuyorum diyeceksin
Uykular haram olmaya başladı tabi artık kramp sancı ara ara geliyoar🤦🏼‍♀️ kvyi arayıp da öyle söyleme fikri aklıma yattı yarın ilk iş arayıp konuşmak ✌🏻 belki anlarlar

Haklisin. Kayinvalideninki dusuncesizlik. Gebe kadini kilometrelerce suruklemis. Hala da devam ediyor. Oglu da anneci. Konussan gitme desrn sen kotu olursun. Birak ana-ogul doysunlar birbirine.
Aynen anne düşkünü ben bişi desem savunmaya geçer hemen o yüzden sadece izliyorum 😏

Aynen anne düşkünü ben bişi desem savunmaya geçer hemen o yüzden sadece izliyorum 😏
Annesine duskun olmayan erkekler bile nedense evlenince anneci oluyor. Analari da ogullarini paylasamiyorlarsa neden evlendirirler bilmiyorum.
Esin annesine gittiginde sen de arkadaslarinla bulus gez. Kısır partisi yap. Bak obur haftaya gidebiliyor mu? Ama o annesine gidince sen de onu evde bekleyip karalari baglarsan bunu da esine hissettirirsen durmadan gider.

Annesine duskun olmayan erkekler bile nedense evlenince anneci oluyor. Analari da ogullarini paylasamiyorlarsa neden evlendirirler bilmiyorum.
Esin annesine gittiginde sen de arkadaslarinla bulus gez. Kısır partisi yap. Bak obur haftaya gidebiliyor mu? Ama o annesine gidince sen de onu evde bekleyip karalari baglarsan bunu da esine hissettirirsen durmadan gider.
Giderse içten içe çatlarim sinirden ama belli etmem asla😏 aynen gitsin hele arayıp sormam keyfime bakarim bunu bekliyormus diye çıldırır zaten😁 ama umarım gitmez umarım o kadar anacı değildir insallah

Bence siz şimdiden o sürecin müjdesini verin.
Akıl edememiş gibi görünüyor 😎
:işsiz: sanırım öyle. İnşallah bebegimizin ilk günlerinde dünyaya ayak uydurma zamanlarında huysuz ve aglak olduğu zamanlarda da uykusuzluğa ve yüksek ağlama sesine bolca maruz bırakıp keşke iznimi yemeseydim dedirtmeyi dusunuyorum burnundan getirecegim🤦🏼‍♀️

Bence siz şimdiden o sürecin müjdesini verin.
Akıl edememiş gibi görünüyor 😎
:işsiz:zaten neyi doğru düzgün akıl edebiliyorlar ki. İlla bı yönlendirme illa bı önceden sezdirme olmalı. Azcik bişi citlatirim anlarsa anlar anlamazsa hayirlisiyla bebisimz doğduğunda yorgunluktan surunurken ben de izlerm😏😁

Geçen gittigimzde sensiz gitmem sen gidemem diyorsan ben de gitmem dedi kiramadım ama bir daha asla gitmeyeceğimi söyledim. Şimdi sözümü yemeyecegimi bildiğinden bana teklif edemez😏 anlatmaya gerek yok ki kendi görmez mi eşini hamile olduğunu her an ona ihtiyacı olabileceğini🤦🏼‍♀️ düşünme becerisi bozuksa ne yapsam.duzelmez ki
Haklısınız ne yazık ki . Bazı erkekler kök ailesi ile çekirdek ailesi arasında ki farkı anlamıyor . Kök aileden kopamadiklari için çekirdek ailede sorunlar çıkıyor

Gitmeyin madem rahatsız oluyorsunuz. Eşiniz gitsin ailesi sonuçta. Belki bir sorun var ondan çağırıyorlar. Belki ozlediler.

Gitmeyin madem rahatsız oluyorsunuz. Eşiniz gitsin ailesi sonuçta. Belki bir sorun var ondan çağırıyorlar. Belki ozlediler.
Ben gitmiyorum zaten gitmem de✌🏻 eşimin gidip gitmemesi kendi arzına kalmış ailesi sonuçta ama ortalıkta gezinen bir virus ve 27haftalik gebe eşi var ✌🏻 sorun sedece ozlemeleri üç hafta önce gitmiş olmamıza rağmen ozlemeleri ve gel diye baskı yapmaları... Bu düşünceli ve fedakar davranislari karşısında da sinirlerime hakim olamamam da benm kırılma noktam🤦🏼‍♀️ durum tam olarak bu

Valla 2 günlüğüne gitmeniz kötü olmuş canınıza yazık yani hamile halinizle. Ben olsam eşime derim kapı orda hamile halimle beni yalnız bırakıp gitmek istiyorsan sen bilirsin. Benim ki gidemez sizinki de gitmez sanırım bu söz üzerine 😊

Ben gitmiyorum zaten gitmem de✌🏻 eşimin gidip gitmemesi kendi arzına kalmış ailesi sonuçta ama ortalıkta gezinen bir virus ve 27haftalik gebe eşi var ✌🏻 sorun sedece ozlemeleri üç hafta önce gitmiş olmamıza rağmen ozlemeleri ve gel diye baskı yapmaları... Bu düşünceli ve fedakar davranislari karşısında da sinirlerime hakim olamamam da benm kırılma noktam🤦🏼‍♀️ durum tam olarak bu
Eşiniz görev nedeniyle de evde olmayabilirdi. Asker demişsiniz. Ne zaman çağırdılar? Ailesi yani?

