bi bakarmısınız panik atak oldum artık ya :(((((

teşekkür ederim ilginize drumu değiştirmeyi düşünmüyorum ilgili bir dr teşekkür ederim iyi dilekleriniz için inşallah hepimiz sağlıkla bir şekilde kucağımıza alırız bebeklerimizi Allahım hepimize o güzel günü göstersin :Saruboceq:

teşekkür ederim sayenizde yaşadıklarımın normal olduğuna inandım ve sabahki stresim kalmadı inşallah bende o anı yaşarım
birde bebişim erkek olacak Allahın izniyle erkek bebekler daha geç oynarmış die desölediler

canım benım aynısı dün bendede okudum ve cok sasırdım 16+5 gunluk hamıleyım bende dun kayınvalıdemde otururken bı an karnım gıdıklandı ve sankı bagırsak hareketıymıs hareket hıssettım agladım ya onu hıssedıyorum dıye allahım tum ısteyenlere nasıp etsın....

yaşadığım fizyolojik değişiklikleri inanın hiç takmıyorum bile yeterki bebeişimi alayım kucağıma ben rağzıyım şişman ve çirkin olmaya :)
çok dinlenme vaktim yok çalışıorum malesef hayallerimi hep bebeğimede anlatıyorum onla yapacaklarımı anlatıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…