Beyaz Melek Hamile!!

Yerim ben seniii..Ama dikkatimi çekti ağlıyorum yazmışsın heryere.Ağlamayı hemen hemennn bırakıyorsun huzur ve mutluluk kaplıyor içini bebeğede bu gerekiyor gözyaşı değil tamammı:mymeka:

Canım buradan da tebrik edeyimmmmmm. :hooray: :dance: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallahhhhhhhhhhh. :Saruboceq: :sm_cool: Çok ama çoooooooooook sevindikkk. :sm_cool: Bunu çok istiyordun ve Allahım verdi çok şükür. :Saruboceq:

gözün aydın canım allah, hayırlısıyla kucağına almayıda:CüvCüv: nasip etsin.gecen, tablo gibi masa,yatak dolusu güller,seni seven bir koca.
bunları hisseden küçük prensesssss...
------ bu kadar naz yeter.annemi,babamı fazla bekletmeyim,sevindireyim..
dedi eminim.eee iyide etmiş,vallahi herkez çok sevindik:teytey::teytey:.allah analı babalı ,hayırlı evlat nasip eder.annecim

melekcim tebriklerrrr allah nur yüzlü bir evlad nasib etsinnnhihoyyyt, neydi sorununn tedavi oldunmuuu? aşılama ya da tüp bebekle mi hamile kaldınn? anlatsana yaa moral olsun bizedee :a015:

gozun aydin melekcim hic korkmaya gerek yoktu allah tamamina erdirsin darisi tum isteyenlere

BEYAZ MELEĞİM NE KADARLIK HAMİLEYMİŞSİN
TAHMİNEN NE ZAMAN GELİCEK BİZİM KÜÇÜK PRENSES
hihoyyyt

amann Allahım...bu ne güzel bir haber böyle....
birkaç gündür rahatsız olduğum için yeni haberim oldu...
ayyyy çok sevindim böcüküm ya....
Rabbim isteyen herkese anneliği tattırsın...
sizlere sağlıklı hamileleik,kolay doğumlar diliyorum...
sevgiler...

Beyaz Melek kaç haftalık hamileymişsin? Tam olarak doğum ne zaman olacakmış? Bide sen aşılama 1 kere mi olmuştun...

canlarım yaklaşık 3-4 haftaluk hamileymişim temmuz 20 de falan gelecek nasipse böcük
canım dun aksam sen yokken tebrık mesajı yazmıstım ama yenıden senı tebrık etmek ıstıyorumm..:1hug:
buarada 2009 temmuz annesı olmana o kadar cok sevındım kı..Şeniz
artık aynı topıcte yazısıcaz yasasın..:sm_cool::sm_cool:

canlarım yaklaşık 3-4 haftaluk hamileymişim temmuz 20 de falan gelecek nasipse böcük

neredeyse 1 aylık ...canım inan şuan işyerinde sevincimi nasıl yaşayacağımı
bilemiyorum...içim kıpır kıpır oldu...herşeyin başı moralmiş...
insanın kafası dinç,rahat olunca,bütün hormonları düzene giriyor...
yani bugün aldığım en güzel haber...Şeniz

allah hayırlısı ile kucağına almak büyütmek nasip etsin.
mevlam isteyen herkese verisn.
kimsenin kucağını boş koymaısn
bebeklerimiz salıkla gelsin inşallah

Tebrik ederim beyaz melek allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin...

Bişey sorucam ilk silik çizgiyi adetinin kaçıncı günü gördün... Bende bekliyorum ama adetime iki gün kala yaptım bişey çıkmadı bugün olmam lazım inşallah olmam darısı bizlerin başına...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…