Valla 2 günlüğüne gitmeniz kötü olmuş canınıza yazık yani hamile halinizle. Ben olsam eşime derim kapı orda hamile halimle beni yalnız bırakıp gitmek istiyorsan sen bilirsin. Benim ki gidemez sizinki de gitmez sanırım bu söz üzerine 😊
Hala konusuyor zaten tepemde bı haftalık gideyim mi söylenir mısın bla bla. Sadece tek dediğim benm yerimde olsan ne isterdin ona göre yap düşün taşın karar ver dedim bakalm.hayirlisi. Benle konuşunca gitmek istemiyor ama onlardan telefon gelince gitsem mi diye vizirdiyo🤦🏼‍♀️ en son ben kovacam başımdan git de rahatla diye ben sistim

Eşiniz görev nedeniyle de evde olmayabilirdi. Asker demişsiniz. Ne zaman çağırdılar? Ailesi yani?
Görev nedeniyle yanımda olmadığında el mecbur kabul ederim tabi. Şu an göreve gitse en azından kendi annemi yanıma çağırırım yanımda dursun diye. Ama şimdi dimdizlak kalacağım öyle sırf ailesinin egosu tatmin olsun diye. Üç hafta önce oradaydık daha. Geldikten bir hafta sonra izin al da gel diye başladılar yine 😏 elimde değil iyi niyet bulamıyorum ben

Görev nedeniyle yanımda olmadığında el mecbur kabul ederim tabi. Şu an göreve gitse en azından kendi annemi yanıma çağırırım yanımda dursun diye. Ama şimdi dimdizlak kalacağım öyle sırf ailesinin egosu tatmin olsun diye. Üç hafta önce oradaydık daha. Geldikten bir hafta sonra izin al da gel diye başladılar yine 😏 elimde değil iyi niyet bulamıyorum ben
Neden çağırıyorlarmis,? Yeni geldiniz zaten.

Hala konusuyor zaten tepemde bı haftalık gideyim mi söylenir mısın bla bla. Sadece tek dediğim benm yerimde olsan ne isterdin ona göre yap düşün taşın karar ver dedim bakalm.hayirlisi. Benle konuşunca gitmek istemiyor ama onlardan telefon gelince gitsem mi diye vizirdiyo🤦🏼‍♀️ en son ben kovacam başımdan git de rahatla diye ben sistim
Yani onların bu kadar ısrarla çağırmaları da garip. Sizle konuşurken diyorlar mı bunu?

Özlemişler😀 şaka gibi değil mi🤦🏼‍♀️ tek sebep bu. Madem görev falan yok boşuna durma orda izin al da yanımıza gel diyorlar. Boşuna durma dedikleri yer de evimiz 😁🤦🏼‍♀️😀
Evlendirmeselerdi oğullarını o zaman. Eşim hamile yola gelemiyor demiyor eşiniz... Tabi kendi de gitmek istiyor. 🤷

Pes valla.Hayır ne cesaret gel diyebiliyorlar.Bencillik.Bir de korona varken.Sürekli tuvalet molası.Mikrop,virüs hamileyken bin kat daha tehlikeli.Hadi bir kere gittin?İkinci neden?Eşine tam tavrını koy.Hayır ailesi de hiç düşünmüyor.Bırak eşin tek gitsin derdim normalde ama ben de hamileyim.hamileyken eşimin sırf ailesi istedi diye gitse bozulurdum.Ki gerçekten bu halimle özellikle gece tek kalmaya korkarım.Eşinin önceliği doğmamış çocuğunuz ve siz olmalısınız.Bunu da ailesine açıklamalı.

Evlendirmeselerdi oğullarını o zaman. Eşim hamile yola gelemiyor demiyor eşiniz... Tabi kendi de gitmek istiyor. 🤷
Aynen aynen ilk başlarda bı iki dedi ama sürekli söyleyince de eşim de dayanamıyor bugün yarın göreve gidersem yanlarına ugramadm diye üzülürüm demeye başladı. Kendi de istiyor gitmeyi. Bakalım napacak benm elimden bir şey gelmiyor kendi bilir😕

X