Gebeliğe Hazırlık beylikdüzü medicana aşılama yaptıranlar, fikri olanlar...

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gizlinefes

Üye
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2018
98
46
Merhaba,

medicana hastanesinde aşılama yaptırmayı düşünüyorum. Yaptıran yaptıracak olan ya da beylikdüzü civarında bunun için hastane önerisi olan varsa deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Şimdiden teşekkürler :)

Merhaba bende bebek tedavisi için beylikdüzü medicanaya gidiyorum ilk etapta yumurta takibi yapacak doktorum 3 ay. Eğer gebelik olmazsa aşılama yöntemine geçeceğiz dedi. Siz karar verebildiniz mi nerde aşılama yaptıracağınıza

bende henüz yumurta takibi aşamasındayım. ama evime yakın diye medicana tercih ederim sanırım. siz hangi dr a gidiyordunuz?

bende henüz yumurta takibi aşamasındayım. ama evime yakın diye medicana tercih ederim sanırım. siz hangi dr a gidiyordunuz?

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah. Ben burcu özmen hanıma gidiyorum medicananın doktorlarının iyi olduğunu duyduğum için tercih ettim polikistik over var bende. daha önce medilife hastanesine gittim fakat hemen aşılamaya yönlendirince doktor orda devam etmedim.

Hemen aşılamaya gerek yok. daha yeni doğum yapan pco lu arkadaşım 1 aşılama bir tüp bebek yaptı sonra kendiliğinden hamile kaldı.
bende de çikolata kisti var eşimde de sperm sayı düşüklüğü ve morfoloji bozukluğu

Benim eşim için de ilk gittiğimiz hastanede morfoloji ve ileri hız da sorun var dediler ama açıkcası doktor pek tatmin edici konuşmadı sonra sonucları benim gittiğim kadın doğum uzmanı görünce bu testler yetersiz deyip medicana da tekrar sperm testi yapmamızı istedi. Bizde testi tekrar yapmaya gidince orda başka bir üroloji uzmanına da gidelim dedik iyiki de gitmişiz. Üroloji Doktoru sonuçların çok kötü olmadığını söyledi takviye edici vitamin verdi eşime. Stres yapmamışmış gerektiğini anlattı. Ve vitaminler ise yaramazsa varikosel ameliyatını değerlendiririz dedi.

10 aydır çocuk istiyoruz ve benim gittiğim 3.kadın doğum uzmanı burcu hanım. Insan gerçekten devasini ararken doktor doktor geziyor. Burcu hanım da devam etmeye karar verdim bütün ihtimalleri göz önüne seriyor. Ve stresin sürekli çocuk düşünmenin aslında bu işi ertelediğini kendisine gelen hastaların da kafalarını rahatlatmak için tedaviye bi kaç ay ara verdirdiginde hamile kaldıklarını anlattı. Bu kadar çok isterken kafadan atmak nasıl mümkün olacaksa

kesinlikle katılıyorum. insanın hep aklında oluyor. Eşinize hangi vitaminleri vermişlerdi acaba? bende tek dr ile devam ediyorum şimdi. Fazla dr da akıl karıştırıyor.

kesinlikle katılıyorum. insanın hep aklında oluyor. Eşinize hangi vitaminleri vermişlerdi acaba? bende tek dr ile devam ediyorum şimdi. Fazla dr da akıl karıştırıyor.
E vitamini verdi eşime. Birde içinde çinko, b12, b6 vitaminlerini içeren bi takviye vitamin verdi.

Merhaba bende aşılama ya da tüp bebek aşamasındayım. Beylikdzünde oturuyorum medicana ve kolan hospital arasında çelişkedeyim baya napcagımı bilmiyorum.

Şimdi medicana da yumurta takibi yaptırıyorum biraz daha aşılama için bekleyeceğim. Ama kolanı hamile arkadaşlarım hiç beğenmemişti.

Şimdi medicana da yumurta takibi yaptırıyorum biraz daha aşılama için bekleyeceğim. Ama kolanı hamile arkadaşlarım hiç beğenmemişti.
Hangi doktora gidiyorsunuz? benim yumurta takibi yapıldı ardından çatlama iğnesi oldum pazartesi günü şimdi bekleme sürecindeyim insallah 15 gun sonra guzel haberler alırım.. :)

Merhaba bende aşılama ya da tüp bebek aşamasındayım. Beylikdzünde oturuyorum medicana ve kolan hospital arasında çelişkedeyim baya napcagımı bilmiyorum.
Bende medicanaya gidiyorum ve daha önce 2 doktora daha gitmiştim şimdi doktorumdan memnunum. Doktorum izlememiz gereken süreci detaylı bir şekilde anlatıyor içimde şimdi ne olacak sorusu hiç kalmıyor

benim içimede sinmiyor acıkcası medicana selman beye mi gitsem acaba bilmıyorum arkadasların kime gitmişti.

Ben selman bey e prof diye gidip kistimi göstermiştim direk tüp bebeğe yönlendiren tek dr o oldu. Paracı biri ticarete dökmüş işi açıkcası. Kaç aydır denediğimi yaşımı falan sormadı bile.
Bir akrabama da ölü embriyo transfer ettiler. Embriyo transfer edilmezse belli bir ücreti geri ödemeleri gerekiyor diye ölü embriyoyu apar topar transfer ettiler. Sonra bahçeci de anlaşıldı durumun akıbeti. Kesinlike Selman bey'i önermiyorum.

hangi doktora gidiyorsunuz peki

Ben pcoluyum ve Lh yüksekliği sebebiyle doğal yolla yumurtlamamin olmadığını söyleyen tek doktor burcu hanım oldu doğal yollarla olmayacağını diğer doktorlar söylemediği için ben 4 ay doktorlara ara vermiştim sizin neden olmuyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…