Beyaz Meleğin Minik Kelebeği

merhaba arkaşım başlığı görünce ve yazıyı okuyunca bende herkez gibi hamilesin sandım inşallah allah bebek isteyen kşilere nur topu gibi bebeşler nasip eder

YAZIYI ÇOK BEĞENDİM VE SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.HENÜZ HAMİLE DEĞİLİM AMA BUNU SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.UMARIM EN KISA SÜREDE MİNİK BEYAZ KELEBEĞİM GELİR KARNIMA YERLEŞİR.

merhaba yazıyı ilkokuduğumda o kadar duygulandımki gözlerimden yaşlar boşandı annelik ancak bu kadar güzel anlatılabilir dedim umarım en kısa zamanda seninde minik bir kelebeğin olur ve karnına yerleşir allah gönlüne göre versin canım

bizlerle bu yaziyi paylastigin ici tsk ederim. Allah o duyguyu sana ve bütün isteyenlere yasatsin. Benden hamileyim insallah az kaldi kizimi melegimi kucagima alacagim .

daha anne olmadan bu kadar guzel hissetiriyorsa bebegin sana,kimbilir onu kucagina aldiginda ne kadar mutlu olacaksin....
insallah o gunleri de gorursun canim....

bebeğimi kaybettiğim için belki herkesden daha fazla ağlayarak okudum yazıyı. Allahım mübarek ramazan ayına yaklaştığımız şu günlerde dualarımızı kabul eder ve hepimize sağlıklı , hayırlı evlatlar nasib eder inşallah.

harika bir yazı, bayıldım gerçekten, bir anne anca bu kadar saf ve temiz duygularını dile getirebilir, muhteşem,, ayy duygulandımmm

GÜNAYDIN KIZLARRRR. a.s.
harika bir yazı canımmm...
1 aylık hamileyim ,işte bu yüzden duygusalım.senağlama
sandım ki sen hamilesin hayatını okuyorum ağladım bideee.....senağlama
İNŞ.ALLAHIM BU DUYGULARI EN KISA ZAMANDA YAŞATIR.:emir_bebek:
dün tesadüfen bir yazıyla karşılaştım.a.s
ADI ; CENİN GÜNLÜĞÜ.(KİM YAZMIŞ BİLMİYORUM AMA ELİNE KOLUNA SAĞLIK DÜN HİSSETTİRDİĞİ DUYGULAR MUHTEŞEMDİ.)
İSTERİMKİ BU YAZIYI BURDAKİ HERKEZ OKUSUN.a.s
BURDA SİZE NASIL BULUP OKUYACAĞINIZI SÖYLESEM, YASAK MIDIR?

Kizlar şimdi denedim bahsettiğim yazi kadinlar kulübünde de varmiş.hihoyyyt:teytey::dance::sm_cool:
Google ' dan cenin günlüğü diye yazin karşiniza çikiyor.:emir_bebek:
bunu okumanızı tavsiye ediyorum .:kahve:
ama mendilinizi yanınıza almayı unutmayın.senağlama

kız beyaz melekim valla ne sevinçle açtım seherimden sonra ahanda 3 üncü yiğen geliyor diye.
sağlık olsun canım sabır ALLAHIM sanada tüm isteyenlerede bu mubarek günlerin hürmetine sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin,bak bizi habersiz bırakma emi öptüm seniŞeniz

X