Beyaz bir yüz için

thor

Poker Face
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
319
1
kızlar benim danışmak istediğim bi konu var da. ben buğday tenliyim ama saç kaş rengim filan siyah. tenimin daha beyaz görünmesi için ne sürmemi önerirsiniz? hani böyle hortlak gibi beyaz yapıyorlar ya, öyle istemiyorum ama yüzümün daha beyaz gözükmesini istiyorum. nasıl bir ürün tavsiye edersiniz? şutarafagitti

neden beyaz gorunmesini istiyorsun ki bence hafif yanmış esmer olması daha guzel gosterecektir seni.. Hem her şeyin dogal olanı kişiye uyanı dır.. neden kendini degiştrimeye calışıyorsun ki..

illa hesap sorcaksınız kız böyle istiyor size nee =D
ben nemlendirici üstüne beyaz pudra sürüyordum canım ama pudranın zararlarını okuyunca bıraktm..
beyaz göz altı kapatıcısı fondoten filan al...
bende alcam paralanmayı bekliyorum :)

aktarlardan arap kızı kremi alıcaksın istedigin sonucu ancak o krem verebilir fiyatıda ucuzz bende demesi..

bence arap kızı felakaet hani hrotlak gibi oluyro onu istemiyorum demişsin yaa işte arapkızı öyle yapıyor ehehhe

ten renginden bi ton açık pudra kullanabilirsin canım...
hem doğal hem de aydınlık bir görünüm veriyor
ve kaşlarını da renginden bi ton açık kalemle renklendirebilirsin
ben de buğday tenliyim ve bunları yapıyoruma.s.

kapatıcı yada ten rengınden ton olarak daha acık çok fark olmayacak sekılde pudra ne dersin ?

yüzünü temizxleme jeli tonik ve yüz kremi ile temizle bir kaç hafta içinde yüzünün rengi açılıyor
ben sebamed kullanıyorum.tavsiye ederim çok doğal beyazlıyorsun

yumurta akını sür yarım saat beklet ve yıka cildini ten rengi açıyor

Bence cilt tonundan açık renk pudra/fondoten kötü duruyor,benim çok yakın bi arkadaşım hep en açık ton ürünleri kullanıyor beyaz olim die ama herkes dalga geçiyor arkasından,kimi kandırıyo bu ya flan diyip gülüolar
ama benim arkadaşım esmer,sen buğdaysan belki senden daha doğal duracaktır,bembeyaz pudralar deil de beyazın bi ton koyusu bence daha doğal olur

ben nemlendirici üstüne beyaz pudra sürüyordum canım ama pudranın zararlarını okuyunca bıraktım

Zararı derken? Hani bildiğimiz gözenekleri kapatması flan gibi mi yoksa başka zararları da mı varmış :1shok: Ben pudrasız bi hayat düşünemiyorum da o benim herşeyim,pudram bitince nefes alamıyorum sanki :icecream: Korktum tırstım şimdiii :1shok:

pirinc unu maskesi al yada kendin yapabilirsin ise yariyor.kendin yapmak icin pilavlik vs bir bardak pirinci isla nistasini cikinca suyunu bir kaba suz ve bir gece beklet alt kisminda beyaz bir cokelti kalacak onu dokmeden suyunu tekrar suz ve beyaz kalan nisastayi yuzune sur tonunu bir renk acacktir.

thorcum, ten renginden 1 ton açık fondöten ve pudra seçebilirsin, daha beyazı maske gibi durur...Senin istediğin ten rengi ile sahip olmak istediğin renk arasındaki fark küçük bir fark mı yoksa birkaç ton mu?

pekı boyle ugrasmasakta dırek pırınc unu alsak yada bulursak nısastasını,bunuda ıslatıp yuzumuze sursek olmazmı aynı etkıyı saglarmıhihoyyyt

maybelline affinitone 03 ve pure powderın translucent olanını kullanıyorum. Pudrayı büyük allık fırçasıyla hafif uyguluyoum, pembe bir allıkla çok güzel duruyor...Ben çok beyazımdır, bu bana yakışıyor, boynumun rengiyle uyumsuz olmuyor...Şimdi sen orta tonlardaysan, beyaz bir makyaj yapsan, boynun çok koyu kalır, yüzün kireç gibi olur...Bende nasıl bronz pudra durmazsa, buğday ve koyu tenlilerde de beyaz aydınlık bir yüz olmuyor bunu da bil canım....

kızlar bu japonlarda beyaz yüz istiorlar.hepsi pürüzsüz beyaz lekesiz bir cilt peşindeler.onlarda bu işlemi gerçekleştiren yüz beyazlatıcı maskeler var.geçen japonyadan almak istedim ama cesaret edemedim yapmaya.çünkü hiç ingilizce yazmıyodu hepsi japoncaydı.anlıyacağınız cesaret edemedim.

saçları siyahsa bence de beyaz ten yakışır pudranın açık tonunu al canım ben öle yapıorum

hani yüzüklerin efendisinde liv tylerin yüzü gibi bi yüz arkadaşın söylediği sanırım ama o biraz profesyonellik istiyo ya normal makyajla öyle durmuyo cidden sür sür kalıp gibi duruyo sürmüyosun ten rengin belli oluyo alaş bulaş biraz da doğru ürünü kullanmak gerek galiba:) neyse istediğini bence bi kuaföre falan sor canım daha çok yardımcı olabilir sana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…