Beyaz Melek Hamile!!

:sm_cool::sm_cool::teytey::teytey: süper bir haber bu yaa.
Meleğim hayırlı uğurlu olsun inşallah sağ salim kucağınada alırsın.
Rabbim tüm isteyenlere versin :Saruboceq:

beyaz melek gözünüz aydın allah kucağınıza almayı nasip etsin allah olmayanlara versin :emir_bebek:

dün akşam aldım haberi....
o kadar çok sevindim ve şaşirdim ki ne diyeceğimi bilemedim
mübarek gecenin yüzü suyu hürmetine Rabbime binlerce kez teşekkür ettim
benim güzel yüzlüm artık hamile....
içime doğan hep kendi gibi dünyalar güzeli bi kız cocugu olacağı ama yine de belli olmaz :nazar:
sağ salim gelsin de tek...
inşallah kucağına aldıgı haberlerini de böyle sevinçle kutliycaz melegimin :asigim:

çok sevindim,topiğimizdeki hamiş sayımız gittikçe artıyor ve bu artış bizleri daha da umutlandırıyor,bu mübbarek günde tüm bebek isteyenlerin duaları kabul olsun inş,darısı bizlerin başına,Allahım sağ salim kucağına almayı nasip etsin,tekrar tebrikler .

geldi geldiii,beyaz melek geldi...:hooray::hooray:
hadi yaz şuraya duygularını bakim...:1hug:

canım hadi bekliyoruz duygularını cidden....valla sırf senin için açtım sabah sabah neti güzel arkadaşım...

BEBEĞİM,,,,
ÇOK İSTEDİM ÇOK BEKLEDİM BENİM BEBEĞİM..HP HAYALLERİMDEYDİN SEN BENİM..UĞRUNA HER AY DÖKTÜĞÜM GÖZYAŞLARIMI NASIL ANLATAYIM BİLMEM SANA BEBEĞİM...6 AY BEKLEDİM SENİ MELEYİM VE 7.AYDA BENİMLESİN ŞÜKÜRLER OLSUN...ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜNCE İNANAMADIM KİMSELERE HABER VEREMEDİM KORKTUM,AĞLADIM,İÇİM ACIDI....SONRA KAN TESTİ YAPTIRDIM.POZİTİFTİ KAN TESTİ....AMA NASIL MUTLU OLDUM BEBEĞİM.HEMEN O PEMBE YANAKLARIN GELDİ AKLIMA O KÜÇÜK DUDAKLARIN SONRA...YİNE İNANAMADIM BEBEĞİM YİNE.2 GÜN DAHA GEÇTİ VE BEN YİNE KİMSELERE SÖYLEYEMEDİM BEBEĞİM SENİ İÇİMDE AYLARDIR HAYALLERİMDE BARINDIRDIM.ŞİMDİ HAYALİM GERÇEKMİYDİ İNANAMADIM...İKİ GÜN SONRA YİNE KAN TESTİ YAPTIRDIM VE TEST İKİ YE DEĞİL RESMEN ÜÇE KATLANMIŞTI....
O TESTİ BEKLERKEN ÇOK AĞLADIM TÜM HASTANE BAŞIMA TOPLANDI NE OLDU DİYE...YA DEĞER YÜKSELMEDİYSE DİYE ÇOK AĞLADIM ÇOK.....
KADIN GÜLÜMSEYEREK GELDİ VE NE OLUR AĞLAMA HAMİLESİNİZ DEĞERİNİZ ÇOK İYİ DEDİ.........DAHA ÇOK AĞLADIM MELEYİM DAHA ÇOK...
ŞÜKÜRLER EDİYORUM ALLAHA BANA BU MUCİZEYİ YAŞATTIĞI İÇİN.ÇOK MUTLUYUM HALA KENDİMDE DEĞİLİM.ALLAHIM NEOLUR HERKEZE BU DUYGUYU NASİP ET.....
CANIM ARKADAŞLARIM HEPİNİZ İLK GÜNDEN BERİ BANA ÇOK DESTEK OLDUNUZ...
BİRLİKTE AĞLADIK BİRLİKTE GÜLDÜK..HEPİNİZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ Kİ YANIMDASINIZ SİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUMŞeniz:lepi::Saruboceq::nazar:a.s.:1hug::sm_cool::emir_bebek:

özloş Allahım sanada nasip etsin bebek istediğini ben bilmiyordum canım..:mymeka:

canımsın çok teşekkür ederim...evet hemde nasıl istiyorum bir bilsen tatlım....ama GÜZEL ALLAHIM bir gün banada nasip edicek inş biliyorum.....darısı bana ve tüm isteyenlerin başına olsun.....güzel hamişler bizler için dua edin olurmu......

