bi bakarmısınız panik atak oldum artık ya :(((((

merhaba..maşallah çok erken hissetmeye başlamışsınız ben de 20.haftada falan hissetmiştim...hamilelikte moralden daha önemli bişey bilmiyorum..şu an 8 aylık hamileyim ve bugüne kadar doktorlardan moralimi bozacak çok şey işittim...moralim bozuldukça da sıhhatim bozuldu..artık hiçbişey düşünmüyorum sadece dua ediyorum bebeğimin sağlıklı bir şekilde hayata gelebilmesi için...bir de tavsiyem eğer iyi bir doktorunuz varsa sakın değiştirmeyin çünkü her biri farklı şeyler söylüyor ve birbirleriyle çelişiyorlar insanın kafası karışıyor..keyifli bir hamilelik geçirmeniz dileğiyle...

teşekkür ederim ilginize drumu değiştirmeyi düşünmüyorum ilgili bir dr teşekkür ederim iyi dilekleriniz için inşallah hepimiz sağlıkla bir şekilde kucağımıza alırız bebeklerimizi Allahım hepimize o güzel günü göstersin :Saruboceq:

canım bende geçen hafta doktora gitmeden sen gibi heyecan yapmıştım, küçük baloncuklar gibi hissediyodum hareketlerini bazı günler hissetmiyodum panik oluyodum. Doktora sordum daha erken dedi. 17+5 günlük hamileyim ve iki gün önce uyandığımda şok oldum. Çok acıkmıştım ve biraz çilek reçeli yedim sonra yine yattım yatağa. İçimde hareketlenmeler başladı elimi koydum artık baloncuk falan diildi bildiğin kıpırdıyodu minik kızım :) Ağladım, güldüm, onunla konuştum çok değişik şeyler yaşadım. 2 Gündür günde 2-3 kez hissediyorum, eminim sende en kısa zamanda hissediceksin. Sakin ol, panik yapma onlar bizim içimizde ve hergeçen gün büyüyolar :))

teşekkür ederim sayenizde yaşadıklarımın normal olduğuna inandım ve sabahki stresim kalmadı inşallah bende o anı yaşarım
birde bebişim erkek olacak Allahın izniyle erkek bebekler daha geç oynarmış die desölediler

arkadaşlar merhaba 16+5 haftalık hamileyim arada bebeğin hareketlerini gaz sancısı gibi hissediyordum sanki dün hiç hissetmedim yada hissettiysem hatırlamıyorum anlayamadım
bu haftalarda bu şekilde hissettmek normalmi çok tedirgin oluyorum artık iyice panik atak oldum sanırım lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız senağlama :çok üzgünüm:

canım benım aynısı dün bendede okudum ve cok sasırdım 16+5 gunluk hamıleyım bende dun kayınvalıdemde otururken bı an karnım gıdıklandı ve sankı bagırsak hareketıymıs hareket hıssettım agladım ya onu hıssedıyorum dıye allahım tum ısteyenlere nasıp etsın....

Valla bunları okudukca kendi hamileliğim geliyor aklıma :CüvCüv:
alman forumuna üye olmuştum o zamanlar
şimdi yazdıklarımı okudukca kendi halime gülüyorum.
İnanın bebeğinizi elinize aldığınızda bütün sıkıntılar dertler bitiyor.
Şimdi bol bol dinlenmeye bakın. Son aylar daha yorucu oluyor. İstediğin gibi yatamıyorsunuz istediğinizi yiyemiyorsunuz.
Kendinizi çok şişman ve çirkin hissediyorsunuz mafoldumben
bunların hepsini yaşadım.
Havalar da ısınmışken bol bol yürüyüş yap kendini yormıyacak şekilde.
Hayal kur.
Sen mutlu oldukca bebeğin de mutlu olacak.
İlk onu göreceğin zamanı hayal et.
BU çok heyecanlı oluyor sırnaşık şey

yaşadığım fizyolojik değişiklikleri inanın hiç takmıyorum bile yeterki bebeişimi alayım kucağıma ben rağzıyım şişman ve çirkin olmaya :)
çok dinlenme vaktim yok çalışıorum malesef hayallerimi hep bebeğimede anlatıyorum onla yapacaklarımı anlatıyorum :) :nazar:

X