Beyaz çizgi soluk çizgi erken hamilelik belirtileri

Zynp1934

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2022
53
15
27
Merhaba kızlar öncelikle ben 1 sene once doğum yaptim prematüre 7 aylik bir oglum oldu ve bildigim kadariyla kadinlar dogumdan iki sene icinde kendini hamile vs gibi hissedermis bende cok hissettim taki bu aya kadar bu ay cok farkli seyler yasiyorum dongum 28 gun 17 21 agustos arasi regl oldum 28.29.30 agustosta cinsel iliski yasadim esim disariya bosaldi fakat 3 eylülden sonra baş donmesi sag kasigimda igne batmasi basladi bi kac gun sonra mide bulantisi agizda metalik tat huzursuzluk hep uyuma istegi bel bacak kasık baş ağrısı bas donmelerim devam etti asiri duygusallaştım kokulara karsi hassasiyet reglime 6 gun var 16 eylude olmam gerekiyor biliyorum erken bu belirtiler icin diyebilirsiniz ama oglumdada belirtileri 2 hafta onceden yasamaya baslamistim bu arada cumartesi test yaptim beyaz cizgi cikti arastirdim k.kulubunde ve oyle olup hamile olan veya bozuk test olan varmis daha sonra 2 sonra yaptigimda gozle gorukebilir cok zor bi cizgi gordum kuruma cizgi sandim ama kaybolmadi dutuyor hala bu fotografta bile belli belirsiz bilemedim suan hamilemiyim tekrardan degilmiyim kendimi mi kandiriyorum zor bi hanilelik surecim olmustu cunku

Eklentiler

• 20240907_211248.jpg
    20240907_211248.jpg
    22,9 KB · Görüntüleme: 93
Bu arada goguslerimde buyume ve renginde koyulasmada var ve gecen hafta akintim cok tu simdi sulu akintim var

Bence kan vermelisin
Evet ama çalışmıyorum suan esimede soylemedim supriz yapmak istiyorum 22 eylul dogum gunu 1 haftasi var ogluma kardesim geliyo hazirmisin baba gibi birsey yazdirmak istiyorum zibinina dayanamayip yine test yaptim erken olanlardan hayalet gibi bi cizgi var gitmiyor duruyor dikkatli bakinca goruniyor buraya atmak istedim ama çıkmıyor görüntu

Var gözüküyor canım bence kan ver sağlık ocağında çıkınca kendinde yorumlarsın enabızdan :) böylece sürpriz yaparsın daha varmış doğum gününe

Var gözüküyor canım bence kan ver sağlık ocağında çıkınca kendinde yorumlarsın enabızdan :) böylece sürpriz yaparsın daha varmış doğum gününe
Tesekur ederim sagolun ♥️ bilmiyorum supriz mi olcak husran mi beklemiyorduk cunku biz daha oglum 22 ekimde 1 yasina giricek biz 2.5 yas gibi dusunuyorduk tepkisini kestiremiyorum uzulmez olan Allahtan verende ama ne bileyim icim garip acikcasi

Tesekur ederim sagolun ♥️ bilmiyorum supriz mi olcak husran mi beklemiyorduk cunku biz daha oglum 22 ekimde 1 yasina giricek biz 2.5 yas gibi dusunuyorduk tepkisini kestiremiyorum uzulmez olan Allahtan verende ama ne bileyim icim garip acikcasi
Olsun herşeyde vardır bir hayır üzülmez sevinir evlat o :)

Hayirlisyla insallah tesekur ederim ♥️☺️Allahin izniyle bakalim var mı suan hayalet bi cizgi var varsa hosgelmis ailemize abisiyle birlikte büyürler ♥️☺️

Kan testi verdiniz mi sonuç nedir
Hayir vermedim nugun gidebilirsem gudicem evdeki testi yaptim hayalet cizgi cikti yine ama ilk attigim resim gibi cok fotografla oynamam gerek kalmadi buraya atmak dgeri ile gorunsun diye renk efekti cok yaomistim bunda sadece isigini azalttim ilk 5 dk cikti

Bugun yaptim reglime 5 gun var fakat diyorumki acaba testler bozuk olabilir mi insan bekliyemiyorda Amin varsa bebegim hayırlı olsun♥️

Merhaba basima borsey geldi ama regl gibi degil yerlesme kanamasi gibi de degil 12 eylul aksam saat 6 gibi kanamam oldu yerlesme sandim basta acik renkte basladi daha sonra koyulasti ve koyu kahve ve siyaha dondu ve 13 eylul oyle devam etti 14 eylul sabahi bitti anlamadim zaten reglimden 4 gun once oldu regl kadar yogun olmadim pihtida olmadi genelde bende hep olur ve ne gec ne erken olurum 1 -2 gun toplasan surdu bu benim 5 gun surer genelde dolu doluda olmadim normalde ben cok yogun yasarim arkali onlu ped takmak zorunda kaliyorum hatta hasta bezi bile kullaniyorum bazen bunda toplasan 3 ped bile dolmadi ama yerlesme kanamasida boyle olmuypr ilk cocugimda boyle olmadi cok cok azdi cunku anlamadim vicidum ne yasiypr yada komyasal gebelik mi ge irdim haberim yok kafam cok karışık

X