Gebeliğe Hazırlık beylikdüzü medicana aşılama yaptıranlar, fikri olanlar...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde LH hormonum 16 çıktı. Yumurta tembelliği olduğunu sölediler. Ama doğal yolla hamile kalmamı sağlamaya calısıtlar klomen kullandırttılar çatlatma iğnesi falan ama nafile 1-5 sene bu şekilde devam etti süreç. Bende böle olmayacak bu şekilde olmayacak dedim döktüğüm paranın haddi hesapı yok aynı yerde sayıp durdum artık çarem aşılama yada tüp bebek

kesinlikle önermiyorum. banada geçen sene tek embriyo transfer etti edilmemesi gereken bir embriyo imiş. kara yumurta deniliyormuş. malesef ispatlayamadım. dava açmak için.

Medixana ve kolan hastanesini önermem. Yakın diye oralara gittim sonra çok pişman oldum. Kolandaki Dr kürtaj yaptı rahmim hasar gördü. 5 yıl boyunca ne çektiğimi ben bilirim. Daha yeni toparlandı rahmim.
Medicana da hiç profesyonel değil, laboratuvarı da drları da iyi değil. Başarılı bir merkeze gitmenizi öneririm. Benim gibi yakın diye gitmeyin.

Telefon da negatif sonucu söylemek için aradı o zaman dedi.. Madem öyle neden transfer yaptın.
Hadi ya. Çok saçma gerçekten.
Bende de tam kılıfı çıkmak üzere embriyo dedi. Ne kadar doğru ne kadar yalan bilemedim.
Whatsapp da yazılı bir şey varsa dava açabilirsin aslında

Hadi ya. Çok saçma gerçekten.
Bende de tam kılıfı çıkmak üzere embriyo dedi. Ne kadar doğru ne kadar yalan bilemedim.
Whatsapp da yazılı bir şey varsa dava açabilirsin aslında
Malesef yok telefonda konuştuk Kocamla hastaneyi bastık görüşmek istedik çıkmadılar karşımıza.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…