Beyaz melekkkk canımmm çokk sevindimmm.Tebriklerrrrr Rabbim sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin inşallahhhhh:dance::dance::teytey::teytey:

BEBEĞİM,,,,
ÇOK İSTEDİM ÇOK BEKLEDİM BENİM BEBEĞİM..HP HAYALLERİMDEYDİN SEN BENİM..UĞRUNA HER AY DÖKTÜĞÜM GÖZYAŞLARIMI NASIL ANLATAYIM BİLMEM SANA BEBEĞİM...6 AY BEKLEDİM SENİ MELEYİM VE 7.AYDA BENİMLESİN ŞÜKÜRLER OLSUN...ÇİFT ÇİZGİYİ GÖRÜNCE İNANAMADIM KİMSELERE HABER VEREMEDİM KORKTUM,AĞLADIM,İÇİM ACIDI....SONRA KAN TESTİ YAPTIRDIM.POZİTİFTİ KAN TESTİ....AMA NASIL MUTLU OLDUM BEBEĞİM.HEMEN O PEMBE YANAKLARIN GELDİ AKLIMA O KÜÇÜK DUDAKLARIN SONRA...YİNE İNANAMADIM BEBEĞİM YİNE.2 GÜN DAHA GEÇTİ VE BEN YİNE KİMSELERE SÖYLEYEMEDİM BEBEĞİM SENİ İÇİMDE AYLARDIR HAYALLERİMDE BARINDIRDIM.ŞİMDİ HAYALİM GERÇEKMİYDİ İNANAMADIM...İKİ GÜN SONRA YİNE KAN TESTİ YAPTIRDIM VE TEST İKİ YE DEĞİL RESMEN ÜÇE KATLANMIŞTI....
O TESTİ BEKLERKEN ÇOK AĞLADIM TÜM HASTANE BAŞIMA TOPLANDI NE OLDU DİYE...YA DEĞER YÜKSELMEDİYSE DİYE ÇOK AĞLADIM ÇOK.....
KADIN GÜLÜMSEYEREK GELDİ VE NE OLUR AĞLAMA HAMİLESİNİZ DEĞERİNİZ ÇOK İYİ DEDİ.........DAHA ÇOK AĞLADIM MELEYİM DAHA ÇOK...
ŞÜKÜRLER EDİYORUM ALLAHA BANA BU MUCİZEYİ YAŞATTIĞI İÇİN.ÇOK MUTLUYUM HALA KENDİMDE DEĞİLİM.ALLAHIM NEOLUR HERKEZE BU DUYGUYU NASİP ET.....
CANIM ARKADAŞLARIM HEPİNİZ İLK GÜNDEN BERİ BANA ÇOK DESTEK OLDUNUZ...
BİRLİKTE AĞLADIK BİRLİKTE GÜLDÜK..HEPİNİZE ÇOK AMA ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM İYİ Kİ YANIMDASINIZ SİZİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUMŞeniz:lepi::Saruboceq::nazar:a.s.:1hug::sm_cool::emir_bebek:

ahh güzel arkadaşım benim..canım..:1hug:
ne kadar güzeel anlatmışsın duygularını sen öyle..
herşey çok güzel..
o bebek o kadar şanslı ki;kendini çok sevecek anneye sahip..babaya sahip..
sen bitanesin..:asigim:

beyazım yine ağlattın beni arkadaşım.....ne güzel dile getirmişsin........ALLAHIM bu mutluluğu ömür boyu sürdürsün inş...

Melegim cok sevindim....
Ne kadar cok istedigini hepimiz biliyorduk.....

Sonunda oldu...hamilesin....ne kadar güzel....
Insallah saglikli sihatli alirsin güzel bebegini kollarina :ecrin_bebek: :emir_bebek: :asigim:

günaydın güne harika bir haberle başladım beyaz meleğim nasıl sevindim anlatamam bu konuda dua ettiğim kardeşlerimin arasındaydın inşallah rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin sana sağlıklı hayırlı bir evlat versin gözümüz aydın kendine çoook iyi bak

çok sevindim ya anlatamam
Rabbim sonunda gönlüne göre verdi sağlıcakla doğur bebişini sana hep demiştim umudunu kaybetme diye oldu bak oldu işte Şeniz :nazar:

canlarım benim hepinize her şey için çok ama çok teşekkür ederimmm sürekli ağlıyorum
meleyim sonunda benimle şimdiden onu nasıl sahiplendim bir bilseniz
allah isteyen herkeze nasip etsinn herkeze bu güzel duyguları tattırsın
allahıma şükürler olsun

rabbın dığer ısteyın herkezlere nasıp etsın senınkını de bır an once kucağına almayı o kadar guzel bır duygu kı

X