Beyaz bir yüz için

yaz kış güneş kremi kullan tenin bir süre sonra normalden azıcık daha beyazlar...ama kalıcı beyzlık yokkkk

bende sebamed kullanıyorum gerçekten yıkadıktan sonra bile rengimin açıldığını farkediyorum

bende sebamed kullanıyorum gerçekten yıkadıktan sonra bile rengimin açıldığını farkediyorum

kıss o kiriniz çıktığından size öyle geliyo olmasın kaydirigubbakcemile3 canım nerde duyulmuş bi jelle renk açıldığı? benim bildiğim kalıcı beyazlık için ya peeling yaptırılmalı yada amerikada solaryumun tam tersi özelliğe sahip bi makina var ona girmek gerekiyo(bu aletten ingilterede de var sanırım) yani onun dışında kalıcı beyazlık için jel işe yaramaz gibime geliyo:1no2:

Suna Dumankayanın cildi aydınlatıcı ve beyazlaştırıcı doğal ve bitkisel formülleri var,araştırırsan bulabilirsin arkadaşım...

ay kız yaa ben burda kararmak için uğraşıyom sen beyazlamak içinn yaa bende aşırı beyazım poffff a karbonatlı yoğurt maskesii beyazlatıo brz

yüzünüzü beyazlaştırmak istiyorsanız 1 kase yoğurdun içine 1 pk kabartmatozunu atıp iyice karıştırın ve yüzünüze sürün istediğiniz beyazlığı elde edene kadar bu işlemi devam edebilirsiniz bir sakıncası yokk kolay gelsin:KK70:

ben kendi tenimden 1 ton açık fondaten kullanıyorum
çokta güzel oluyor cnm abes durmuyor

arap kızı vs gibi yüz beyazlattığı iddia edilen kremlerin içeriğinde civa vardır kızlar aman diyim..

ben beyaz tenliyim,tercihim her zaman acık tenden yana ama koyu tenliler nasıl beyaz olabilir ki,michael jackson hap fln kullanmıştı mesela bildigim kadarıyla...

bence acık tonda bir pudra dene ilk baslarda tenime uyar die o tonlarda alıordum simdi cok acık tenli olmamama ragmen en acık pudra kapatıcı vs. kullanıorm. dene istersen

patatesleri soyup rendele çiğ olarak onu yüzünde yarım saat beklet istersen streç film falan geçir düşmesin diye haftada 3 gün yapp bunu rengin baya açılıyo ama geçici bi yöntem:) yani beyazlamak istediğin sürece kullanmalısınyerimseniben ben denedim ilk sürüşümde açıldı baya

arapkızının bi zararı var mı?
bi de nasıl bi şey o ben hiç görmedim de :KK70:
sabun mu yağ mu toz mu ne:KK70:

pudra kullan.Fondoten cildi yıpratır ve siyah noktalara yol açabilir.

slm kızlar ben kumralım ama yanaklarım doquştan pembe arkadaşlar çok yakıştıqını sölüor ama bnde beyaz bir yüz için ne yapmalıyım yanaklarmdan nefret ediyorm...:sinifsinif:

arapkızının bi zararı var mı?
bi de nasıl bi şey o ben hiç görmedim de :KK70:
sabun mu yağ mu toz mu ne:KK70:

bende çok nadir kullaniyorum bu kremi belkide zaten beyaz tenli oldugumdan hiç te oyle hortlak gibi yapmiyo bazi unlu markalarin cildi dogal gosteren kremleri var bende bulup almayi dusunuyorum o zaman fondoten kullanmadan da beyaz gozukursun

X