beth kiley'den yeni bir ders daha kızlar(gebelik için)

3MELEKANNESI

ikinci çiçeğimiz yolda. .sağlıkla gel inşallah♥
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
6.511
59
kızlar daha önce size 7 ders göndermiştim.bugün yeni bir ders daha geldi.günde 8 bardak su içmek de servikal sıvınızın artmasını sağlarmış ki biliyosunuz bu gebe kalmayı kolaylaştıran etkenlerdi........

Su içmek aklıma gelmiyor. Hatta bazen iki üç gün hiç içmediğim oluyor. Sekiz bardak çok yaa :1no2: ama bir deneyeyim sağol. :1rolleyes:

valla ben öyle çook su içiyorimki anlatamam 8 bardagı bırak 10 nun üstündedir bunuda bildigim iyi oldu teşşekürler

ay ben çok su içiyorum son zamanlarda... iyi olmuş bak... gerçi sıcaklardan içmeden durulmuyo ki...

işte yeni bir ders daha.erkeklerin de folik asite ihtiyacı olduğunu biliyor muydunuz?erkeklerde folik asit eksikliği de doğurganlığın azalmasına ve ayrıca spermlerdeki dna ların zarar görmesine neden oluyormuş.(beth kiley).

buraya mı taşıdınız konuyu bende diğer topikten mesaj bekliyordum
yeni ders gelmedimi acaba diyordumkaydirigubbakcemile3
özçeliksena canım artık buradan takip edeceğiz dimi bu konuyu:uhm:

canım sekiz bardakla ben susuzluktan bayılırdım herhalde,ben günde maşallah4,5lt su içiyorum gerçekten abartmıyorum sekiz bardak çok az dr bana en az 3lt iç demiştisengözlerimebaksanab

canım sekiz bardakla ben susuzluktan bayılırdım herhalde,ben günde maşallah4,5lt su içiyorum gerçekten abartmıyorum sekiz bardak çok az dr bana en az 3lt iç demiştisengözlerimebaksanab
çok iyi ya bravo vallahi 3,5 litre.bu arada 8 bardağı ben söylemiyorum canım ben bana gelen dersleri çeviriyorum.yazarın kitabından yani..opt.a.s.

ya kızlar acaba aşırı su tüketmemizdemi sorun :uhm:
bende aşırı su tüketirim ,,sadece yemekte en az 2lt içerim :içelim:
hatta eşim derki;sana sürahi yetmiyor hortum getirmek lazım masaya derkaydirigubbakcemile3
ne yapayim su olmazsa yemek yiyemiyorum:1no2:

yok canım ya sorun olur mu?şimdiye kadar nerede okuduysam çok fazla su içmenin nekadar faydalı olduğu yazıyordu.hiçbir zaman zararlı olacağını sanmıyorum.beth kiley de 8 bardak demiş ama bu kesin en az tüketmemiz gerekendir.fazlasını içebilirsen çok çok daha iyi sonuçlar doğurur bence

çok iyi ya bravo vallahi 3,5 litre.bu arada 8 bardağı ben söylemiyorum canım ben bana gelen dersleri çeviriyorum.yazarın kitabından yani..opt.a.s.

biliyorum canım sen çok iyi niyetle yazıyorsun ben sadece kendi bünyemden bahsettim bu arada folik asitede katılıyorum faydasını gördük eşimle,maşallah banakaydirigubbakcemile3:

kızlar çok su içmek yani 3lt. ve üzeri böbreklerin aşırı çalışması bize zarar verebilir.bendeçok su içerim.3lt.yi buluyor bazen. ama 2,5lt. ile sınırlamak lazım.

kızlar çok su içmek yani 3lt. ve üzeri böbreklerin aşırı çalışması bize zarar verebilir.bendeçok su içerim.3lt.yi buluyor bazen. ama 2,5lt. ile sınırlamak lazım.

canım rekor hala bende 4,5lt içiyorum azaltmış halim böreklere vede kalbe çok zararı var fazla su içmenin,özellikle yaz aylarında soda ve su aşırı tüketilmemeliymiş annemin baskısı faydalı oldu ben kime gitsem su masrafından israf bayraklarını çekiyorlarmirmirmirmir

Önceki dersleri kaçırdım :) ben içiyorum 8 bardak üstü olur altı olmaz :)

canım yeni ders gelmedimi merakla bekliyoruz:CüvCüv:
bu arada bende üye oldum ama sadece pree seed in tanıtımı geldi başkada bişi yoktu ders anlamında:uhm:

canım yeni ders gelmedimi merakla bekliyoruz:CüvCüv:
bu arada bende üye oldum ama sadece pree seed in tanıtımı geldi başkada bişi yoktu ders anlamında:uhm:
hayır canım henüz gelmedi yeni dersw.bu arada üye olurken yanlışlık yapmış olabilirsin canım çünkü bana preseed le ilgili sırf ona özgü bişey gelmedi sadece gelen derslerin içinde adı geçiyordu.ben yeni dersler geldikçe buradan yazacağım endişelenme.opt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…