Bhcg 4,93

benimde 8 ay once 4 aylik gebeligim sonlandi _ Allah bidaha yasatmasin.

Biraz daha iyiyim kanamam azaldı.çok kötüydüm hiç böyle parçalı kanamam olmamıştı. hayırlısı işte. hergün yeni umut bizim için:)

yaptırdım mı kan tahlili?

ya kızlar kan testi sonucum 117 çıktı doktor biraz küçük gibi geldi bana,ultrosona gir dedi bana. sizce nasıl

ilk gebeliğimde kan testim 70 çıkmıştı 2 gün sonra 150 ye çıktı. sorun yoktu. bence katlanıyorsa değerin sorun yoktur.

bir çok kadın hamileliğini anladan düşük yaparmış diye okudum araştırmalarımda çok dikkat edin arkadaşlar eğer korunmuyosanız

umarım değerin güzelce katlanır. ne güzel regli olmamışsın demekki umut var :) bende olmasaydım umudum olacaktı. kısmet değilmiş. Allah herkese sağlıklı bebişler nasip etsin.

Canım öncelikle geçmiş olsun herşeyin hayırlısı eminim doğru zamanda kendisi gelecektir bebeğin:ecrin_bebek: bu arada ben hamileymişim 4-5 haftalık dedi dr değerim 2180.8 olmuş Allah isteyen herkese nasip etsin

Hayırlı olsun çok sevindim:) Sağlıkla kucağına al bebişini:)

sende olumlu düşün:) bebişin sıkıca tutunsun sana:)

ya canım ben beklediğim adet tarihinden 1 gün sonra 117 çıktı demiştim ya,ertesi gün 174 çıktı. yani cuma 117, cumartesi 174 sence nasıl doktor 10 gün verdi o zaman yine gideceğim. ama meraktan duramıyorum.

1 günde artışın olmuş çok iyi normalde ıkı günde ıkıye katlar. sabırlı ol ve içini ferah tut bence bebişin sağlıkla gelecek sana :) sabır ve olumlu düşünme zamanı şimdi azıcık dayan :)
hayırlı olsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…